' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Ben her daim uykuluyum :))) acaba bu yuzden mi ki hahahah
Yani uyku yapmiyorda bende pamuk gibi yapiyor kedi gibi oluyorum sakinlesiyorum:)))
Tesekkur ederim gülümm

Ben her daim uykuluyum :))) acaba bu yuzden mi ki hahahah
Yani uyku yapmiyorda bende pamuk gibi yapiyor kedi gibi oluyorum sakinlesiyorum:)))
Tesekkur ederim gülümm

Lavantaa uyku yaparmış Dr lar öyle söyler uykuya dalma sıkıntısı çeken insanlar yastığında bir parça lavanta yağı sürerse uykuya dalması kolaylaşırmış

Son düzenleme:
Hikoşum gördüm seni, gelmişsin. Hoşgeldin. Nasıl geçti bakalım geziniz? İnş güzel vakit geçirmişsindir.

Hikoşum gördüm seni, gelmişsin. Hoşgeldin. Nasıl geçti bakalım geziniz? İnş güzel vakit geçirmişsindir.

Geldimmmmmmmmmm,, insanin ewi gibisi yoook beee...
Guzel gecti, gezmedik ya ewdeoturduk. Daga yakin bir sehir, buz gibiydi. Odun sobali odadan cikmadik. :-) teyzemler, kuzenler muhabbet kahkahalar kirilid gecti..:-)
Degisiklik oldu bize. Annemle esimin bir arada olmasi paha bicilemez. İkisi de baristiklari icin cok mutlulular.. esimin yuz gülüyor. Abimle de aralari cok iyi. Uzun zamandir dun geceki gibi kahkaha atmamistm. İyi geldi ama kisa yol beni yoruyor, 1 saatte olsa.
Suan cok uykum war. Oglan sabah 6da kalkti.. gecede1den sonra uyuyunca bugun yani bu sabah kepmiş haldyim. Diyete uyamadm cok. Ama yemek iyi geldi..... :-)

Zehra merhaba canim. Cok neselisin suan bile. Saat 10bucuk yaaa:-)
Benim inanlmz uykum war.
Sabaha herkes - cikar ins...
İyi gcelerrrr mucuk hepinize

Vicdansizzzlar, yazmamişsiniz
Hih küsücem sizeee,
Bosa mi actk burayii... geyik yapalmmm diyee..
Karnimmm coook aç, yemek istemiorummmmmmmm.
400gr gelmsssss.. midem büyüdü sanki. :KK43:(((
Ama o pideyi gormeniz gerektti. Kucuk boyle, 0.40kurus fiyati..
Pidenin fiyatina gore kilo almsm:-) :-) :-) :-)

Vicdansizzzlar, yazmamişsiniz
Hih küsücem sizeee,
Bosa mi actk burayii... geyik yapalmmm diyee..
Karnimmm coook aç, yemek istemiorummmmmmmm.
400gr gelmsssss.. midem büyüdü sanki. :KK43:(((
Ama o pideyi gormeniz gerektti. Kucuk boyle, 0.40kurus fiyati..
Pidenin fiyatina gore kilo almsm:-) :-) :-) :-)
Hikommm cnm hos geldin tekrar yazamadim bi turlu sanaya cnm ne guzel vakit gecirmissin ya masalah allahim bozmasinn
Canim 400 gr nedir ki senin hayli hayli verir hatta daha fazla verirsin sikma canini oluy mu

Kir ya moralim acayip bozuldu yukarda kuran varmis beni cagiriyor kayinpeder son dk ahanda ezanda okunuyo el gibi son dk haber veriyorlar ya ele bile 1 gun oncesinden haber veriyorlar insan 1 gun onceden haber eder ya bn simdi cocugu uyuttum ne yapicam

Hikommm cnm hos geldin tekrar yazamadim bi turlu sanaya cnm ne guzel vakit gecirmissin ya masalah allahim bozmasinn
Canim 400 gr nedir ki senin hayli hayli verir hatta daha fazla verirsin sikma canini oluy mu

Amin canim benim. İns veririmmm ama bugün pek umudum yok.

Kir ya moralim acayip bozuldu yukarda kuran varmis beni cagiriyor kayinpeder son dk ahanda ezanda okunuyo el gibi son dk haber veriyorlar ya ele bile 1 gun oncesinden haber veriyorlar insan 1 gun onceden haber eder ya bn simdi cocugu uyuttum ne yapicam

Neicin kuran okuyorlar. Birinin mevlüdü mü. Şüküye de mi yeni haber wermisler. Cocuk uyuyo gelemem de.

