co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

doktor ismini sormuşsun birde oğuz uçar a yaptırıyorum senin gözlemlerin nasıldı peki randevuya gittiğinde doktorun nasıl bir gözlem yaptı neler sordu burada birbirimize destek olalım bu süreçte elbet aramıza arkadaşlar katılacaktır artık yavaş yavaş lazer sezonu açılıyo kış geliyo neler yapıosun aldığın önlemler var mı çok mu sordum yoksa :)

yok yok sormadın :))) doktorum gayet tecrubeli estetik opt.dr. doktorumdan yana kuşkum yok çok şükür. Bu senin olacağın cihaz baya meth ediliyordu çok etkili diye. Ne kadar şanslısın... Ben eğer 2 seansda istediğim etkiyi göremezsem eskişehire gelebilirim sırf bunun için. Tüm yüze ne kadar istiyor senin doktorun??? Kışın gelmesini inan iple çekiyorum hergün dışarı çıktığımda sabahları bugün daha soğuk yehuuu kış geliyor diyorum :))) kafayı yemek üzereyim. Hergün gün sayıyorum inanır mısın.. Çok tuhaf bir durum bu. Aldığım herhangibir önlem yok hergün sabah ve akşam yüzümü sebamedin hassas ciltler için olan sıvı sabunuyla ykıyorum. 2-3 günde birde pembe maske yapıyorum şimdilik. Ama onu da yapmayı bırakacm 3-5 güne kadar. Çünkü lazer öncesi cildi aşındıracak veya dermokozmik bir ürün kullanmamak gerekiyor yoksa çok hassas duruma gelir yüzümüz uygulama sonrası. Onun için sende yapmasan iyi olur. Sen neler yapıyorsun??

söylediklerini kelimesi kelimesine bende yaşıyorum :) günde 2-3 kez meteorolojinin sitesine bakıyorum :) hava bulutlu oldu mu veya soğumaya başladı mı mutlu oluyorum çok ilginç bi durum :) ben 1 buçuk ay önce tüm uygulamaları bıraktım sadece normal suyla yıkıyorum dediğin gibi cilde daha fazla zarar vermek istemedim o yüzden tüm yüz fiyatı hakkında daha randevuya gitmediğim için fiyat veremiycem ama senle paylaşırım öğrenince senin doktorla görüşmen nasıl geçti ilk gittin doktor ne söyledidirek yapalım mı dedi yoksa sen mi dedin ben olmak istiyorum diye :)

ben daha önce 19 yaşımda filan zerotanin tedavisi gördüm yaklaşık 6 ay kadar. Sonra çok şükür akne derdim bitti. Yine çıkıyor çıkmasınada ayda 2-3 tane flan o da çok sıkıntılı olduğum zamanlarda çıkıyor. Birde şu sıralar kafama göre şeyler kullanmaya başladım az birşey artş gösterdi ama bıraktım. Zerotanin tedavisinden sonra yaklaşık 2 sene hiçbirşey kullanmadan öyle geçti. Sonra kalan çukurluklardan rahatsızlık duymaya başlamıştım. Hafif de izler var. Annem ve arkadaşlarım birşey yok gerek yok filan diyorlar ama cildiye doktorum bana bu tedaviden sonra lazer tedavisi görmemi söylemişti yaptırmamıştım. Kısmet şimdiymiş. Sırf bu uygulamadan dolayı öğrenci olduğum halde final sınavlarından sonra direk işe girip 4 aydır bunun için para biriktiriyorum. Haftaya işten çıkıyorum 15 ekimde de randevum var uygulama randevusu. Ama ön görüşmede ilk önce doktorum sordu evet nedir şikayetiniz diye. Ben dedim ki lazer yaptırmak için gelmiştim. Sonra dedi nerenize?? deynce orda biraz sevindim. Demekki ben büyütüyormuşum gözümde. Sonra yanagıma deynce koltugundan bile göremedi iyice yanıma geldi ordan baktı sonra söyledi konuştuk %40 ile %90 arasında iyileşme sağlanır dedi. En az 4 seans öneriyorum ben dedi. Ama ben 5 seans yaptıracm. Tüm yüz de istiyordum da doktorum daha yaşınız genç ilerde yaptırırsınız deynce şimdilik vazgeçtim gibi ama bklm işim de belli olmaz belki 1 seans da olsun tüm yüze yaptırtabilirim :))))) Sende bence en yakın zamanda git kendine illa bir tarih belirleme ve süreklide araştırmaya devam et. Senin poliklinik eskişehirmayasante mi bu arada??? Çok konuştum ama idare et çok dolmuşum sen ve bendn başka bu konuya bakan yok galiba.. Sende uzunca yazarsın artık :))))

