Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben bu üç kremi roaccutane tedavimin bitimine bir ay kala kullanmaya başladım. icten ve dıstan yuklendıgım ıcın suratımda şişme zonklama yaptı, ama lekelerim o kdr kapatılmıycak duzeydeydi ki gözümü kararttım ve iki hafta güneş kremi takviyesiyle kullandım. iki hafta sonunda cildimdek lekelerin yuzde 80 i kayboldu ve parlak taze bir cilt çıktı. Bence dikkat edilmesi gereken şey körü körüne yazılan gibi yapmaktan ziyade cildin durumunu kontrol etmek. iki haftadan sonra iki gün kullanıp bir gun bıraktım çünkü artık güneş çıkmaya başladı, korkuyorum tekrar çıkmasından.. yazan kişiden Allah razı olsun. sırf bunları yazmak için uye oldum. minnet duyuyorum çünkü kendisine.. yaz döneminde var olan lekelerim daha da koyulaşıyordu ve beyaz tenliyim, kapanmıyordu... cehennem oluyordu resmen yaz tatilleri.. suan vichy 50 spf gunes kremi sürüyorum. henüz başıma birşey gelmedi. zonklamalar ve şişme geçti. ama soyulma ince ince devam ediyor. ben bu sonucu kimyasal peeling yaptıfıgımda bile görmemiştim.. ve onun seansına 150 lıra vermiştim. iyi korunursanız ve güneşten uzak durursanız oluyor. kışa doğru lekem kalırsa başka yöntemlere bakıcam ama şuan kremlere dair hiçbir sıkıntım yok diyebirim..

kremleri de temizledikten sonra cildimi önce acnelyse daha spnra expigmenti şeklinde 10 dakika arayla sürdüm. tüm cildime uyguladım. burnumun ıcıne kdr soyuldu. biraz görüntü olarak kötü ama ben mutlu mesud kullandım. sabah gunes kremi sürmeden çıkmadım. gun içinde gunes kremini tekrarladım. iki hafta bu şekilde kullandıktan sonra cildim cok ınceldıgı ıcın bır hafta ara verdım. daha sonra bir gun acnelyse iki ve üçüncü günler expigment sürüyorum. hala kullanmaya devam ediyorum. sorularınız olursa yazarım. sürüp yatıyorum bu arada..sabata yıkayıp güneş kremi sürüyorum.

bende başladım bu üç kremin kullanımına bir hafta oldu neredeyse ağız çevrem ve çenem çok soyuldu yanak kısmımda bir soyulma yok sadece kuruluk oluştu kızarıklıklar var. Yanaklar ne zaman sonra başlıyor soyulmaya yardımcı olur musunuz

benımde cenemden basladı soyulmaya yavas yavas yukarı dogru cıkıyor, bırde banyoda elınızle kese yapar gıbı yuzunuze surdugunuzde kendılıgınden cıkıyor, en azından benım oyle oldu.

Benimde berbat şekilde alnımda ve dudak üstümde lekeler var artık bıktım ne kullanacagımıda şaştım usandım expigmen differin isotroxsin sinoz bir sürü leke kremi bu üçünü bu şekilde hiç kullanmadım kullancagım inşallah sonuç güzel olursa yazacagım...

Ben cilt lekerim için kimyasal peeling yaptırdım yüzümde aşırı derecede soyulma var 1 haftaya düzeleceğini söyledi doktorum inşallah kurtulacağım sonrasında sizlerle resimlerimi paylaşacağım :)

ben henuz kullanmadim ama tri-luma diye bir krem varmis USA da recetesiz satilmiyor, 15 gr 150 -240 dolar arasinda internetten baktim. 12 hafta kullanmak gerekiyor yani ortalama $2500 ,oldukca pahali geldi bana, belki kisin bir tup alir denerim , fayda ediyorsa devam edebilirim diye dusunuyorum.

buz tadavisinden ben hiç memnun kalmadım hatta kalmayan çok insan tanısım malesef... ya ben denemelik yaptırdım buz tedavisini yara oldu lekelerden geçiyüm derken az daha buzla yanan yerin tedavisini geçirmeye uğraştım kabuğu 40 günde düştü bakırköyde yaptırmıştım çook oldu ama tavsiye kesinlikle etmiyorum.. ondan sonra çok korktum zaten dahada doğla üründen başka hiç birşey kullanmadım

canım sudo krem çok iyidir dene mutlaka... hatta maske gibide kullanılıyo içinde çinko olduğu için cilde çok iyi geliyo... normalde pişik kremi olarakta kullanılıyo... ama her derde deva sudo krem...
Yaklaşık 2aydır akşamları sudokrem sürüyorum canım.eskilere daha pek etki etmedi ama yeni oluşanları söndürdü.o anlamda memnun kaldim.yağ bezeciklerine de pek fayda etmedi.bezecikleri guzellik uzmanına islem yaptırtıp öyle sursem sudokrem belki daha etkili olacak.cildim karma.biraz kuruttu.su ana kadar aman aman bir faydasinı goremedim.ama bir süre daha devam edicem.en azından kutu bitsin.2.yi de alırım sanirim.
sende nasıl işe yaradi canım?

cilt uzmanlarıda öneriyolar benim cildimi sadece daha güzel yaptı iyi hissettim ama sudo kremin iyileştirdiğini biliyorum yanıklara her şeye sudo krem sürülüyo.. arkadaşımın bıyık kısmı lazerden yanmıştı leke olmuştu o esmer.. her gün sudo krem sürdü bıyık kısmına eser kalmadı walla iyileşti..

Yaa devam edeyim o zaman. Tabi herkes gibi ben de acilen bir mucize bekliyorum. Inşallah yüzüm düzelir

Yaa devam edeyim o zaman. Tabi herkes gibi ben de acilen bir mucize bekliyorum. Inşallah yüzüm düzelir
ama o yanık olduğu gibi sürdü aklına geldikçe 15_20 günde geçti.. her gün sürülcek bi krem diil biraz yoğun sadece leke üstüne sür istersen yada haftada bir bolca sür 2 saate yıka öyle kullan bence..
canım çok takma eminim taktığın kadar değildir çok güzel olduğuna eminimm sadece güneşten korun onun içinde ben araştırdım normal güneş kremleri çok kimyasal olduğu için yarardan çok zarar sağlayabiliyomuş ewg skin deepten sunscreen'le araştırdım en kimyasalları temizi sonuç ulaşabilcek olanlar dermologica super sensitive shield spf 30 aklında olsun...sonuçta o kimyasallarada alerjimiz olabilir çünkü kozmetiklerde leke yapıyomuş bakalım halletçes bi şekilde :))
bide iranlıların cildi kaymak gibi benimde bi kaç iranlı arkadaşım var bakim onlara sorcam özel ne kullanıyolar yazarım sanada :))
ama onlar kapı önüne çıkarken bile yüzlerine güneş koruyucu sürüyolar bende gaza geldim artık hep sürüyom :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…