Nişan clementine212'nin nişan macerası :)

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
cnm herşeyin çok güzel ayakkabılarına ve iç çamaşırlarına bayıldım güle güle kullan allah tamamına erdirsin

kızlar, başka nelerin resmini ekleyebilirim acaba? aklıma gelmedi; ama merak edilen ya da fikir verebilecek ayrıntılar, resimler varsa paylaşırım.

bu arada teşekkür ederim acemi peri kaydirigubbakcemile2

Allah tamamına erdirsin canım,
herşey çok şık görünüyor opuyorumnanaktan

Ağız tadıyla, güzel, mutlu, huzurlu, sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin Rabbim :Saruboceq:

canım bir iççamaşırı manyağı olarak iççamaşırlarına bayıldım :)))
iyi günlerde kullan herşeyin çok güzel olmuş
Allah hepsini ağız tadıyla giymeyi kulllanmayı nasip etsin

canım bir iççamaşırı manyağı olarak iççamaşırlarına bayıldım :)))
iyi günlerde kullan herşeyin çok güzel olmuş
Allah hepsini ağız tadıyla giymeyi kulllanmayı nasip etsin

teşekkür ederim canımcım opuyorumnanaktan

ben de en çok iç çamaşırı kısmını sevdim zaten. ya daha neler vardı mağazada :))) daha güzelleri hepimizin olur inşallahhh kaydirigubbakcemile3 gene kendimi de kattımmm :sm_cool:

herşey çok güzel görünüyor allah hayırla kullanmayı nasip etsin inşallah canım=)

aminnn sevgici, teşekkür ederimmm a.s.

Allah tamamına erdirsin canım,
herşey çok şık görünüyor opuyorumnanaktan

Ağız tadıyla, güzel, mutlu, huzurlu, sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin Rabbim :Saruboceq:

aminnn, çok teşekkür ederim, beğendiğine çok sevindim, daha iyileri senin olsun canım inş. kaydirigubbakcemile5

Allah Tamamını erdirsin :)
Bu arada söylemeden geçemicem nişan tepsine bayıldım :)

mersi canım, bursa'dan almıştım, ek süsleme yaptık sadece azıcık, kendi bayağı süslüydü zaten. epey gezmek lazım, ben aldıktan sonra çok daha şık şeyler buldum; ama iş işten geçmişti. yastıkları da çok modern buluyorum ben.

X