Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bende de güneş lekeleri çok fazla inşaallah iyi sonuç verir.

annenizin durumu hakkında bilgi verebilir misiniz acaba.....hala ilacın faydasını görebiliyor musunuz.

Ben de 5 yildir lekelerimle ugrasiyorum.en son dukray kullandim 4 ay .Sonuc: hicbir degisiklik yok..arada nette leke ile ilgili ne var diye bakarim.gunduz kremi markali bir urun gordum.dun siparis verdim.bugun elime gecti.lekelerinden muzdarip cok kisi var.kullanip fayda gorursem mutlaka paylasacagim.

Ben de geçtiğimiz kış expigment ve hipokort'u kullanmıştım.Expigmenti, bıyık bölgemde oluşan kahverengi lekeyi açsın diye geceleri sürüyor,sabah kalkınca da kızarıklığı alması için hipokort kullanmıştım.Bir-bir buçuk ay düzenli kullandığımda sadece lekeler hafifledi,yaz aylarıyla birlikteyse lekelerim yeniden hortladı.Umudu kesmiştim.Bir hafta önce yazınızı okudum,aynı tür kremlerin yanlış yöntemle kullanıldığında sonuç vermeyişini anlatışınızdan etkilendim.Nöbetçi eczane bularak hemen o gece,bu üç kremi kullanmaya başladım.Bir haftadır,gece yüzümü temizleyip acnelyse sürdükten bir saat sonra, expigment uyguluyorum ve sabah kalkınca da locoid.Bir haftada lekeli bölgem 4. ye soyuluyor ve lekelerim yarı yarıya yok oldu.Dediğiniz gibi tam kurtulma sanırım 2 hafta sürecek.Kuruyan ve soyulan cildimi gündüzleri bepantolle nemlendiriyorum ve bir hafta gibi kısa bir sürede ayanada gördüklerim mucize gibi...Allah sizden razı olsun ve tüm hastalara şifalar versin...Çok teşekkür ediyorum.

hanımlar ben yıllardır bıyıklarımı cımbızla alıyordum birkaç hafta önce lazer yaptırdım şuan rahatım. ama cımbızdan dolayı dudak üstümde bir renk açılması var. acnelyse krem aldım bu gece uygulamayı düşünüyorum faydası olur mu acaba??

Peki bu kremler yüzünüzde kaç saat duruyor yatmadan önce mi yoksa daha erken mi sürüyorsunuz? Ben çok geç saatte yatarım 3-4 gibi ve 12 gibi kalkıyorum Bir de sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra mı sürüyorsunuz locoid direk yıkamadan mı

bende 1 hafta oldu başlayalı.burnumun üstünde deneiyorum öncelikle.baya bir soyulma oldu .tabi bir şey söylemek için çok erken.en az 1 ay geçemesi gerekiyor.ben önce acnelsyeyi sürüyorum 1 sasat sonra expigmnt.sabah kaltığımda yüzümü yıkayıp temizleyip ardından locaidi sürüyorum.....gelişmelerden haberdar edeceğim

merhaba öncelikle tavsiyeyi veren arkadaşa teşekkür ediyorum..21 gün önce bu üçlü formülü uygulamaya başladım sonuçlar memnun edici cildim hala hergün soyulma halinde vede lekelerin rengi baya açıldı..2 ay kadar yapmayı düşünüyorum sonuçlar kışın daha iyi ortaya çıkıcak diye düşünüyorum çünkü şu an sürekli gündüzleri güneş kremi kullanmak zorunda olduğumdan net rengi bende göremiyorum ama gidişattan çok memnunum....

Arkadaşlar hevesinizi kırmak istemem ama, çilli bir bayan olarak denemediğim şey kalmadı.
Ben yaz kış 50 faktörlük güneş kremi kullanırım, ona ragmen her yerim çil. Kullanmasam ne olcak düşünmek bile istemiyorum

1.Kremlerin hepsini kullandım, sonuç; gidiyor gibi oluyor,renkleri biraz açılıyor; fakat siz bıraktığınız an inanın daha çok çilleriniz çıkıyor.