Neicin kuran okuyorlar. Birinin mevlüdü mü. Şüküye de mi yeni haber wermisler. Cocuk uyuyo gelemem de.
Ne biliyim hikom ya cuma kurani diye harelde konusmadi sukran ablayla haberim yok onun bilgisi vardir bence kayinpeder soylemistir once den belki cunku cocuklari sevmek icin hep ugruyor sukran ablagile belki sukran abla da soylemislerdir diye soylememistir bilmiyorum hikom esim sen bilirsin diyo cocukta uyuyo baktim uyaniraa giderim belki :KK43:

Yalniz kahvalti yapmak cok sikici ama yinede
Guzel bi kahvalti yaptim
$image.jpg

Biraz ev isi yapip kuzucumu yatirinca bende bu güzel cuma gününü degerlendirmeye calisicam

Hayirli cumalar:KK71::KK71:

Kevsercim beni de çağırmadılar ki. Herhalde haftalık cuma günü Kuranı diyedir. Ben yine de Allah rızası için çıktım gelenlere hoşgeldiniz dedim sonra evime inip oğlumu uyuttum. Çıkmak istemiyorum aslında tekrar. Çıkarsam da sen gelirsen çıkarım. Daha yeni başlıycak. Ayrıca artık oğlumu sevmeye gelmiyo kp haftalardır. Kp çekyatta uzanırken oğlumun üstüne düşmüş ve oğlum bayılır gibi olmuş, nerdeyse kolu bacağı kırılıyomuş.
çok korkmuşlar, eşim hastaneye götürürken kendine gelmş oğlum. Ve benden gizlemişler. eşim bile gizlemiş. Çok sinir oldum ya. Nasıl dikkat etmezler. Artık korkularından bi daha sevmeye almıyolar onu. Kp de sadece arabanın anahtarını istemek için geliyo. Boşver canım. Artık bildik neyin ne olduğunu. Moralini bozma sen.

Son düzenleme:
Ayyy gecmis olsunnnn
Nasil yani uykuya dalmista cek yattan mi düsüyor kayinpederin? Ve bebegin uzerine?
Yok canım uykuda değilmiş. Bazen eşim oğlumu alıp onlara gider. Sonra da ailecek alt alta üstüste şakalaşarak boğuşurlar. Öyle yapıyorlarmış. Oğlumu da çekyata almışlar. Oğlum çekyattan düşmüş önce sonra da kayınpeder onun üstüne düşmüş. Allahım korumuş yarabbim, ölebilirdi de. Kp çok kiloludur çünkü. Kimbilir ne vaziyetteydi ki yavrum hastaneye götürmeye karar vericek. Ben yokken yukarda neler dönüyo da haberim yok yaa.
Off düşündükçe içim ürperiyo. Nasıl bu kadar önemsiz bi şekilde gülerek anlatıyolardı bi de.

Son düzenleme:
Şüküüümmmm şoktayim, nasil düser kp ustune yaaa. Gorunmez kaza ama dikkat etmeleri gerek. Bir daha olmaz ins. Oglunu yalniz birakma cnm ya. Ay coksinirlendim. Bir de saklamişlar. Sen annesin ya.

Şüküüümmmm şoktayim, nasil düser kp ustune yaaa. Gorunmez kaza ama dikkat etmeleri gerek. Bir daha olmaz ins. Oglunu yalniz birakma cnm ya. Ay coksinirlendim. Bir de saklamişlar. Sen annesin ya.
Evet Hikmetim yaa ben de sinir oldum. Ana oğul şifreli şifreli konuşuyolardı aralarında, duysaydın kalpten giderdin dediler. İyi ki sen yoktun dediler. ben sıkıştırdım, söyleyin noldu oğluma diyye sonunda açıkladılar.
Aslında çocuklara bakma konusunda hiç güvenmiyodum onlara ama ben vermezsem de eşim alıp götürüyo zorla. Allah korudu yaa.
Kp nin altında kalıp da hiçbişey olmaması mucize zaten. Bu olay ders olsun onlara, bi daha inş iyi bakarlar diycem ama inanmıyorum.
Aynı binada uzak tutamazsın ki.

X