co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Arkadaşlar ben yaklaşık 6 ay önce 1 seans co2 fraxiyonel lazer yaptım.cildimdeki çukurluklarda evet azalma oldu.ama lazer yanık izleri kaldı.bunu napcaz?üstelikte geçmiolar.yapanlar bilir.altıgen şeklinde yaktığı için yanağımda o şeklde kırmızı leke kaldı.prp falan fayda edermi ?kırmızı leke kalmasaydı 3 seansa tamamlardım ama sonuş hüsran:KK43:

Arkadaşlar ben yaklaşık 6 ay önce 1 seans co2 fraxiyonel lazer yaptım.cildimdeki çukurluklarda evet azalma oldu.ama lazer yanık izleri kaldı.bunu napcaz?üstelikte geçmiolar.yapanlar bilir.altıgen şeklinde yaktığı için yanağımda o şeklde kırmızı leke kaldı.prp falan fayda edermi ?kırmızı leke kalmasaydı 3 seansa tamamlardım ama sonuş hüsran:KK43:

Benim de yaklaşık 5 ay olacak. dr şehiryar nazariye yaptırdım. Uygulama yapılan bölgelerde yanık şeklinde kahve lekeler oldu. Geçmeyecek anlaşılan. Ne yapılabilir, bu durumu yaşayıpta doktoruyla konuşan var mı.:KK43:

ayrıca ıkı ayın sonunda bı tane tırnak ızı gıbı golgelı bı cızık olustu yzumde doktor ımkansız lazer doku kaybına yol acmaz dıyor ama ben emınım bu yoktu daha once gercı kımsede co2 sonrası ız olustrma rıskı olmamaıs ama ben haytrlıyrum bole 1 cm lik tırnak ızım yoktu benım o bolgeye contratubex surmek faydalı olur dıyolar forumlarda ookudum herkes ızler yanıklar amelyer scarları acısından cok fayda gormus

Sesimiduyun merhaba; nasıl oldu lazer lekelerin. Benim ki hala duruyor. 5 ay oldu nerdeyse. Bir çare buldun mu...

merhaba,

karışımı aşağıda veriyorum sana.ama tavsiyem eczaneye gittiğinde güneş lekeleri için kullanacağını söyle.hem az miktarda sür yüzüne hemde güneş koruyucu sürmeyi ihmal etme.
ben lazer lekelerinden kurtulmak için kullanmıştım

Water 3ml.
Hyaroquinone powder 5gr
tretin krem 15gr
Beklazon krem 15 Gr
bepanthene krem 50gr.

Merhaba Dilber, fraksiyonel co2 lazer sonrası lekelerim devam ediyor. Hangi doktor bu karışımı önerdi yazar mısın?

fraksiyonel lazer kesinlikle çok pahalı ve işe yaramayan hatta cildi eskisine göre daha kötü yapan bir yöntem..gözeneklerimi daraltayım derken,göz kenarımda kalıcı iz kaldı.hilal şeklinde ,tırmık atılmış gibi ve koyu kahverengi...2 yıldır geçmiyor...karar sizin...

fraksiyonel lazer kesinlikle çok pahalı ve işe yaramayan hatta cildi eskisine göre daha kötü yapan bir yöntem..gözeneklerimi daraltayım derken,göz kenarımda kalıcı iz kaldı.hilal şeklinde ,tırmık atılmış gibi ve koyu kahverengi...2 yıldır geçmiyor...karar sizin...

Merhaba, lazer yapılan alandaki leke ile birlikte tırmık atılmış gibi leke/iz gibi bir şey bende de kaldı maalesef. uygulamadan sonra ayrıca bir lekelenme oldu mu senin yüzünde de. olduysa nasıl bir çözüm uyguladın, paylaşır mısın lütfen

