Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun !!!
benım yuzumde kırmızı kırmızı sivilce izleri var ve bi kaç tane de küçük leke..onları sorun yapmıyorum ama kırmızı sivilce izleri sinir bozucu..ve beyaz tenli olmama rağmen cildim böyle çok mat soluk kirli duruyor..bu 3 ürünü dediğiniz şekilde kullanırsam eğer cilt rengimi açıp canlandırır mı..neticede soyacagı bi lekem yok sadece sivilce kırmızılıkları var..yardımcı olun lütfeeen

arkadaşlar eski bir konu ama yardımcı olursanız çok sevinirim dün akşam önce acnelyse bir saat sonrada expigment sürüp yattım ama gece yanmasına uyandım hemen gidip yıkadım ve hametan krem sürdüm acısı geçti sabah uyandığımda yüzüm tüp patlamış gibi kıpkırmızıydı acı yok ama çok kızardı daha önce birçok kez tca yapmış biri olarak söyleyebilirimki hemde %20 lik bu iki krem tca dan daha fazla kızarttı ayrıca tca da böle canım acımadı hiç locoid sabah süremedim daha beter bişe olmasın die güneş kremimi sürdüm sadece şimdi konuyu açan arkadaş hergün bu şekildemi yapmış benim durumumda hergün yapılamaz sanırım çünkü canım yandı ve kıpkırmızıyım şuan nasıl ilerliycem bir bilgi verirseniz çok süper olucak teşekkürler şimdiden ...

arkadaşlar eski bir konu ama yardımcı olursanız çok sevinirim dün akşam önce acnelyse bir saat sonrada expigment sürüp yattım ama gece yanmasına uyandım hemen gidip yıkadım ve hametan krem sürdüm acısı geçti sabah uyandığımda yüzüm tüp patlamış gibi kıpkırmızıydı acı yok ama çok kızardı daha önce birçok kez tca yapmış biri olarak söyleyebilirimki hemde %20 lik bu iki krem tca dan daha fazla kızarttı ayrıca tca da böle canım acımadı hiç locoid sabah süremedim daha beter bişe olmasın die güneş kremimi sürdüm sadece şimdi konuyu açan arkadaş hergün bu şekildemi yapmış benim durumumda hergün yapılamaz sanırım çünkü canım yandı ve kıpkırmızıyım şuan nasıl ilerliycem bir bilgi verirseniz çok süper olucak teşekkürler şimdiden ...

bu uygulamayı bende yapıyorum daha oncesınden karısım olarak kullanmıstım sımdı burda anlatıldıgı gıbı kullanıyorum acnelyse ılk surmede etkı edıyor bugun 10.gun ilk gunler cok fazla kızarıyorsun daha sonra kızarıklar azalmaya baslıyor ben kızarmıs tavuk gıbı gezdım bır hafta :) ama locoidı surmeyı ıhmal etme cortızonlu bır urun oldugu ıcın ıyılestırmeyı hızlandırcak expıgment degıl yuzunu yakan acnelyse derı altına ıslemeye basladıgı ıcın yakan o birsürede yuzune nemlendırıcı yada herhangı bır sey surerken bıle kızaracaksınız ve canınız yancak bnde yanma hala devam edıyor :) biraz sabırrr....

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

teşekkür ederim cevap için :) bu konuyu açan arkadaş annesinin hergün bu uygulamayı yaptığını yazmıştı sanırım yoksa benmi yanılıyorum şimdi bu kızarmış yüze her akşam aynı işlemi yapmıycaz heralde soyulmalar bittikten bir süre sonra aynı uygulamayımı yapıcaz yani bence öle çünkü ilk yaptığımda acayp yandı sabahı bekleyemedim ikinci akşamda yapmadım yani suratım domates gibi halada öle soyuldu ama baya da kızarıklık geçmedi tekrar ne zaman yaparım bilemedim

gene ben birde ben acnelyseyi daha önce çok kullandım ama tek olarak hiç böle kızarmamıştı sadce pul pul soyuluyodu expıgment le sürdüğüm içinmi bu kadar yandı dediğim gibi tca bile canımı acıtmamıştı :)

istersen ara vererek kullan bn artık sıkıldım lekelerden oyuzden yansada canım acısada hergun kullanıyorum tahriş oluyor dogal olarak tahrıs olan cılde tekrar işlem yapıca dahada cok canın acıyor suan işlemden sonra gerılmeye basladı nemlendırı kullanmadıgım zmn yuzumde mımıklerım yok sankı o derece gerılıyor ama su bır gercek bu olaya vesıle olan herkese cok tesekkur ederım yuzumde leke yok dıyecek kadar azaldı bundan sonra bende ara vererk kullanıcam :)

Konu cilt lekeleri olunca dayanamadım bende tecrübelerimi yazayım istedim...