bende roacutane tedavisi görmüştüm daha önce sivilce oluşumunu ciddi oranda etkiliyo artık çıkmıyo çıksa bile tek tük bir kaç güne bişi kalmıo zaten roacutane zoratenin gibi ağır ilaçlardan sonra ciltte büyük değişimler olmakla beraber izlere pek etkisi olmuyo bu yüzden bende yaklaşık 4 aydır ciddi bir şekilde tüm forumları videoları doktor yorumlarını izledim ve en sonunda en etkili çözümün radyofrekanslı fraksiyonel co2 lazer olduğunu farkettim bu yüzden bu yöntemi uygulayan yer arayışına girdim ve senin de tahmin ettiğin mayasanteyi nette buldum tlfla aradım görüştüm havaların sıcak olduğundan bu aralar pek önermiyoruz denildi ekim gibi aramam söylendi benim kafama takılan bu uygulama çok güçlü bir uygulama bu yüzden tek seans ta veya max 2-3 seans önerilior sana direk 4-5 seanslardan bahsetmesi senin yaptıracağın uygulamanın acaba fraksiyonel erbiyum co2 olabileceğini düşünüyorum veya çok düşük dozlara yayılmış 4 seans ta olabilir tabi bu şekilde uzun uzun birbirimize düşüncelerimizi yazalım :) biz bize yeteriz boşver sık sık yaz bana sen ben sürekli okuyorum burayı her gün aklına gelen her şeyi ve görüşlerini yaz :))

evet düşük dozla 4 seans olacakmış, bu arada sen telefonda makinanın markasını ve seans ücretini sorduğunda direk söylediler mi?? ben de buradaki mayasanteyi aradım telefondan hiçbir bilgi veremiyoruz randevuda gelio ögrenebilirsiniz dediler. Sana söylediler mi hemen?

ben direk bu cihazı kullanan dr.oğuz uçara ulaştım önce ondan sonra adresine ulaştım cihaz bu mu dedim onlarda evet dediler :)

o zaman orda da o cihaz vardır ücrete ne dediler :)

hiçbirşey demediler salıya randevu aldm bklm orada herşeyi sorup ögrenecm inş. Eğer cihazları smart xside dot ise hiç düşünmeden direk yaptıracm ama eğer başkası ise önceki yere yaptırmayı düşünüyorum. Bu arada ilk defa birbirimizi açık yakaladık ne güzel olduu :)))

evett :)) gerçekten güzel oldu salıya kadar sabırsızlanıyom bende o aralar randevu düşünüyorum ilk randevu çokk önemliii :)

evett :)) gerçekten güzel oldu salıya kadar sabırsızlanıyom bende o aralar randevu düşünüyorum ilk randevu çokk önemliii :)

eveettttt :))) görende liseli ilk sevgilisiyle buluşacak zanneder :)))) ama gerçektende öyle o kadar istiyorumki zamanın çabucak akıp geçmesini hemde çooook. Bu arada marsta yağmur bekleniyormuş havalar soğumuş orada :)) acaba orada mı yaptırsak napsak :))

ahaha :) artık kaçarı yok haftabaşından itibaren ekime giriyoruz güneşli günlere yavaş yavaş elveda haftaya büyük değişim haftası bekliyelim görelim o zaman demi ama :)

ahaha :) artık kaçarı yok haftabaşından itibaren ekime giriyoruz güneşli günlere yavaş yavaş elveda haftaya büyük değişim haftası bekliyelim görelim o zaman demi ama :)

