Çıkarcı mıyım😶?

Şöyle bir durum var yazmayı unuttum arabayı kullanmak için değil .. kendisi kullanarak bir yere götürmesi için rica etmiştik .. kabul etmedi ..
Yok artık. Siz çıkarcı değilsiniz. Kullanılıyorsunuz maalesef. Bence görüşmeyi kesmelisiniz. Mesafe koymak son derece hakkınız.

Başka bir yalan bulsaymış. Densizliğin de bu kadarı.

Böyle gelir gidersin pasta börek yaparım ne ya . Başka hocaya yapsın bakalım bunu . Oh ne ala memleket. kendinizden bu kadar da verici olmayın. Ne demek cenaze acısı ile oturup ders anlatmak. Siz niye bu kadar iyisiniz demek istedim bir an. Araba konusunda erkekler hassas oluyo bu h normal karşıladım ama artık ücret olmazsa ders vermeyeceğinizi söyleyin.

İnanın kalkıp arkadaşlığınızı bitirseniz rahatlar maddi anlamda bir yükte hissetmez nasılsa görüşmeyeceksiniz diye. Siz değil arkadaşınız çıkarcı. Maddi olarak zorlanıyorsa özel ders aldırmasınlar. Herkes özel ders ile mi toparlıyor çoçuklarının derslerini.

Ama sizinde kaybınız varken kalkıp ders anlatmanız çok tuhaf geldi bana. Maddi bir karşılığı da yok ki yapmak zorundayım deseniz.

Kullanılıyorsunuzzz. Acilen dersinizi paralı yapın. Maddi imkanlarım dolayısıyla böyle olmak zorunda artık bedava ders vermiyorum. Başka öğrenciler alacağım zaten doluyum falan diyin. Hazır müşteri bulmuşsunuz bağlayın bu çocuğu :))

Ya da bu arkadaş denen kişiyle küsün gitsin inanın daha iyi

katılıyorum böyleleri bedava ders aldırdığından utanmaz ki üstüne de sağa sola ben ona ne pastalar börekler yedirdim der. parayla ders aldırdığımızda zaten ara verilince pasta börek hepimiz yediriyoruz.bunu bir de marifet mi gibi anlatmış konu sahibine.valla kaçılası bir arkadaşmış

İngilizce kurslarının kaç para olduğundan haberiniz var mı hele bire bir ders olursa...özür dilerim ama sizi enayi bulmuşlar iyi niyetinizi suistimal etmişler...hiç para vermemek ne demek şok oldum gerçekten.
Araba mevzusuna gelince arabamı kimseye vermek istemem ama sizin gbi bedava kurs veren birini bulsam ayıp olur nasıl hayır derim diye verirdim...ama ben kimseden parasız böyle birşey isteyemem..çok ayıp yaptıkları...bence siz bı silkelenin ben ne yapıyorum diye ...arayın fiyat belirleyin

Aynı onun dediği gibi kusura bakma eşim istemiyor diyeceksiniz. Kendisinden zaman çaldığım için eşimi kıramam deyin. Ders işini hemen sonlandırın. Çıkarcı değilsiniz

Okurken sinirlendim Bizim akrabalar gibi aynı. Onlar çıkarcı siz değil buna şüpheniz olmasın. Şöyle söyliyim yaptıkları ayıpla gurur duyan insanlar bunlar ne deseniz umurlarında olmaz zaten. Babanız vefa etmiş hala ders konusunu açmışlar şahsen ben orada kızardım. Benimde kuzenim coğrafya öğretmeniydi bizim gerçekten hiç durumumuz yoktu ben ilkokul ortaokul civarında ama annem yinede her gidişinde mutlaka parasını verirdi o almak istemese bile. Birde 14 bin gelir ne demek yani borçtan bahsetmeleri komik bana göre. Mesafenizi koyun derim yoksa daha çok canım cicim ayağına kullanırlar sizi.

Resmen kullaniliyorsun hicmi yok yani insan cikarir bin lira verir hicbise veremiyoaa ayda yani bence ders vermeyi birakin bide neden evine gidiyosunuz onuda hiic anlamadim. İyi niyetimin suistimal edildigini anladim artik ders vermicem de gitsin cikarci bencil insanlar

Bir de siz kendinizi suçlu hissetmişsiniz çok üzüldüm gerçekten. Siz çıkarcı değil bilakis minnoş kalpli çok iyi birisiniz.
Cenazem varken bile bile bana soru atan kisi arkadaşım olamazdı artik. O mesajı cevapsız bırakır zamanı gelince de hayatımdan çıkartmak istediğimi yazar yoluma bakardım. Bu çıkarcılık değil ki. Kendi sınırlarınızı korumak.
Araba mevzusunda bir sey diyemeyeceğim bazı insanlar arabasını vermek istemez çünkü ona kırılana kadar cenaze zamanı ders anlatmanızı istemenize kirilmalıydınız sanki.

Arkadaşın seni saf bulmuş sömürüyor. Bir daha onların ayağına ders vericem diye gidersen kusura bakma ama sen de hakettiğini yaşamış oluyorsun.

Eğer hala kızın hatrına bedavaya ders vermek istiyorsanız o size gelsin. Siz onun ayağına gitmeyin.

Bir şey için sözleşince sonra bakarız demek pişmanlığa sebep oluyor. Acayip suistimal ediliyor. Bir hafta sonra borcunu ödeyecek birine acelesi yok, birkaç hafta sonra da ödersin dedim. 2 yıl sonra ödedi. Paranın değeri kalmadı, orası ayrı

Ah ah bu özel ders mevzusu benim de canımı çok sıktı hamile halimle midem bulana bulana ücretsiz dünya kadar özel ders verdim komşu oğluna. Sonunda benden kötüsü olmadı. Kadın bir de trip attı öğrencilik hayatının sonuna kadar ders vermemi bekliyordu herhalde baştan yok demek gerekiyor herhalde ders anlatıp zaman harcayıp da kötü olacağıma baştan kötü olayım. Bu da bize ders olsun

Çocukken komşunun kızı ing. Öğretmenliği okuyordu.. birkaç kez yardımcı olması için annem zorla götürürdü.. baya ilgilendirdiği onlar da ... bir iki oldu babası terledi beni kapıda zamanı yok falan dedi . Ona rağmen istemeseler bile cüzi bir ücret sıkıştırılmış annem okula gideceği zamanlarda ... bir kki kez de hediye almıştık.. kardeşime de komşu yardım ediyordu derslerde asla istememesine rağmen altta kalmadık.. adam almadı parayı çocuğuna skkistirmistik bayramda baya bir ucret

Böyle gelişmemişti başta ben de bu durumlara gelebileceğini tahmin etmedim .. maddiyatlari iyi zaten hakkımı verir altta kalmaz diye düşünmüştüm.. benim de maddiyata iyi ihtiyacım yok diye vermedi borcum var kötü durumdayım ayağı yaptı bence ... ama araba konusuna bozuldum evet

Ben de öyle düşünüyorum..zaten işim gücüm sorumluluklarım var ben gelemeyeceğim sen gel benim evde ders işini çözelim diyeceğim.. hatta benim de ihtiyacım var demeyi düşünüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…