Benim de yüzümde güneş lekeleri var 6-7 yıl önce olmaya başladı ve çoğaldıkça çoğaldı. Ben 38 yaşımdayım ve gençliğimde ne sivilce ne leke inanılmaz diri pırıl pırıl bir cidde sahiptim. Ne olduysa 30 küsürlere gelince oldu çünkü ben öyle makyaj yapan cildine krem falan süren biri de değildim ihtiyacım yoktu...

Neyse kısa keseyim birkaç yıldır bu lekeler yüzünden delirmek üzereyim cilt doktoruna gittim, güzellik merkezlerine gittim krem yazıp gönderdiler denedim bir sonuç alamadım. (kremler:babe nin kreminden tutunda daha pahalı kremlere kadar her şey)

Sonra bir gün kuafördeki bizim çilli kızı gördüm çilleri yok olmuştu naptın sen yüzüne dedim estetik uzmana yaptırdım lazerle yapıldı dedi. Aaa gerçekten yok olmuş dedim ve fazla uzatmayayım, o estetik uzmanına bende gittim lekelerin tamamen kaybolacak dedi.

Gittim ve bir gün yaptırdım işlem inanılmaz acıtıyor, yok böyle bir şey yüzüne bildiğin köz bastırıyorlar. Benim de acı eşiğim yüksektir ona rağmen ölüyorum sandım, işlem bittikten sonra eve geliyorsun bir de evde deli gibi yanıyor 1 saat falan yanma sürüyor. Tabi bu arada bol bol bepanten krem sürüyorsun.
Bu işlemin yaptığı şu cildinde ki o menanin tabakasını yakıyor, bildiğin yanık sabah kalktığında yüzünü yanmış olarak görüyorsun, yüzün iyileşmesi en az 7 gün en fazla 15 gün sürüyor. (cilde göre değişir) O tabaka dökülüyor ve yerine hafif pembe yepyeni pırıl pırıl bir cilt geliyor. Buraya kadar ne kadar güzel değil mi???

Tabi bol bol bepanten sürüyorsunuz ama gündüz güneş koruyucu krem sürüyorsunuz, bu arada en az 3-4 gün yüzünüze su değmeyecek... (işte bu çok zor)
Gel gelelim sadete benim cildimde ki lekeler gitti pırıl pırıl ışıl ışıl parlayan bir cilte sahip oldum.
Fakat bir aya kalmaz tüm lekelerim tekrar aynı yerine geldi, kremsiz şurdan şuraya kımıldamazken kıza gittim ve oluşan lekeleri tekrar gösterdim üzerinden geçelim dedi, o acıyı tekrar yaşayarak tekrar yaptırdım işlemi onda da yine iyileşme süreci aynı ama ilk yaptırdığımda kocaman kocaman siyah lekeler koca bir yanığa dönüşmüştü ama ikinci yaptırdığımda o kocaman lekeler hafif arka planda kaldığından ciltte çok yanık olmadı...

Sonuçta toparlayacak olursak bütün bu işlemleri yaptırdım ve lekelerim geri geldi koruyucu krem falan kullanmanız önemli değil güneşi gördüğünüz ilk fırsatta lekeler tekrar yerine oturacaktır. Şimdi bu yapılan krem kombinasyonları benim lazerle yaptırdığımın daha hafif versiyonu krem kullanarak 10-15 gün sonra netice alınıyorsa ben lazerle bir kere de hepsini yaktırdım ama sonuç yok...
Fakat belki birilerinin içine su serper diye söylüyorum güneş lekeleri için çare olmuyor fakat çiller için aynı şeyi söyleyemem aynı uygulamayı cildimi görünce kız kardeşimde yaptırdı ama onun yüzü çok çilli idi yaptırdı ve yüzü apaydınlık oldu süper oldu derken 1 aya kalmaz güneş lekeleri kendini gösterdi ama tüm yüzündeki çiller gittiğinden güneş lekeleri de daha belirgin duruyordu. Yani bayanlar çaresiziz gibi bir şey herkes bir şeylerden çare bulmaya çalışıyor ama nafile bence bu işin kesin bir çözümü yok....

Ben bu ilaçların uygulandıktan sonra temizleme işlemini soracaktım size, yardımcı olursanız çok sevinirim. Her ilacı kullandıktan sonra diğerini sürmek için yüz temizleniyor mu??? Akşam en son expigmenti sürdükten sonra yatmadan önce temizlemek gerekiyor mu???Acnelyse ile expigment arasında yüz temizleniyor mu???Yada sabah locoid sürmeden önce akşamdan kalan expigment temizleniyor mu??? Yoksa ilaçları deriye nüfuz ettikten sonra hiç yıkanmadan üzerine diğeri mi sürülüyor???Ayrıca Şu mevsimde başlamam uygun mudur sizce yoksa kışı mı beklemeli miyim??? Lütfen yardımcı olun ne olurrrrr!!!

