' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Hikoo hikoo :)) neydiyonn cnm ohh mis ne guzel annenler gelicekmis bnde cagirdim kahvaltiya hem annem geldin mi kapilari. Onlerini falan superirimm ee napiyonn bakimmm

Oglani ayagimda sallamatm, uyumustu. Yatagina yatirmadan suan uyandi.. oturmaya calisiyorrr daha kahvlti yapamadim. Leblebi yedim bol bolll sen npiosn, neler hazirladn kahvaltida.

Oglani ayagimda sallamatm, uyumustu. Yatagina yatirmadan suan uyandi.. oturmaya calisiyorrr daha kahvlti yapamadim. Leblebi yedim bol bolll sen npiosn, neler hazirladn kahvaltida.
Hmm bizim kide simdi kalkti tv izliyo:)) alkis yapiyo muzik caliyoya :) sari leblebi mi yiyon gi bnde iyimm :) kofte kizarticam patates yumurta haslarim bide havuc kizarticam yogurtlu kahvaltiluj felan bu kaday:) ocak da esimin dogum gunu bn normalde kapaliyim bi elbise aldim ona supriz yapicam onu vden gnderip pastalar borejler corekler guller mumlar felann hediye daha naparim bilmiyorum o elbiseyi giyicem sac bas makyaj yapicam tv yede bilgisayari takicam bizim eski fotolar falan slayt yapicamm ohhh miss
Dun esimden gizl alana kadar cnm cijti merak tan oldu:)))

Surprizler bir harikaa maslallaaah... suslen pusleen kocisineee ohh ohhh..
Bizimkide ewde, git desem gitmez.. biseler yapmaya kalksam napiorsn der, anlar kocisim 27si dogum gnu. Gcen sene pasta yapip sulenmstm hamile hamileeee heheheeee.. slayt isi iyi fikir wallaa.
Annenlere de döktüruyorsn.. bende tavuk doldurcam yanina dda kuru fasulye yaparmm.. aman gelsnler de, bizde olmalarni ozledmm bliomusunn.. neyse gidimde oglan reklam izlerken kahvlti hazorlayim,, aciktttiiimmmmm,,

Oh maşşallah ne güzel düşünmüşsün hadi siz bişiler yapın en sonda 21 Ocak'ta ben bişiler yapım kocime eşin çok şanslı Kevser senin gibi bir eşi olduğu için her konuda canım Allah mutluluğunuzu daim etsin canımın içi

Canım sen nasılsın valla bu iş bitmiyor dün banyo ve mutfak dolabını düzdllettim bügünde giysi dolabını yarısı bitti yarısı kaldı elizi uyutuyorum ayağımda iş yaparken aklım hep burada neler kaçırdım diye acaba

Ayyy bayilirim böyle esine süpriz yapan hatunlaraaaa aferim sizeee

Ben yaparmiyim?:44: pek degil ama yapilmasi lazim benim süprizlerim fln gayet ciddi oluyooo offf hic romantik degilim esimde tam tersi...cok ister cok mutlu olur ama yapamiyorum en son dogumda hediye almistim ona ben anne oluyorsam oda baba oluyor ve 9 ay benimde kahrimi cekiyor,,cok kaprisliyimdir özel hayatimda ..iste bi hediye alabildim cok mutlu o,du ama hep hayal ederim söyle yapsam böyle yapsam diye ama yapmaya geldimi olmuyor,,,sicakkanli iyiyimdirde esime karsi iste romantizm yok bende,,sevmiyorum

Icinizden geliYorsa yapin kevser gül hikmet mutlu edin eslerinizi eminim karsiligini bir ömür görüceksiniz

Ins hikmetcim guzel sicacikkk bir kis gecirirsinn kahvaltinidaaa ihmal etmeeeee

evet cnnn bizim kide anliyo ama bu elbise olayi falan aklina gelmez bide pastayi 3 muz resmiyle yaptirtmak istiyorum bakalimm guzel olucak insallahh slayt yapmaya bayilirim muzik sonunada guzel bi siir yazi tamamdir:) hiko cnm asil sen dokturuyorsun bnde gelemm miii cnnnmm:))

Anamm benmmm aminn canimm bnmm senin esinde sansli cnm senin gibi insanla evlendigi icin♥♥ allahim hepimizin mutlulugunu daim etsin kavga ederiz tartisiriz falan ama o yataga girdigimizde sarilmadan dokunmadan yatamayiz oellikle esim cocugu uyutuyorum odda git geliyorum bn diyorum yok sende gel sensiz yatmamm♥♥horluyo bagirip cagiriyorum git diye askim bn hic horlamam ses yapmam diyo :) her aksam boyle
Selam mmm mm mm
Keyifler nasil?

