co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

chanel

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
412
49
hanımlar dün ilk seans fraksiyonel co2 lazer seansımı yaptırdım, işlem sırasında epey canım yandı, sonrasında da buz torbalarıyla ancak kendime geldim, şu anda yüzüm berbat halde, kabuklandı, dışarı çıkamıyorum, bundan sonra ne olacak, kaç gün sürecek bu çile, bilgisi ve tecrübesi olan varsa benimle paylaşsın lütfen :)

Merhaba canım,öncelikle geçmiş olsun,umarım sonuç güzel olur, kırışıklıklar için birinci sırada tavsiye edilen bir yöntemmiş ,hayırlı olsun co2 fraksiyonel lazeri ben de çok istiyorum,yanaklarımdaki çizgiler ve göz altımdaki çökmeler için.Canım bu uygulamanın fiyatı nedir rica etsem yazabilir misin,ben bursadan katılıyorum ya sen chanelciğim neredesin?Öpüyorum

ben istanbuldayım canım, seansı 600 tl, acıbademde yaptırdım, bende sivilce izleri için, bakalım inşallah değer :)

geçmiş olsun canım toplam kaç saat ve ne kadar zaman verıyolar dıger seans için

işlem 15-20 dakika sürüyor, bir sonraki seans 1 ay sonra yapılıyor, kabuklanma da 48 saat sonra banyo yaptığında dökülüyor, öyle günlerce eve kapanmak gerekmedi Allahtan

işlem 15-20 dakika sürüyor, bir sonraki seans 1 ay sonra yapılıyor, kabuklanma da 48 saat sonra banyo yaptığında dökülüyor, öyle günlerce eve kapanmak gerekmedi Allahtan

canım bıraz fazla oldum ama ucrettende bahsedermısın mesela sana kac seans yapılacak bırde muayene ucretı falan hemen gıder gıtmezmi sana seans yapıldı yoksa şu zamanmı gel dedi

bende yaptırdım 3 gün önce kabuklar döküldü ama altı kırmızı kırmızı sonucu bende merak ediyorumgeçmezse çok üzülücem

gecmış olsun canım sen nerde ve kaca yaptırdın

sağol canım ben sivas ta yaptırdım benimkiler benleşmişti 7 8 tane vardı onlara yaptıdım ilk seans 50 ikinci 30 tl idi üçüncü olcak mı bilmiyorumfiyat uygun ama etkisi ne olcak hiç bilmiyorum

Son düzenleme:
canım bıraz fazla oldum ama ucrettende bahsedermısın mesela sana kac seans yapılacak bırde muayene ucretı falan hemen gıder gıtmezmi sana seans yapıldı yoksa şu zamanmı gel dedi

seansı 750 ama 3 seanslık paketi tek seferde ödersen 600' e geliyor, senin durumunu bilemem, bana 3 seans gerekli dedi doktor, muayene ücretsiz, muayenede durumuna bakılıyor, sonra işlem için randevu alıp gidiyorsun

sağol canım ben sivas ta yaptırdım benimkiler benleşmişti 7 8 tane vardı onlara yaptıdım ilk seans 50 ikinci 30 tl idi üçüncü olcak mı bilmiyorumfiyat uygun ama etkisi ne olcak hiç bilmiyorum

gülsen sen leke için yaptırdın anladığım kadarıyla, çok uygun yaptırmışsın ama belirtilerimiz aynı, kabuktan sonra kızarıklık oluyor biraz

gülsen sen leke için yaptırdın anladığım kadarıyla, çok uygun yaptırmışsın ama belirtilerimiz aynı, kabuktan sonra kızarıklık oluyor biraz

evet aynı sanırım baya kızarık bnimkisi ik seansta 125 demişti ama az olunca 50 yaptı sanırım:)

chanel arkadaşım benimde sivilceden kalma çukur şeklinde izler var bende kurtulmak istiyorum eğer burdan gidişat konusunda bilgi verirsen çok sevinirm bende yaptırmak istiyorum

chanel arkadaşım benimde sivilceden kalma çukur şeklinde izler var bende kurtulmak istiyorum eğer burdan gidişat konusunda bilgi verirsen çok sevinirm bende yaptırmak istiyorum

tabiki, gidişatı yazarım ona göre yaptırırsın, herkesin parasını boşa harcamasına gerek yok, bu mevzu malesef sömürüye çok müsait, ne vaatler duydum ben,paralar döktüm doğru dürüst fayda görmedim, bu da fayda etmezse artık pes diyorum zaten

slm chanel ne durumdasın kaç gün oldu tedaviye başlayalı. dışarı çıkabiliyor musun yaptırdıktanki süreci biraz paylaşırsan:)))

slm chanel ne durumdasın kaç gün oldu tedaviye başlayalı. dışarı çıkabiliyor musun yaptırdıktanki süreci biraz paylaşırsan:)))

slm cassa, 13 aralıkta yaptırmıştım 2 gün evden çıkamadım, çok kabuklandı, korkunç bir hale büründüm, 48 saat sonra yani 15' i akşamına kadar su sürmedim, sonra duş alınca kabuklar döküldü, eskisinden beter sivilce izli ve kızarmış bir cilt çıktı altından, lazer atışı yapılan her noktada izler vardı, ki bana önce hafif sonra güçlü atış yapıldı tüm yüzüme, ama dışarı çıkılmayacak gibi değildi, ben çıktım en azından :))

sonra günden güne o izler azaldı ve azalmaya devam ediyor, ama hala epey var tabi, kendi izlerim de duruyor bu arada, ama deniyor ki zaten 3 ay cilt kendini yenilermiş, göreceğiz bakalım, 2. seansım 15 ocakta, 3 seans olacak toplam işte, bakalım bende merakla bekliyorum ama bir yandan da kendimi hazırlıyorum tabi, şayet düzelmezse diye...

çok zorlu bir süreç anlaşılan çok büyük geçmiş olsun canım ne olur burayı ihmal etme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…