rica ediyorum en kısa zamanda biri yardımcı olsun ne olur!!!Ayrıca ne kadar süre kullanmam gerekiyor bu ilaçları lütfen yardımcı olun ben yeni üye oldum siteye

Ben lekelerimin çoğundan lazerle kurtuldum arkadaşlar,krem denemeye başlamıştım ama alışkanlığım olmadığı için sürekli ihmal ettim ve dolayısıyla hiçbişeye yaramadı.istanbulda buzlu terapi yapan merkeze bende gittim.deneme atışı yapıldı,doktor esmer tenli olduğum için işe yaramayabilir ümitlenmeni istemem dedi.kabuk soyulduktan sonra işe yaramadığını gördüm; ama pes etmedim.Balıkesirde çok başarılı bir doktor buldum,oraya gittim,cihazın ismini bilmiyorum ama yüzüme 3 noktaya atış yapıldı,kararma oldu kabuk tuttu,ve kabuklar soyulduğunda mucizeyle karşıkarşıyaydım.merak ediyorsunuz acı hissettim mi diye kesinlikle hissetmiyorsunuz,sadece işlem bittikten 5 dk sonra falan yanma hissediyorsunuz.bu yanmada yaklaşık 45 dk sürüyor.tabi eğer düşük derecede atış yapılırsa yanmada hissetmiyorsunuz.bence uzman bir doktora görünün,dert etmeyin,benim lekelerim yarıyarıya ikinci seansta gitti.2 hafta sonra 3. Seansım.4. Seanstada eminim pırıl pırıl bir cilde sahip olup bir daha gitmeyeceğim.darısı sizlerin başına arkadaşlar

Konu ne zamanın bilmiyorum ama bende bu lazere takmış durumdayım lazerden sonra leke oluşuyo falan diyen oldu ne kadar güvenenibilirim bilmiyorum yüzüm güzel sivilce falan pek çıkmaz ama şu lanet çillerden nefret ediyorum kremler kullandım kâh fayda etti kâh etmedi aynaya bakmaktan korkar hale geldim evden pek çıkmam zaten o pek sorun olmaz sanki. Ya sevgilimle biz mesafeli ilişkiye sahibiz 1 buçuk sene oldu ve sırf bu yüzden buluşmak istemiyorum buluşmaktan resmen korkuyorum beni biraz bilgilendirin nolur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba bende 2 senelik uzman estetisyenim cilt lekeleri uzerine uzun zamandir arastirma yapiyorum paylastigin kremleri arastirdim gercekten iyi sonuc alinabilir ama agir kremler oldugundan asiri kullanimda yuzde kalici sorunlar yaratabilir. o yuzden cok takipli bi kullanim uygulamak gerekli.

canim oncelikle bi guzellik merkezine gidip siyah noktalarini temizletmelisin bunun icin 1 seans yeterli daha sonra da.olusmamasi icin oneride bulunabilirim ama cilt.tipini belirtmen lazim. goz alti morluklarin icinde sabah aksambuz kompresi ve yesil.cay onerebilirim.

Canim oncelikle bi guzellik merkezine gidip siyah noktalarini temizletmelisin bunun icin 1 seans yeterli daha sonra da.olusmamasi icin oneride bulunabilirim ama cilt.tipini belirtmen lazim. goz alti morluklarin icinde sabah aksambuz kompresi ve yesil.cay onerebilirim.

araşt
araştırdım bu ilaçların etkilerini ..yorumlara birde siz bakın.annenizde etkisi güzel olmuş ama başkasında olmayabilir http://www.cilthekimi.com/sorusor/showthread.php?t=15257

bi kere expigment berbat bır krem çok tehlikeli sakın denemeyın bıle.başka marka varsa leke için bilemem .ben bikini bölgesındeki sir ağda lekesi içn kullanmıştım ki doktor önermıştı bepantene ıle bırlıkte..ilk surdüğüm günler çok süper soydu lekeyi dedimki oo ne güzel lekeli cilt gidiyo demekki .derimi çok iyi soydu lekeler akıp gitmişti sanki..ertesi günü kremi kullanmayı bıraktığım halde tekrardan soymaya devam etti kiii ben o bölgeyi iyice temizledim yıkadım duruladım nemlendırıcı bepantene sürdüm yanı expigmentten eser kalmadıgı halde 1 hafta boyunca derimi tahriş edip inceltene kdr soymaya devam etti.artık nasıl bir etkisi varsaa yıkamama rağmen soymaya devam etti ..alttan çıkan deri önce koyu pembe oldu ardından tekrar siyahlaştı daha beter oldu!..tövbeler olsun birdaha elimi sürmem..şu an o bölgededeki derim halen ince ve hassastır sanki asit dökülmüş gbı pişmanmıyım kullandığıma çook!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…