co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

deeply nerelerdesin ? :)

geldiimmm. k.bakma işte çalışıyorum 10.30 da geliyrum eve yemek yedkten snra flan anca müsait oluyorum. haftaya işten ayrılıyorum o zman bol bol vaktim olacak inşallahh :))) sen ne yapıyorsun?? bu arada bir arkadaş lekelendiğini yazmış. Demekki güneş koruyucusunu sürüp kendisini korumamış ve güneşin etkisini azalttığı mevsimde yaptırmamış %90 ihtimalle. Çünkü cildi koruduktan sonra pek problem olmuyor hatta hiç olmuyor.

hmm hoşgeldin nerde çalışıyosun epey geç çıkıomuşsun ben de bildiğin gibi :)

Son düzenleme:
hmm hoşgeldin nerde çalışıyosun epey geç çıkıomuşsun ben de bildiğin gibi msn de eklesene beni oradan haberleşelim :)
Arkadaşlar ben sadece iyi niyetle kendi durumumu örnk göstererek sizi olası olumsuz yan etkileri konusunda uyardım. Doktorunuzla yan etki olmayacağı konusunda garanti isteyin. Lekelenme, akne tetikleme gibi. Umarım uygulamnın olumsuz sonuçarıyla karrşılamazsınız. Birde yaptırdığım yer güya tecrübli bir dr. SmartXide diye bir şey

lekelenmenin kullanılan cihazla çok fazla ilgisi olduğunu düşünmüyorum ben sen cildini lazer sonrası güneşten koruyamamışsın bence lekelenme yüzde 1 ihtimal olabilir elbet sonrası bakım çok önemli bence senin yaptırdığın doktorun ismi ne ?

bu konuda pek yazmak istemiyorum aslında . Bu uygulamanın riski var. Özellikle esmer tenliler için( bunu sonra öğrndim) Ben esmer tenliyim mesela..

bu konuda pek yazmak istemiyorum aslında . Bu uygulamanın riski var. Özellikle esmer tenliler için( bunu sonra öğrndim) Ben esmer tenliyim mesela..

hmm şunu baştan söyleseydin zaten esmer tenli insanlarda bu uygulama çok önerilmiyor en etkili çözümü açık ten ve kumrallarda alınıyormuş bunu her doktor tedavi başında söylüyor zaten umarım düzelirsin ama suç birazda sende biraz araştırsaydın bu tedavinin senin için uygun olmayacağını anlardın

suç neden onda olsun. doktorunun söylemesi gerekiyor. bu arada beyaz tenli ya da kumral teni nedne istiyolar diye sorsanıza siz doktorunuza:)) deriyi soydukça alt tabakada kalıcı olarak beyaz izler olur. açık tende onlar daha az belirgin olur diye açık tenlileri istiyolar. şark kurnazlığı yapıyor bir çok doktor. ne kimyasal peeling ne de lazeri öneririm size. 2 sene sonrasında daha kötü bir vaziyete dönüşüyor. artık şunu kabul edin. derinin alt tabakalarında dış yüzeyden yapılan her müdahale deri için geri dönüşümü olmayan hasarlara sebep oluyor. bu konuda çok şey yaptırmış biri olarak diyorum. açık tenliyim kışın yaptırdım evde dahi koruyucularla gezdim ama yüzümde beyaz parlak izler var. ve derin yarık gibi duruyor. ve bu izlerin geçmesi mümkün değil.

illede bişey yaptırmak istiyorsanız böyle derin soymalara asla izin vermeyin. en fazla meyve asitleriyle çok yüzeysel soymalar olsun. bunu uzun vadedeye yayarsanız daha iyi sonuçlar alırsınız. doktorlardan öncesi sonrası resim isteyin. genelde asla göstermezler:)) hasta hakkı falan filan diye zırvalarlar.