2. Forumları okuyarak tca'yı denedim hiç bir faydasını görmedim.Kullanıp faydasını görenler vardır elbet;fakat çilli bir bayansanız hiç bir işe yaramıyor.

Makyajsız dışarı çıkmayı istiyorum artık, hele yazın o çiller yaa buram buram daha da artmıyor mu İnsanın gerçekten kendine olan güvenini alıp gidiyor. Gözüme hiçbirşey sürmesem bile ten makyajı yapmadan ekmek almaya bile gidemiyorum. insanlar sana çil çok yakışıyor diyor.Sen bide fondotensiz halini gör diyesim geliyor. Evde olduğum zamanlar annem ya da kardeşim çillerin artmış diyor inanın küfür etse daha iyi. Bazen çok takıyorum, aptallaşma, sağlıklısın bir şükür et diyorum ama aynaya bakar bakmaz o düşüncelerim gidiveriyor aklımdan:

Öğrenci olduğum için lazerde düşünemem. doluya koysam almıyo boşa koysam dolmuyo hesabı umutsuzum

aynı sorun bende de var annemin bahsettiğine göre çocuklugumdan beri çillerim varmış şimdi 16 yaşındayım elma sirkesinin lekeleri açtığını biliyorum ama düzenli kullanmıyorum yinede renkte açılma var . cildiyeye her gittiğimde krem yazar reçeteyi verir gidip de almam. çünkü iyi gelmiyor ne sivilce nede leke kremlerinin işe yaradıgına inanıyorum ama o lekeyi ve son halini gördükten sonra çok şaşırdım bunu kremlerin yapabilceği garibime gitti.

ama kullanasım da geldi bi yandan . benim bi sorum olucak deride soyulma olucak peki benim okulum haftaya başlıyo derim kavlaya kavlaya okula gidemem bi de kapatıcı yerine pudra kullanıyorum deri soyulursa çok belli olur . nasıl bi soyulma normal bakarken belli oluyomu hey ben soyuluyorum diye bağırıyo mu

Expigment bende hiç işe yaramadı. Bir eczanenin hazırladığı bir kremi kullanıyorum şimdi, işe yarıyor gibi..Bakalım...

Yillardir dudak ustumdeki lekelerden sikayetciyim bircok krem kullandim ve dr gittim ama sonuc alamamistim.tesadufen yaziyi okuyup ve uygulamaya karar verdim 7 gundur kullaniyorum ilk basda kizariklik oldu pul pul olup dokulmeye basladi deri bende devamli gunes kremi kullandim ,,7 gun olmasina ragmen renkde bariz acilma oldu .tamamen gecerse mutlaka yazarim

ben locoid yerine hipokort üçünü karıştırıp kullanıorm yaklaşık bi ay oldu hiçbir değişiklik yok yarın doktora gitcem takrar expigmenti yüzde dörte çıkarttrcam deilse olmucak

Sevindim adınıza :) bu kremleri yazdırmadanda direk eczaneden alabiliyr muyuz canım?

bu konuyu okudum arkadaşım yüzündeki güneş lekeleri için kullanmadığı hiç bişey kalmamıştı..lingi ona gönderdim ve kremlere arkdaşın bahsettiği gibi düzenli başladık..ben ona sadece önce lekelerde kullanmasını önerdim cildi çokk hassas ve bugün 10. gün (beyaz tende bronz teni düşünün oyleydi lekelerin ton farkı)lekelerden eser kalmadı..:)oda bende çok mutluyuz..görenler hayretler içinde kalıyor..dikkate alınması gereken nasıl kullanılması gerektiği ve en az 50 faktör güneş kremi die düşünüorum..ARKDAŞIM TEKRAR ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER...buna benzer bilgileriniz varsa paylaşırsanız seviniriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…