Sabirsiz kuzucumla meyvemizi yedik onu yatirdim bende simdi guzellik uykuma yaticam

Eki Görüntüle 898866
zehram meyve tabiginizi yesinler kiz yap supriz esi e bak romantikmis esin ne kadar sevinir kim bilir bn hep yaparim valla oda hediyeler falan ama biraz odunluk var :) oda kabul ediyo zaten onu mutlu gormek bnm cok hosuma gidiyorr sende yap kiz esinin dogum gunu bi suprizzz

Allah seni kahretmiye gülmekten öldüm biraz odunluk var bizim kide o odun familyasından valla aynısı benim kocam öle arada bi horlar bu arlar horlamıyo maşallah inanmıyo bana en sonunda inanmadı üşenmeden sesini kaydettim baktım baktım onada inanmadı video çektim sabah kalktığında aşkım sana bi süprizim var dedim oda diyoki bayılırım süprizlere açtım videoyu ixlettim kıpkırmuzı oldu :))))

Meyva tabağı çok güZel afiyet olsun bence bikerede olsa eşe böyle bir süpriz yapılmalı sende yap hazır bizimleyken

Kizlar, inanilmaz uykuş war. Ruhen bedenen yorgunum.
Annemler ha geldi ha gelecek diye, uzun zamandr gelmedikleri icin muhabbet nasilolacak diye tedirginlik wardi. Bi de mutluluk tabii. Yogun bir ruh halim wardi. Basin agriyordu, agri kesici icince gcti anca. Oglis uyudu kocis isinin basina gecti. Yarin esya hazirla, oglanin corbasi , kiyafeti. Herseyi tam hazirlamam gerek. O yuzden yarina dinç olmam grrek. Hadi ben kacar, uyuyim guzelce, yarina enerji toplayim. Sizede iyi uykularrrre

Hikmetimm dokturmussun aksam annenlere ne guzel keyifli gecmistir:) kiz ozlriz biz seni dikkat edinn kendinizeee ozletme kendini :)

Günaydinnnn annnaaaouuuu konusmamisiniz ya hic iyi iyi aferim :)))

Ahhh kevsercimmmm güüülllll ya olmuyor iste garip bi sey bu istiyorsun seviyorsun ama olmuyor...o cok yapar süprizler hediyeler nasil hosuma gidiyor öyle hediye alinca bende hediye alirim ama ozel süprizler yapmiyorum hediye almaya daha dogrusu ben almaya bayildigim icin onun cok anlamida yok aslinda ama ilerleyen zamanlarda ins p ayy böyle deyincede korktum ilerleyen zamanlar fln
Cok kayiplar yasadikta sankib ölye diyince "o ilerleyen zamanlari göremessen görürsün sen" diye dusundum bi an

Dün kizim ögle uykusundan hemen uyandi ben yatip dalasiya sonra yanima yatti koltukta yeniden daldi hemen kolum altinda kaldi uyusun biraz diye cikarmiyim derken 1 bucuk saat uyudu kolum koptu,,oda basima vurdu...bizim güzellik uykusu müthis bi bas agrisiyla iade edildi kizim tarafindan
Ahhh benim cilgin minnakimm kurt kayniyo kurt

Kizceler, merrhabaa.
Oglis 9 gibi tekrardan uyudu. Ee sbh 6da uyanirsa.
Bende dunden kalan bulasklari ykadim, sonra banyooo yaptimm uzuun uzunnn..
Sonra sacii duzlestirdimm.. sonraa oglişe corbaaa yptimmm.. sonraa camasir attim makineeyeee, sonraa onlati astiimmmmmm.. oooooo neler neler yapmisi ayol ben. Hii bde goturuceklermi ayarladm. 2guncuk adanadan uxaklasicaz kismetse. Ewi derli toplu birakmayi umut ediorm. Ewe geldigimde duzen gorunce bayiliormm..oglis hala uyuyoken bende kahvlti hazirlayim. Kocisle yapariz. Sizler nasilsiniz.

Hikmetimm dokturmussun aksam annenlere ne guzel keyifli gecmistir:) kiz ozlriz biz seni dikkat edinn kendinizeee ozletme kendini :)

Az döktürdümm ya' oglanla ancak o kadar oldu wallaa. Ayy ayy özleyi beni anaciğiiimmmm,. İns guzel bor degisiklik olacak. İns soguk cok olmazfa, oglisi hasta etmeyiz. Sen napiosn kizcen nasil

Ayyy nereyeee gideceksinizzzzzzz?..
Ooff bende cok ozeldim biyerlere kacmayiiiii aslinda yilbasi tatili cocuklar evde kocis evde biyerlere kacabilsek süper olurda bende soguk diye kuzumu hasta etmek istemiyorum

Normalde her tatil bi bir gunde olsa bi yolculuk yapariz
Bizi diri tutuyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…