Son düzenleme:

meyve asitleriyle yapılan kimyasal peelingler kesinlikle para tuzağıdır yazdığın bir çok şeye kesinlikle katılmıyorum daha önceki mesajlarım dada belirttiğim gibi sonuçta bu uygulamayı şu an zaten görünüşümüzden rahatsız olduğumuz için uyguluyoruz hiç kimse radyofrekanslı co2 lazer ve sonrası bakımlarını düzenli bi şekilde yapıpta hiç etkisini göremedim leke yaptı falan dememiş çoğu insan erbiyum yağ lazer yaptırmış co2 lazer diye bu yüzden ,bu kadar kötü bi uygulama olsa insanlar dava açar madem böyle şikayetiniz var gidin dava açın dediklerin doğruysa iyi para kazanırsın bence

ne bu şiddet bu celal. neyin sinir patlamasını yaşıyorsunda bu kadar saldırganlaşıyorsun. millete akıl vermek işin değil tecrübelerini paylaşırsın. kanının son damlasına kadar savaşmak için meydana düşmüş biri gibi görünüyorsun. sen nasıl cengaverce savunuyorsan kendi doğrunu karşındakide kendi yaşadıklarını tecrübe ettiklerini insanlara sunacak. böyle bir merkez falanmı açtında bu kadar reklamına soyundun bu işin.

buda benim fikrim söylediğin çoğu şeyi saçma buldum açıkası ...

buda benim fikrim söylediğin çoğu şeyi saçma buldum açıkası ...

cehaletin olduğu yerde akıl kesmeyince saçma bulur normal bu durum yani. abim doktor kardeşim doktor ben onları dinlemediğim için cildimin eski halini arıyorum. sana lafım bu kadar uzatmanın gereği yok artık.

sözüm lazer işine kimyasal peeling işine hiç bulaşmamış kişilere. co2fraksiyonel lazer, green peel ve kulak arkasında doku ile çukur doldurma ve mikrodermabrazyon gibi her işlemi yaptırdım. sonuç eskiyi aratacak bir görüntü. cilt yüzeyinde lekeleriniz varsa bakın oyuk yada çukur demiyorum koyu renk ya da kırmızımsı lekeler onlar acnelyse medacassol gibi kremlerle bile geçer. çok kısa vadede olmaz ama uzun vadede olur. bir üst seviyesi meyve asitleriyle olan peelingdir. bunlar bile geçirir. ama bunun üzerinde olan hiçbirşeyin cildinize sürülmesine izin vermeyin. medikal soyma işlemleri ciltin üst tabakasını tamamen yok ediyor ve geri gelmiyor haliyle erken kırışıp erken sarkıyorsunuz. çıkan sivilceler daha çabuk iz ve leke yapıyor. cildi soyma işlemi özellikle orta tabakaya inme işlemi hata ötesi bişey. cildi içerden tamir etmeye çalışın. bunun içinde en iyi yol kan dolaşımını hızlandırmaktır. kanın ulaştığı her doku her hücre yenilenir ve tamir eder kendini. insan vücudu muhteşem bir mekanizma ve onun kendini yenilemesi tamir etmesi dışardan yapılan müdahalelerden çok daha iyi sonuç verir. 15 senesini bu tür işlemlerle geçirmiş biri olarak asla cildinizi soydurmayın derim size. emin olun bir kaç sene sonra bu tür lazerlerde çöpe gidecek ve başka bir lazer adıyla paralarınızı cukkalayacaklar.
çukurlar oyuklar gitmez. ancak o çukur kesilip alınırsa oyuk yerine kesi izi olur. o da uzun vadede daha iyi görünüm hale gelir.

fevri davranmış olabilirim belki ama gerçekten insanların ümit bağladığı uygulamaları karalamak bu kadar kolay olmamalı bence ben yaklaşık 4 aydır araştırıyorum bu uygulamayı sadece bu forumda bu kadar şikayet ona anlam veremiyorum sadece

yaptığın yorumlardan ne kadar zeki olduğun belli senin gibi düşünen bir insanın beni cahil bulması beni üzmez abinin kardeşinin annenin babanın doktor mühendis olması seni zeki yapmaz bence insanın kendisini geliştirmesi tamamen kendisiyle ilgilidir .

