' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Keewww güllll
Dun sabahtan bu yana internet yok. Ttnet fiber mi olmus ne,
Geldiler de adamlar yaptilar. Hemen girdim. Merak ettiler dedim. Kew inan seni cok sewiyorum. Ve inan gül seni deee... inanin canimsiniz.
Oleyu be vallq cok sevidnim hikom gelmissss:))) bnde bende valla bnde cok seviyorum cnm anam iyisin ya gerisi onemli degil

Oleyu be vallq cok sevidnim hikom gelmissss:))) bnde bende valla bnde cok seviyorum cnm anam iyisin ya gerisi onemli degil

Bebekim, misafirler gitti. Kocisde yatak odasina gittii. İş başia yani.
Oglisde yurütecnde göz hapsindeyim
Sen naasilsnnnnn... nasil özledmmmmm anltamammmmmmm

Bebekim, misafirler gitti. Kocisde yatak odasina gittii. İş başia yani.
Oglisde yurütecnde göz hapsindeyim
Sen naasilsnnnnn... nasil özledmmmmm anltamammmmmmm
:)) bnde iyim cnm bizim kiz uyuyor kocis uyyordu donmu yatak odasinda isinmaya geldi:)) bnde oturuyorum cay icicem kiz bi uyansa :) aciktimm da ama gec yemem lazimerken yersem bizim durmadan emdigi yetistiremiyorumm kepekli kraker mi yesem yoksammm zeytinnn 1 dilim ekmek(kepekli) acimm acc hikom anlicannn
Bende seni ozlesimmm
Gull nerde acaba oda seni soruyor du hep

Zeytin kepekli ekmek ye ..
Ben makarnaa yidiiimmmmm 2ymk kasigii .
Bende birazdan yesil cay icerim.
Emzirdiginicin ye tabi.

Duş aldım elizi doyurdum, süt almıştım yogurt için kesildi lor yaptım yeni oturdum şimdide elizle oynuyom , sen ne yapıyon

Duş aldım elizi doyurdum, süt almıştım yogurt için kesildi lor yaptım yeni oturdum şimdide elizle oynuyom , sen ne yapıyon

Ayy bende duşalsam cok mutlu olucam. Misafirler wardi. Yapamadim. Simdide oglan izin vermez. Kocisde calisior, iceride. Anca o uyuyunca yaparim. O da donmazsaaam
Esraerola bakiormm. Oglis yürütecndee.. eliz napio cadii

Ayy bende duşalsam cok mutlu olucam. Misafirler wardi. Yapamadim. Simdide oglan izin vermez. Kocisde calisior, iceride. Anca o uyuyunca yaparim. O da donmazsaaam
Hikomm cnm bnde bu gun dus aldim dotum dondu valla:) buzz gibiydi banyo
Bu gun snin dizi var kiz calikusu:))

Uykusu var uyumuyor zilli kızdırıyo beni , ben artık elizi uyutmasan duş alıyorum uyanınca ağlıyor hemen çıkıp yanına gitmem lazım , duş alırken getiriyorum banyo kapsının oray yürüteçte ben duşa giriyorum oda bana bakıyo oyun oynuyor kendi kendine

Ya bende anakucagina koyuyordum. Ama hawa buz gibi disari cikaramam oglani.
Bizimkinin de uykusu war durmuooo suan.
Anca afacanlik pesinde.

Hikomm cnm bnde bu gun dus aldim dotum dondu valla:) buzz gibiydi banyo
Bu gun snin dizi var kiz calikusu:))

Ayyy kiz vazgeciceeem heeee... zatiii donuyoruuuummmmm...
Klima annemden geldgm gunden bu yana acik. Cok fatura gelecek.
Aaa ciddeeen bizim dizi war.

Hiko UFO gibi bişi alsan daha iyi olmazmı her yere taşırsın klimadan daha saglıklı çocuk için

Anam roselizim bizim kiz da ayniyazin bnde koyardim ana kucagina banyoya yanima alireim

He ya bizim dizi var kiz bn eskiden o diziyi izlemiyordu. Sen izliyon diye bakiyom:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…