co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

EWET yorumları okudum arkadaşlar bazıları yaptırmış ve demişki hiç bi işime yaramadı paramı çöpe attım peki neden yaptırdın yada şöyle soruyum soruyu madem ilk seansı yaptırdın devamında neden gittin işte buna cevap yok .. bence işe yarıyor ben 2.seansıma gittim rengi bile açıldı skarın izleri söndürüyor en az 5 seans gidicem fazlası olur azı olmaz

Geçmiş olsun aslisss. Yakın zamanda tamamen kurtulursun umarım.

Aslinda cok ise yarayan bir yontem.Fakat uygulayan kisi cok onemli. Cihazi satin alan her yer yok soyle yok buna son... Benim teyzem gitti.Ustelik ben goturdum.Yuzunde sivilceden kalma ciddi cukurlar vardi.Gozenekler kuyu gibi olmustu. Surekli gittigim bir merkez.Guzellik merkezi degil ozellikle altini ciziyorum arkadaslar.Cilt sorunlari botox diyetisyen vb saglikli yasam merkezi seklinde.. Cilt bakimi vs de yapilan bir yer.Neyse
Benim teyzemde dr bu arada saglikci olarak cozemedi.Bizzat merkezin doktoru ilgilendi. Yok estetisyenimiz yok uzmanimiz ilgilenecek demediler. Inceledim doktor ciddi ciddi bu alanda uzman durmadan amerikaya suraya buraya gidiyor. Ekim gibi gittik. Ilk seans 20 dk surdu. Hemen fraksiyonele almadi. Benim yuzumde de kilcal damar yuzunden kirmiziliklar vardi. Benimki 10 dk surdu nokta atis yapiolar. Ciktigimda kirmizi damarlarim yok olmustu. 2 hafta icinde minik kabuklar oldu ve bitti. Dudagimin ustunde sir agda yuzunden hem leke olmustu hemde oyle bir catlama olmustu ki orasi ucuk gibi gorunuyordu. Teyzemde de once kilcal damar tedavisi yaptilar ardindan 1 ay sonra leke. 1 ay sonrada bu bahsettiginiz fraksiyonel.. Tum yuzu yanik gibi olmustu. Buz torbalari vs.. Agladi valla. Fakat 15 gunun ardindan kontrole gitti bepanthen surdu sadece.3 hafta sonra gormeliydiniz. Kadin resmen 10 yas genclesti. Sanki yuzune deri nakletmisler. Ince mimik cizgileri leke cukurlar izler bisey kalmadi...

Uzun oldu biraz ama direkt fraksiyonel lazer yapmadi bizim dr.. Uygulayan kisi onemli arkadaslar. Hastanedir ismi duyulmus guzellik merkezidir diye gidiyoruz sonuc husran.. O yuzden iyi arastirin derim. Bende istedim oyle puruzsuz olsun diye ki benim yuzumde sorun yok, udak tefek sorunlar icin sadece kilcal damar tedavisi yapti okadar. Fraksiyonelde sende risk alamam yuz derin cok ince dedi. Surekli yuzumu koruyorum bende. Sadece arastirin guwenebileceginiz uzman bir dr olsun. Ben etkilerini gordum.

mrb cnm sen hangi şehirde yaptırmıştın bu işlemi bende gözeneklerimden şikayetçiyim birde yüzeysel izlerle hafif derin bi kaç tane izim var yaklaşık 1 aydır araştırıyorum
FRaksiyonel co2 lazeri ve bu sistemi getiren ilk yerlerden biri dr.oğuz uçar mış eskişehir de maya sante de bende orda yaptırmayı düşünüyorum sana maliyeti ne kadar olmuştu
bir de bazı arkadaşlar 200-300-400 lira gibi seans fiyatlarından bahsediolar bu fiyat fraksiyonel co2 değil erbiyum lazerlerdir ve cildi yenilemez sadece yüzeysel soyar peeling gibi arkadaşların sonuç alamama sorunu bu yüzden kaynaklanıyo bence fraksiyonel co2 lazer seans fiyatı nüket eroğluda (smart xide dot) cihaz markası 1400 ile 2400 tl arası imiş cildin durumuna göre ama etkisi çok yüksek bi cihaz araştırdığım kadarıyla maya sante de de bu cihaz var bence bu ayrıntıya dikkaat edin Artık bir an önce yazın bitmesini istiyorum ve sabırsızlanıyorum

aynen bende öyle yazın bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum, bu mayasantenin hangi şubesinde var acaba smart xside dot cihazı? seans ücreti ne kadar? sen hiç gittinmi acaba bekliyorum cevabını acilen... Ben ankarada yaşıyorum ilk defa böyle birşey yaptıracagmda cevabını bekliyorum.

