Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Hangi siteden temin ettiniz tanıdığım yok maalesef Hollanda da Avusturya da bi arkadaşım var oda seneye yaza gelir artık daha yeni gitti
dolap uygulamasında da satanlar var. pazarlık yapın.
aslında başka sitelerde 95 euro idi ben araştırıp 75 euro olanını buldum. imkanınız yoksa dolaba bakın ve pazarlık yapın derim.
bu arada bende maalesef ki bi etkisi olmadı. yine de devam edicem bakalım.

dolap uygulamasında da satanlar var. pazarlık yapın.

aslında başka sitelerde 95 euro idi ben araştırıp 75 euro olanını buldum. imkanınız yoksa dolaba bakın ve pazarlık yapın derim.
bu arada bende maalesef ki bi etkisi olmadı. yine de devam edicem bakalım.
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için bende denemek istiyorum son çare insan ne yapacağını bilmiyor yüzündeki leke insanı çok yıpratıyor sizin hiç iyileşme olmadı mı

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için bende denemek istiyorum son çare insan ne yapacağını bilmiyor yüzündeki leke insanı çok yıpratıyor sizin hiç iyileşme olmadı mı
sizi çok iyi anlıyorum tabii ki. ben de yıllardır uğraşıyorum benimki östrojen kaynaklı melazma lekeleri. şimdilik bir gelişme yok ama 5 haftadan sonra lekeleri açılanı da duydum. o yüzden ümidimi yitirmedim bakalım. siz de aramaya devam edin🌸

Merhaba arkadaşlar 2020 yılında açılan bu konuyu saatlerce okuyarak kremin etkisini öğrendim çokta merak ettim 6yıl önce hamilelikte oluşan lekelerim için kullanmak istiyorum yurt dışından getirtebilen veya sipariş verebilen var mı tr de hem pahalı hemde ürün orjinalliği sıkıntılı galiba getirtebilenler hangi site üzerinden aldı bilgi verebilecek var mı 😊
Tanidiklar vasitasiyla getittirdim bende site üzerinden sipariş veren varsa bende öğrenmiş olurum🤗

sizi çok iyi anlıyorum tabii ki. ben de yıllardır uğraşıyorum benimki östrojen kaynaklı melazma lekeleri. şimdilik bir gelişme yok ama 5 haftadan sonra lekeleri açılanı da duydum. o yüzden ümidimi yitirmedim bakalım. siz de aramaya devam edin🌸
Cilt tipinizi merak ettim sorun olmazsa özelden leke kısmını çekip atabilir misiniz?

X