arkadaslar bende yaptırdm 2 ay oldu izmirde yaptırablcegm en iyi yere yaptırdım tek seansla gecer dediler ztn fazla izimde yoktu dern değildi .. neyse lazerden snra 2 ay krem tedavisi uygulandı lekelenme olmasn diye obaginin nu derm serisi 2 ay eve kapandm nerdeyse yüzüm hep kızark ve soyuluyodu.. sonuca gelince illaki bi düzel me oluyor ama bu oran en fazla %20 ve bu kadarcık sonuc için ne zmn kaybına deger ne eve kapanıp pskikolojinizin bozulduguna nede yaptıgınız masrafa ben toplamda 5000 tl harcadm ama elde var sıfır yani üstüne üstük gözenek sorunumda yoktu smdi gözeneklerim büyüdü resmen ve doktor hala düzelicek cok iyi diyo ama benim artk hiç bi beklentm yok.. elimin üzernde küçücük bir çizik vardı renk farkı oluyodu onun üzerinede yaptrmstm lazer suan yama gibi oldu ve kocaman olduu.. doktor hala cok iyi cok iyi diyip duruyo bende dayanamayıp patladm doktora bumu iyi hiç bi düzelme yok diye iyice papaz olduk sırf bu yüzden bile tüketici haklarına sikayet edip hakkımı aramak istiyorum. Dertsiz basıma dert aldım yaptırmadan önce milyon kere düşünün derim

gözenekleri ve sivilce deliklerini veya çukurlarını giderecek yöntem henüz yok arkadaşlar..şarkıcı izelin uygulanabilecek en köklü işlemle,ameliyatla yüzünü derin bir şekilde 2 kez soydurmasına rağmen sonuç alamadığını basından öğrenmiştik..istanbulda fraksiyonel lazer c02 yaptırdım,fayda vermek zarar verdi üstelik..binlerce liralık masraf ta cabası..zaten benim yaptırdığım işlemi istanbul'da yapan 2 yer var.. ve alanında,cihazda en iyiler..onlar bile işe yaramıyor..boşuna hem yüzünüzden hem kesenizden olmayın..abla sözü dinleyin azıcık...

gözenekleri ve sivilce deliklerini veya çukurlarını giderecek yöntem henüz yok arkadaşlar..şarkıcı izelin uygulanabilecek en köklü işlemle,ameliyatla yüzünü derin bir şekilde 2 kez soydurmasına rağmen sonuç alamadığını basından öğrenmiştik..istanbulda fraksiyonel lazer c02 yaptırdım,fayda vermek zarar verdi üstelik..binlerce liralık masraf ta cabası..zaten benim yaptırdığım işlemi istanbul'da yapan 2 yer var.. ve alanında,cihazda en iyiler..onlar bile işe yaramıyor..boşuna hem yüzünüzden hem kesenizden olmayın..abla sözü dinleyin azıcık...

Ya ama izleri olanlar var benim çok izim var çukurlaşmış, iki defa roller tedavisi oldum gözle görülür bir değişiklik olmadı ben de bir seans fraksiyonel lazer co2 yaptırmak istiyorum umudum kırılıyor bu sözlerden sonra hep böyle izle mi yaşiycaz :KK43:(

Ya ama izleri olanlar var benim çok izim var çukurlaşmış, iki defa roller tedavisi oldum gözle görülür bir değişiklik olmadı ben de bir seans fraksiyonel lazer co2 yaptırmak istiyorum umudum kırılıyor bu sözlerden sonra hep böyle izle mi yaşiycaz :KK43:(

keşke işe yaradığını söyleyebilsem...ama yaptıracaksınız da yaptırın içiniz de kalmasın..yalnız insanın sın kalesi de yıkılınca daha bir hayalkırıklığına uğruyor..benim yüzümde çukur olmamasına rağmen incecik sivilce izleri olmasına rağmen işe yaramadı..siz yüzünüzde çukurdan bahsediyorsunuz..ilerde muhakkak daha iyi cihazlar olur..illa ki dünyanın sonu değil..ama fraksiyonel lazer c02'den bahsediyorsak parana yazık,umuduna yazık..ben artık cildimi kafama takmıyorum..o lekeleri sivilce izlerini görmüyorum..bizi seven insanlar da bize bakınca onları görmüyor..kabullenmek ya da yeni gelişmeleri takip etmek en doğrusu..ama tecrübelere kulak verirseniz sizin için iyi..yoksa biz zaten kazığımızı afiyetle yedik..hem de yüzümüz daha kötü oldu..

