Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musakka'nın yaşadığı evin giderleri de var.
Hepsini toplasan bile zengin diyemeyiz bu adama. Yıllık 150 ayda 12.500 yapıyor 5 bin nafaka yılda 60 bin ıvırı zıvırı musonun ped parası köftesi faturaları bir de yeni evine yapılan masraflar hayır yeni zengin değil.
normal bir herif

Ay sende bendensin bende hamileyim hormonlarım tavan arada üzülüyorum bende. Ama sonra bir bakıyorum bencil ve kendini düşünüyor. O zaman üzülmüyorum. Kararsızım bende. Ama genel olarak üzülmüyorum.

Yok ya konunun başlarında ailesi ve çevresiyle görüşmüş ver çocuğu görsünler demiş bu vericem bilmem ne diyordu. Aklı yerinde kimse yok.
Evet ya galiba biraz da hormonlardan fazla anaç oldum 🥹 Yorumlar komik şimdi ne yalan söyliyim, onları okur okur geçerim artık . accessdenied accessdenied 'ın yorumlarına kahkaha atmışlığım var 🤭

Tabi. Tatillere gidiliyor etkinlikler yapılıyor, sevgili karısı istemiyor diye adam haftasonu çocuğu kursa yazdırcakmış. Bunlar öpücükle mi oluyor?
Yani zengin diye aklımda kodladım sabancı değil tabiki ama yerinde bence birşeyleri. O kadar uzun bir konu oldu ki aklımda herşeyi adam yapıyor geçimlerine dair diye kalmış. Kadında evini beğendiği için çıkmak istememiş ve adam oraya yerleşmiş olarak hatırlıyorum 😅 başka bir konumuydu bilemedim Nillev Nillev bilir 😂

Çok sağolun beni anladığınız için çocuğu başıma atıp eğlenme gezme yapamazlar öyle kusura bakmasınlar ev kayınpeder üstüne ben oğlumun üstüne yap dedim babam ölmeden mal ver nasıl diyim zaten oğluma kalacak benden de dedi
Tabi oğlan büyüyünce seni çıkarıp satıp yiyicem demez, delirir bela olursun.

Bizim çocuğumuz var hicbirzaman tam ayrılık olmaz aramızda
Hayır bireyler gayet de ayrılır, bağımsız bireyler olurlar. Sadece annelik babalık vasıfları devam eder. Adam sadece çocuğunun bakımı için maddi destek yapmalı ve manevi olarak ilgisini eksik etmemeli. Onun dışında artık elin kadınına neden baksın ki? Siz de çok güvenmeyin, ayaklar baş olabilir; siz o çocuğunuz sayesinde güvendiğiniz evden gidebilirsiniz. Kaldı ki belki çocuk evlenebilir, ileride sizi istemez belki başka kardeşi olur mal paylaşılır. Sizlik bir şey olmaz.
Çok istiyorum oğlumun bir garantisi olsun çocuğumun rızkını başkaları yemesin isterim tabi o yüzden isterim yapsınlar hepsini oğluma
Kimse hayattayken kimsenin üstüne mal vermemeli. Belki başka kardeşi olacak, neden hepsi oğlunuzun üstüne olsun?

Yani zengin diye aklımda kodladım sabancı değil tabiki ama yerinde bence birşeyleri. O kadar uzun bir konu oldu ki aklımda herşeyi adam yapıyor geçimlerine dair diye kalmış. Kadında evini beğendiği için çıkmak istememiş ve adam oraya yerleşmiş olarak hatırlıyorum 😅 başka bir konumuydu bilemedim Nillev Nillev bilir 😂
Varoştan gelen için bu adam da ailesi de büyük nimet.

İstemediler o kadını elbiseli etekli fotoları var influncer diye istememişler zaten o yüzden bir düğünle evlendi sadece gerisini yapmadılar evde vermediler eski eşim onun evine geçti
Elbiseli fotorafi mu var😳 vay irz düşmanı, bu Cengizi elbuse etek giyip ayartmadiysa ben de noliim, elbise giydiğini ben gormemisim bacim, simdi herşey değişti, disi şeytana carpmisin be annem sen ya

Üzülüyorum da bi yandan musakka hanıma (evet muhtemelen yemek işiyle meşgul belki bi mantıcı veya ev yemekleri) . Hala eski eşi severken onu böyle mutlu görmek? belki biraz zamana ihtiyacı vardı empati yapayım diyorum ama yazdıklarını okuyunca da fenalıklar geçiriyorum . Sonra böyle herkes bi kamyon laf ederken bile derman araması çok üzücü geliyor acaba psikolojisi mi bozuk ama sonra bakıyorum ağzını bozdu mu da bozuyor hani göründüğü gibi saf da değil. Çok kafamı karıştırdın musakka hanım, ilk kez birine karşı bu forumda bu kadar karışık duygular içindeyim. Yok mudur bi arkadaşın akraban yapma etme dur diyecek?
Aslında tek derdi var eski eşinin yuvasını bozup buna geri dönmesini istiyor

Elbise etek giyince ne oluyormuş kız. Kadın değil mi bu elbise de giyer etek de. Oğullarını erkekle mi evlendirmeyi dusunuyorlarmis etek, elbise giymeyen😂
Ama kafalar nassıl güzel.
Ayy kendi nasıl paspalsa kadını kıskanmış. Elbise kıskanılır mı ya oof.

Çocuklu adamla evlenmeyi kendi seçti bunu biliyor olması gerek evlenene kadar tamam sonra mı istemiyorum diyecek ne hakla
Canım velayet velayet. Alooo. Velayeti sende. O ev sen çocuğunla otur kimseye bulaşma diye sende. Haftanın yarısında oğlanı sallayıp ananla bacınla dizi seyredip kurabiye ye diye değil.

Evet genellikle ama birşeylerinden kısarak. Bu adamın birde yeni ailesi var. Herhalde kadının üzerine yıkmamıştır kendini. Ay dur bilemedim algıya mı geldik biz yoksa adam benim algımda çok zengin 😂😂😂 nasıl oldu bu bilemedim.
Valla fakir.
Tamam acunu veya ağaolunu baz almayalım ama zengin adam demek benim gözümde farklı boyutta.
Adamın dikili bir ağacı yok. Kredi kredi kartı o bu şu tamamlayıp ödüyordur o ayrı

Ay benimki bu kadar yapsa ihya olurum herhalde hahaha kadin dunyada cenneti yasiyor haberi yok. bir ay fatura odese anlar anyayı konyayı 😂
Ha bide telefon hattı adamın üstüneydi onu da ödüyordu adam. Smdi ki eşi rahatsz olmuş mecburen numaramı değiştirdim diye de söylendi musakkak buralarda😅😅😅 senin ki sana kurban olsun ( bak yine sinirlendim ona😅)

Yok doğru hatırladınız.Bunlar sabancı değil yalnız.Paşazadelerden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X