' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Uzak tutamazsin tabi. Aman kirilmasinlar, aman uzulmesinler olayi da war. Allahm cocuklarni kazadan beladab korusun. Esinde bundan sonra zorla goturmez bence. O da korkmuştur kesin,kp kv artk daha da dikkat ederler.

Neyse sukran abla haklisin bn ciktim yukari zaten kizim durmadi hic yariya gelmisi hemen biter bitmez indim aasaya nedemek k.peder ustune dustu ya ne demek ohaa valla cuss ya ne zaman oluyo bu olay sok gecirdim valla ya murat abi ye diek bisy olamiyorum ya insan sen annesisin ya soylemez mi. Ck gecmis olsunn ablam ya.

4-5 gün önce olmuş canım.
Ben de çok korktum. Biliyosun onlar kolay kolay hastane lafı ettirmezler. Kimbilir nasıldı ki durumu Murat dr a götüreyim dedi. Kavga ederim, hır çıkarırım diye söylemediler herhalde. Haklıyım da ama o an o kadar şoktaydım ki kavga bile edemedim, hesap soramadım, şaşkınlıktan. Nasıl ağlamıştır kimbilir kuzum. Bacağı sallanınca, kırıldı zannetmişler, korkmuşlar. O yüzden almıyolar bi daha çocuğu. Ama bir aydır almıyolardı zaten. Neyse inş bi daha dikkat ederler de böyle bişey yaşatmazlar bana.

H olmaz sen de boyle yaparsan cano ya lutfen dusun akrabalarin herkez ne kdar zayifladigini soylemisler o an yasadigi mutlulugu dusun cnm aynaya baktigin da zayof hikmet goruyorsun hedefine inmeden pes etmek yok hemde senin gibinkus diyti yapabilen bi insan icinn olmaz hikmetim

Keew silkinmem gereeeek ... o mutluluk paha bicilemez ztn yaaa...
Korkuormmm eski kiloma donerm dieee.

Keew silkinmem gereeeek ... o mutluluk paha bicilemez ztn yaaa...
Korkuormmm eski kiloma donerm dieee.
Oo hikom eski kilona kesinlikle donmezsin sen eminim valla donersem ben donerim diye korkuyorumm. Bakk oo mutluluk paha bicilemez simdi silkelen bakiyimmm spor yapamiyorum diye uzulme yarin yaparsin uzme kendini hatta mevcanim bizi kirmazsa bu hafta ortak olalim ne dersi. Birbirimizi gazliyak:)) mev izin verirse tabi

Rica ederiz kirmaz bizi. Hava soguk diye su icmeyi de biraktim. Yarin sabah kalktigimda ilk is kagida yemem ve spor yapmam gerekenlero yazicam. Aksama dogru annemlere gidicem. Kacamak yapmicaam. Kew neden boyle oldum dersin.

Rica ederiz kirmaz bizi. Hava soguk diye su icmeyi de biraktim. Yarin sabah kalktigimda ilk is kagida yemem ve spor yapmam gerekenlero yazicam. Aksama dogru annemlere gidicem. Kacamak yapmicaam. Kew neden boyle oldum dersin.
Insalah kirmaz :) tamamdir benim hikom yarin sen kacanakda yapmazsinn spor da su da icersen tama dir
Cnm hikom sen de bayadir diyet yapiyorsun az yiyorsunn yemeyi bile ozlemissindir sen 400 gr fazlasin diye korkuyorsun devami gelixek diye aslinda biraz fazla kacirtinca daha daha da cok yemek istiyoruz kendimizi frenlememiz lazim ama bazen olmuyo iste ama bnm hikmetim frenler kwndini cnm zaten cok az yiyorsun arada olur kacamaklar onemli olan kacamaklarinin devamini getirmek fazla abartmakmak bnm hikmetim abarmaz eminim ben uzme bak kendini neseli hikmet gelsinn bakiyimm
Kiz Sormadim ama sen benle ortak olur musun

Olmazmiyimmmm yaaaaaa. Sartlandirirsin sen beni.. şu şu sporu yap diyeee.. kendime sen getirirsn beni. Eylulden bu yana dietteyim dee, bu temmuz ayina dayaniyor. Bi daha kilo falan alamammm yaaaaa.. daha da zayiflicaaam. İnsss... insss..

Aaaa neşeli hikoş geldii...
Ay hosbuldmm
Heheheeee
Oglis uyudu. Ayagimi diktim hawaya....uykuş gelmisti ztn bayadr yaaaaa
Sen napiosn.

Ohhh be hikosum geldi kendi sayende bende tabi:) almaz hikom sen kilo falan merak etmeee insallah insallah cnm
Oo hiko tama dir sporsuz gunumuz yok az da olsa cok ta olsa yapalim spor candir can:)
Kiz leblebi yiyon ya sari leblebi bnde yicem de dusunuyorum yiyim yemiyim diye kilo yapmaz demi kiz gerci sen yiyorsan hayatta yapmaz:)

Sari leblebi bilmiorm da, beyaz leblebi tok tutuyormuş.
Ben abartarak yiyorm. Gunde 2avucu gecmemesi gerek .. kissss bnm feciii uykm geldiii. Uyusaaam ben, sohbetn en tatli yerinde kesiorm ama

Sari leblebi bilmiorm da, beyaz leblebi tok tutuyormuş.
Ben abartarak yiyorm. Gunde 2avucu gecmemesi gerek .. kissss bnm feciii uykm geldiii. Uyusaaam ben, sohbetn en tatli yerinde kesiorm ama
Kalk kiz git yat sohbet yarinda devam eder hadi iyi geceler allah rahatlik versin:))

Suan yatiyorum kii - tek gozum kapali yaziormmm
Cannimsinnn kewoşummmmmm
Seni sewiyoreeeeeee
Aeo mucuk
Kactim ben
By
sende beniim canimsin bnde seni eeviyore ya kizim hasta ol ya grip bi hapsiriyo hepsuni cikartiyor huysuz usutmus ya dun kuran oturdukları odada soba yaniyordur bizim kiz da icerde oturmadi disarda oturunca da hemen sifayi kapti bide fazla durmadim bizim evde ben disari cikinca kapi aralik oluncak gidiyo aciyo hop yanima geliyo olucagi buydu zaten(

Kızlar sizi çok özledim ben
Neyseki herşeyi atlattım artık aranızdayım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…