roller okuyunca sevinmiştim demek işe yaramıyo cilt için çare yok gıbı bışe sağlık olsun:KK14:

slm bende co2 franksiyonel lazer yaptırmayı düşünüyorum daha doğrusu eskişehir acıbadem hastanesindeki doktor bu yöntemi uygulayalım sana dedi ama yorumlarda çok çelişkili ifadeler görüyorum ve kafam çok karıştı :KK43: benimde geniş gözenek ve sivilce izleri sorunum var sizce ne yapmalıyım ben bu uygulamayı kışa doğru eylül ekim ayları gibi yaptırmayı düşünüyorum ama kafam çok karışık :44: bana yardımcı olun lütfen etkileri nasıl !!!1

slm bende co2 franksiyonel lazer yaptırmayı düşünüyorum daha doğrusu eskişehir acıbadem hastanesindeki doktor bu yöntemi uygulayalım sana dedi ama yorumlarda çok çelişkili ifadeler görüyorum ve kafam çok karıştı :KK43: benimde geniş gözenek ve sivilce izleri sorunum var sizce ne yapmalıyım ben bu uygulamayı kışa doğru eylül ekim ayları gibi yaptırmayı düşünüyorum ama kafam çok karışık :44: bana yardımcı olun lütfen etkileri nasıl !!!1

gözeneklerin dahada büyüsün istiyosan yaptır canım

turkuaz arkadaşım antepde co2 lazer yapan bi tek yer var sizin yaptırdığınız yer amerikan olabilir orda da erbium yağ lazer var.

slm ayçelen ben de benlerimi aldırmıştım kaşımın üsütünde ve yanağımda iki yerde beyazımsı bi iz ve yüzeyel bi çukurluk kaldı.dilek hanım görüntüyü lazerle azaltabilirim demişti korktum daha kötü olur diye yaptırmadım.yorumlarını okudum umutlandım gidip yaptırmak istiyorum mevsim de yaz lekelerim artar mı acaba ben nöbet tutuyorum gündüz güneşe çıkmıyorum ve yüzümün tamamna yaptırmayacam nokta şeklinde üç yere uygulanacak sadece. tavsiye eder misin

gözeneklerin dahada büyüsün istiyosan yaptır canım

konu artık eskisi kadar ilgi görmüyor galiba kızlar internetten araştırmalarım co2 fraksiyonel lazer in bi mucize olduğu yönünde üstüne bir de prp yaptırıldığında çok büyük sonuçlar elde ediliomuş bence herkesn cilt yapısı farklıdır tabi ama kesinlikle yaptırılmalı şu yazın bir an önce bitmesini 4 gözle bekliorum eylül sonu ekim başı gibi kesinlikle yaptırıp kurtulucam bu çileden kesinlikle kararlıyım forumu canlı tutalım kızlar bu konuda sıkıntı çeken ve koca yazı evlereine kapanarak geçiren insanlar var onlara destek olalım bu sayede .....:KK1:

Arkadaşlar bende yaptırıyorum yanık izime ve keloide 2. seansı uyguladılar ancak cildim toparlanıcakmı hiç bilemiyorum şu anda kestirmek zor gibi doktor yüzde 80-90 iyi olur dedi görücez bakalım sonuçları yazarım arkadaşlar kaç seans gideceğimide bilmiyorum :KK43:

$before-after-veins-laser-treatment.gif
$3484134.jpg
$alexa_ba.jpg

$derma4.jpg

etkili olduğu kesin doktor bana da yüzde 90 iyi olur demezdi o kadar kişiye yapmış bu uygulamayı zaten uzman doktor işini de iyi yapıyor en azından iyi bi yer buldum önceki gittiğim yerdekileri artık hiç bir şekilde düşünmek bile istemiyorum benim için gittiğim yerdeki insanların kalitesi ilk sırada yer alıyor artık

X