mayasante eskişehirde tek şube var sanırım zaten ben aramıştım eylül sonu ekim başı en uygun başlama tarihleri felan denildi öle denilince fiyat sormak aklıma gelmemişti ama tahmini 1000 tl üzeri olacağı kesin gibi gelior bana cihaz çok etkili araştırdığım kadarıyla diğer lazerler gibi 3-5 seans değil derin izlerde bile 2 seansta çok belirgin etkiler gösteriomuş araştırdığım kadarıyla ama sen en iyisi ara daha detaylı bilgi al fiyatını öğrenebilirsen bana özel mesaj veya buradan yazarsan sevinirim numarası için internetten mayasante eskişehir diye aratabilirsin

arkadaşlar istanbulda önereceğiniz bir yer var mı acaba bende burun üstünde çok açık gözeneklerim var eğer kalıcı bir yöntemse kesinlikle denemek istiyorum

3. ve son lazer seansının ardından 5 ay geçti sivilce izlerinde düzelme yok bundan sonrada olmıcak ztn umutlanmıyorum artık boşa hayal kurmuşum biraz bile düzelme olmadı küçük çukurlarda dahi düzelme yok ailemde aynı şeyi söylüyor hiçbir düzelme yok. ama genede denemek için yaptırabilirsiniz en azından denemiş olursunuz bazıları olumlu yorumlar yazmış reklammı bilmiyorum ama hiçbir düzelme olmayınca verdiğin para ve çektiğiniz acıların boşa gittiğinden emin olunca psikolojiniz bozulabilir (günlerce lazer lekeleri kızarıklarla geziceksiniz evden çıkmadım 1 hafta seans sonrası birde acı verici uyguulama) birde bnm yüzümdeki izler derin veya çok ciddi izler değildi yani hatta çoğu yüzeyseldi yakından bakınca farkediliyordu ama denemiş oldum yani konu sahibi yüzde 30 düzeldi demiş o kadar düzelseydi bari o da olmadı sigarada içmem yaşımda genç yani niye böyle oldu anlamadım bazı şeyler parayla bile düzelmiyor demekki herşeyi parayla alamıyorsunuz

Ankarada yaptırıp memnun olan varsa özelden mesaj atabilir mi ?

Ankara' da özel hastanede bir doktorum bana bir yer önermişti bu lazelerin distrübütörlüğünüde yapan bir poliklinik birçok kişi var oraya yaptırtan ve memnunlarmış. Bende 2 hafta sonra flan görüşmeye gidip ekimin ilk haftası gibi yaptıracağım inşallah.

Ankarada yaptırıp memnun olan varsa özelden mesaj atabilir mi ?

Ankara' da özel hastanede bir doktorum bana bir yer önermişti bu lazelerin distrübütörlüğünüde yapan bir poliklinik birçok kişi var oraya yaptırtan ve memnunlarmış. Bende 2 hafta sonra flan görüşmeye gidip ekimin ilk haftası gibi yaptıracağım inşallah.

Aslisss bende sivilce izleri ve bacağımdaki keloid için yaptırmayı düşünüyorum bu forumu baştan sona okudum iyice kafam karıştı :) sen nasıl sonuçlar aldın çok merak ediyorum birde gittiğin doktorun ismini verirsen iyi bir yere benziyor bende gidip görüşmek isterim çook geçmiş olsun şimdiden ve teşekkürler :)

ben cildiyeye gittim doktor en iyi yönetimin bu olduğunu söyledi gerçekten işe yarıyor mu çok merak ediyorum

iyidir hosturda' 2 seans icin 2500 tl ( ustelik indirim yapilmis hali) fiyat verdiler bu nedir ya