Benim şikayetim gözenekler sanırım sende kozmetik sektöründe çalışıyosun paraları cukkalıycaklar tarzında bir yorum yapmışsın peki sana şöyle söyleyeyim o zaman bu uygulamayı denemediğim takdirde gözenek kapatıcı tonikler güneş koruyucular nemlendiriciler ıvır zıvır bunları belediye karşılamıyo bunlarda senin tabirinle bizim cukkamızdan çıkıyo lazer teknolojisi günümüzde hızla gelişiyo evet bundan 5 sene sonra şimdiki teknolojiden daha ileride olucağız bu yorumu 7 yaşındaki çocukta yapabilir napalım o zaman böyle acaba hangi lazerler çıkacak diye bekleyelim mi sen hangi gözeneğin kendi kendine kapandığını gördün o dediğin kremleri 6 ay 1 sene kulllanmak mı mantıklı olan o yıpranma süreci ne peki bunlara cevap verebilecekmisin acaba çok merak ediyorum ...

burada amacım seni kırmak veya küçük düşürmek değil ama senin amacın buysa yanlış kişiyi seçmişsin bil istedim ...

benn geldmmmm :)))) evet buradan haberleşmek baya sıkıntılı (( ben bir hipermarkette kasiyer olarak çalışıyorum vardıyalı şekilde. Haftaya pazartesi çıkıyorum işten inş.. Bu arada olaylar olmuş sanki ben girmeyeli (((

hoigeldin :) olaylarr olaylar olur arada öle sorun değil ama geldim yine yoksun ..

ben zekiyim demek için ailemdeki doktorları söylemedim. bu kadar basitleşmem. ben sadece çevremde bilen insanlar var ve onların beni uyarmasına rağmen onları dinlemediğim için istedemiğim sonuçlar başıma geldi anlatmak istediğim bu. benim sana dediğim kremler fiyatı ucuz olan kremler. cildi yavaş yavaş soymak cildin kendini yenileme süresiyle cildin daha sağlam ve daha iyi yenilenmesini sağlarsın. çok yüzeysel soyulmaları cilt kaldırabilir. ama orta tabakaya inmesi her zaman risk demektir. 5 sene sonra daha iyi bir lazer gelmeyecek. sadece adı değişecek. her sene çatlak kremi çıkıyor aslında her daim aynı firma çıkartıyor ama adını sürekli değiştirerek piyasaya sunup insanların umutlarını her daim canlı tutup bu işten rant elde etme derdindeler. lazerde bir sektör oluşturdu. ve bunu dibine kadar kullanacaklar. hiçbir sistem hiçbir medikal ilaç senin vücudun kadar muhteşem bir mekanizmaya sahip değil. her hücre her doku kendini yeniler ama çok derin darbeler bu durumu ortadan kaldırır. o çukurlar asla gitmeyecek. hiç bir lazer sistemi buna iyi gelmez. umut edip zamanınızdan ve paranızdan oluyorsunuz. bu arada tıp dünyası teknoloji ilerledikçe geçmişe dönmenin ilkel yaşamanın daha sağlıklı ve daha önemli olduğu çıkıyor ortaya:)) çürük sebze ve meyvelere bir dünya para veriyoruz. neden? çünkü bilim adamlarının bulduğu kimyasal maddeler bulaşmamış diye:)

iyi bir cilt istiyorsan iyi beslen spor yap. tek formül bu maalesef.

Son düzenleme:
geldimmm zakkumumm :))) nbtn bugn görüşme günündü nasıl geçti ne dediler anlat vlla merak ettm çoookk :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…