:))) yatalmda sabah olsun biran önce de günler geçsin hadi grsmek üzre tanştığıma memnun oldum hayırlı geceler

iyi geceler bende memnun oldum benim uyumam biraz geç oluyo :) yarında tam gaz yazmaya devam unutma sakın :)

Merhaba arkadaşlar. Yazdıklarınızı okuyunca müdahil olma ihtiyacı duydum. Anlaşılan çoktan karar vermişsiniz ama; yine de düşüncelerimi sizinle ve bu fraksiyonel co2 lazeri düşünenlerle paylaşmak istiyorum Yaklaşık 8 ay önce İstanbulda bir doktora bu uygulamayı yaptırdım. İnanın hayatım alt üst oldu.Şuan sağlık bakanlığına şikayet, dava açma gibi hak arama gibi şeyler düşünüyorum. Durumum şuydu: Cildimde akneden kaynaklı çukurlar vardı ve bu uygulama ile çukurlarda çok az bir iyileşme olmasına rağmen cildim lekelendi. Çok mutsuzum. İsterseniz yaptırın,siz bilirsiniz elbette.Bu uygulamadan memnun olanda var . Ama mağduriyet daha çok gibi. Formu baştan sona okuyun derim. Ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Yaptıracaksanız da Allah utandırmasın. Umarım başarılı olur. İyi geceler....

Öncelikle çok geçmiş olsun diyorum sen bu uygulamayı nerede hangi doktora yaptırmıştın acaba bir de sana uygulanan fraksiyonel co2 cihazın markası neydi bunlar çok önemli detaylar sonuç olarak şu an da mutsuz olduğumuz için bu uygulamayı yaptırıyoruz zaten yani değişen bir şey yok sağlık konusunda yapılan harcamalara masraf olarak bakmamak lazım ve doktorların özellikle uyardığı bu uygulamayı yaptırdıktan sonra güneşten mümkün olduğunca uzak durmakta fayda var şahsen ben en az 6 ay düzeni olarak güneş koruyucu kullanmayı düşünüyorum ve tedaviden sonraki ilk 4-5 gün kesinlikle dışarı çıkmayı düşünmüyorum bunlar çok önemli detaylar çünkü sanırım biz birde Türk milleti olarak bazı şeylerde yetinmeyi bilmiyoruz bu kadar şikayet bence bundan kaynaklanıyor yabancı ülkelerde yaptıranların tedavi sonrası gelişimlerini video olarak paylaşmış ve gelişim bence gayet güzel özellikle internetten nüket eroğlunun videolarını izlemem benim bu tedaviyi yaptırmam da büyük etkisi olacak elbet riskleri olacak insanlar ölüm riskini rağmen ameliyat olabiliyorlar bu çok hassas bir konu bu yüzden bence mağduriyet daha fazla diye bir genelleme yapman çok yanlış bir de beni yanlış anlamazsın umarım ama bazı kötü niyetli insanlarda sırf insanların ümitlerini kırmak için burda yorum yapabiliyorlar sende lekelenme ne düzeyde oldu özel mesaj olarak bir kaç fotoğrafını paylaşırmısın benimle öncesi sonrası değişimlerde hiç bir etkisi olmadı diyenlerin yorumlarına ben kesinlikle inanmıyorum çünkü tedavinin amacı cildi bütünüyle yenilemek yani kimyasal peeling gibi çok yüzeysel ufak sorunları bile gidermede başarılı olamayan bir uygulama değil bence yaklaşık 4 aydır araştırdığım bir tedavi ve neredeyse uygulamayı yapabilecek kadar bilgi sahibi oldum :) diyebilirim o yüzden bence leke oluşmuş olsa bile leke tedavisi bence iz tedavisinden daha başarılı olur çünkü günümüzde insanların çoğunda leke problemi vardır yani bunların çoğu makyajla kapatıyor erkeklerde ise o kadar takıntı olmuyor çok uzun yazdım umarım okurken sıkılmamışsınızdır senden özellikle bu yazdıklarımın tamamını okumanı ve cevap vermeni rica ediyorum umarım hepimiz burda birbirimize destek olarak mutlu günlere uyanabiliriz iyi günler ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…