Fading Acne Scars Faster - AndreasChoice - YouTube kızlar bu videodaki 2. aleti nerden bulabilirim bi fikri olan varmı ayrıca videoda karbonat ve yüz fırçasınada yer verilmiş denemek lazım bu çukurlardan bıktım artık http://www.youtube.com/watch?v=rfxccjgh754 bu videodada muskat bal ve tarçınlı maske kullanılıyor.lazerden fayda gören yok gibi yorumlardan anladıgım kadarıyla en azından dogal yöntemlerde şansımızı zorlayalım umudum yok tabi:/

Son düzenleme:
'Soyma işlemlerini istemeyen ya da yoğun iş temposu nedeniyle iyileşme dönemine zaman ayıramayacak hastalar için deri altı lazerleri (nonablatif ) sosyal seçenekler sunar. 3 hafta arayla 4 seans şeklinde yapılan bu tür lazer uygulamaları kişinin yaşam stilini engellemezken % 50 dolaylarında düzelme sağlar.

Bazı doku mühendisliği teknikleri bu konularda basit çözümler sunabilir. Çukurun bir iğneyle serbestleştirilip, altına fibrin yapıştırıcı adı verilen fizyolojik yapıştırıcılar ile dokunun kendini iyileştirme potansiyeline yardımcı olunur.

Akne izleriyle ilgili en modern yaklaşımlardan birisi çukurların altına fibroblast enjeksiyonudur. Fibroblastlar kollajen üreten hücrelerdir ve kişinin kendisinden alınıp laboratuvar ortamında çoğaltılır. Akneye bağlı çukurlukların en önemli nedenlerinden birisi kollajen kaybı olduğuna göre bu tür bir tedavi nedene yönelik olmuş olur. Fibroblast enjeksiyonunda dikkat edilmesi gereken iki nokta vardır. Birincisi, fibroblastın GMP onaylı bir laboratuvarda üretilmesi şarttır. Bu uygulamayı isteyen kişiler bunu sorgulamalıdır. İkincisi, işlemi yapan kişinin bu konuda eğitimli olması gereklidir.' ARKADAŞLAR NETTE ARAŞTIRIRKEN BU YAZIYI BULDUM FİBROBLASTI DENEYEN VARMI ARANIZDA İLGİMİ ÇEKTİ

Bende 15 ekimde yaptırıyorum işlemi 500tl'ye anlaştım yanaklara. Başka yaptıracak arkadaş varsa deneyimleri ve uygulama öncesi yapmamız gereken şeylerden konuşalım.

Bende 15 ekimde yaptırıyorum işlemi 500tl'ye anlaştım yanaklara. Başka yaptıracak arkadaş varsa deneyimleri ve uygulama öncesi yapmamız gereken şeylerden konuşalım.

Slm bende ekimin ilk haftası doktorla görüşüp hemen ertesi gününe falan yaptırmayı düşünüyorum tlfda sekreterden aldığım bilgi 500 tl seansı dedi bende ilk başta içime kuşku düştü acaba fraksiyonel co2 lazer değil mi diye ama araştırdığım kadarıyla cihaz smartx ide dot co2 yani çok etkili bir cihaz ve tek seansta çoğu zaman hallediyoruz denildi artık son bir haftaya girdim bende sabırsızlıkla bekliyorum senin yazını görünce paylaşmak istedim bunu sen hangi şehirde hangi doktora yaptırıyosun acaba bir de cihazın markası ne şimdiden uygulamanda başarılar umarım beklentini karşılar ki çok mucizevi bi yöntem şanslı bi nesiliz bence :)

aa sende iyi fiyata anlaşmışsın... senin ki de yanak bölgeleri için miydi yoksa tüm yüz mü? Benim cihazın markası lutronic eco2 marka. Ankarada ferruh bingöl hocaya yaptırıyorum ben seansını 500tl ve 4 seans önerdi. Ben 5 seans yaptıracm büyük ihtimal. Fotografları da gösterdi gayet güzeldi. Sen nerede yaptırıyorsun?

:) ben henüz doktorla görüşmedim önümüzdeki hafta 1 - 2 ekim gibi randevu alıp hemen ertesine yaptırmayı düşünüyorum eskişehirde yaptırıyorum ben fiyatı tlf da bilgi aldım benimde aklımda bi kuşku var 500 tl ucuz geldi birde tek seans yetiyo çoğu zaman ama bazen 2 seans yapıyoruz felan dedi sekreter bakalım havaların soğumasını bekliorum ama havalarda maaşallah tam tersi daha da sıcaklaşıyo şansıma haftaya kesin gidip görüşücem ama :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…