Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ben ne yapicagimi sasirdim simdi anneminde yuzunde gunes lekeleri var ama biriniz memnun digeriniz degil..

akşam 1 saat arayla önce acnelyse sonra expigmenti süreceksin. demişsin...peki acnelyse sürdükten 1 saat sonra sonra yıkayıpmı expigmenti süreceğiz yoksa acnelyse in direk üstünemi expigmenti süreceğiz..zira ikiside çok ağır ilaçlar suratı haşat etmesin..

cnm expigment ben de dün kullanmaya başladm ya şimdi sadece lekeli bölgele sürsek açılsa benim yüzümde biraz renk ton farklılığı var o yüzden yüzümün tamamına uyguladm bi sorun olur mu?

Expigment lekesinden hala kurtulamıyorum.Sürüp yatmayın.Resmen cildimi yaktı bir senedir izinden kurtulamıyorum.

yazinizi okudum.ciddiye aldim.dediginiz kremleri aldim.ama shiseidonun30spf50+ yi nerden bulacagiz.bi de kremleri yikayiptami surecegiz.biraz dsha ayrintili yazarmisiniz.cok tesekkurler.

İnsallah gorur de cevap verirsiniz iyilesmis sivilcelerin sonrasinda kalan kalici kizarik lekeler var benim cildim de boyle iste hala sivolce cikaeriyorum ama bu kirmiziliklar beni olduruyor buna da kullaniliyor mu arastirmalariniza istinaden

Arkadaşlar öncelikle günaydın. Ben aynı söylendiği gibi 2 gündür kullanıyorum dün akşam sürmedim ve sabah şu an uyandığımda yüzüm ve gözlerim şiş bir şekilde uyandım inanın Eşim alerji olduğunu söyledi. Alerji oldum lekeleri etki etti ama kullanmayacağım alerji oldu şişti yüzüm komple gözlerim de

Arkadaşlar tüm yüze uygulamayın sadece lekeli yerlere sürün. İlaç içtim bende şimdi alerji için ((

QUOTE="brnamlyt, post: 32657543, member: 481206"]bu konuyu okudum arkadaşım yüzündeki güneş lekeleri için kullanmadığı hiç bişey kalmamıştı..lingi ona gönderdim ve kremlere arkdaşın bahsettiği gibi düzenli başladık..ben ona sadece önce lekelerde kullanmasını önerdim cildi çokk hassas ve bugün 10. gün (beyaz tende bronz teni düşünün oyleydi lekelerin ton farkı)lekelerden eser kalmadı..:)oda bende çok mutluyuz..görenler hayretler içinde kalıyor..dikkate alınması gereken nasıl kullanılması gerektiği ve en az 50 faktör güneş kremi die düşünüorum..ARKDAŞIM TEKRAR ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER...buna benzer bilgileriniz varsa paylaşırsanız seviniriz..[/QUOTE]
Merhaba canım. Sonuç ne oldu? Ben de lekelerden mustaribim de

QUOTE="kebabsever, post: 32822904, member: 245590"]Merhaba,39 yaşındayım ,ellerimdeki lekeler son 2 yıldır beni çok rahatsız ediyordu..60 yaşındaki bir kadının elleri gibiydi,yüzük bile takmak istemiyordum...Sonra bu konuyu gördüm ve 15 gündür commentın dediği gibi kullanıyorum...%70 ellerimde lekeler yok oldu :) yok olana kadar devam edeceğim ..Aslında yüzümdeki güneş lekeleri içinde kullanmak istiyordum fakat bir arkadaşın expigment krem hakkında yazdığını görünce korktum açıkçası...Onun için şimdilik ellerimde uygulucam ve sonuca göre hareket etcem.. Herkese lekesiz günler [/QUOTE]
Merhaba canım.son durumun ne? Ben de kullanmayı düşünüyorum(

Sonuç ne oldu canım?

Lekenden kurtuldun mu canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…