her şeyi berbat ettim

şimdi düzenledim, kusura bakmayın. ciddi olmadığını sanmıyorum. çok net bir şekilde beni artık istemediğini söyledi. bugün buluşacaktık normalde ama gerçekten istemiyorum dedi
Çok naifsiniz. Ciddi olmadığı için eften püften bir sebep bulup sizinle olan durumu bitirdi. Böyle bir şey için kimse kimseden soğumaz.
Boşuna ağlayıp kendinizi harap etmeyin, sizin bir kabahatiniz yok, manipüle edilmişsiniz.
Günümüz erkekleri böyle, sizden hoşlanıyorlar sanırsınız, belli bir seviyeye kadar hoşlanıyorlardır da(ama yeterince değil). Sizinle görüşmeye devam ederlerse olacaklar gözlerinin önünden bir film şeridi gibi geçer(ciddi ilişki, sorumluluk, evlilik), bunları sizinle yaşamak istemediklerini anladıklarında da bir bahane ile bitirirler.

Son düzenleme:
mehmet 32, sen 25
mehmet ununu elemiş, eleğini asmış. iş yerine yeni gelen kendinden 7 (yazıyla yedi) yaş küçük 25lik çıtıra göz koymuş. kız genç güzel tecrübesiz ve 25 ama mehmet ondan 30luk kadın ön görüsü bekliyor. mehmet hem ayranım dökülmesin hem tatsız olaylar yaşanmasın istiyor. mehmetin senden beklediği öngörü ancak ve ancak tecrübeli bir kadında mevcut olur ama mehmet 30luğa tamah etmez. o yüzden bırak mehmet avucunu yalasın otursun.

sana teyze tavsiyesi. bu kadar küçük yaşta asla 30 üstüne bakma. çünkü onlar sana sadece genç olduğun için yaklaşıyorlar. bir daha bu ne istediğini bilmeyen mehmet bozuntusuyla da mecbur kalmadıkça muhatap olma.

Bu hikayede Mehmet sinsi ve kötü niyetli olan kişi. Senin Ahmet’le çıktığını zaten biliyordu pisliğine sormuş. Ayrıca yalan da söylememişsin. Her şeyi söylemek zorunda değilsin.Gerçekten sevse ilgi duysa Ahmet’i rakip görüp mücadele ederdi. Senle kendince oyalanmak istemiş. Keşke böyle hadsiz ve terbiyesiz birinden özür dileyip g.tünü kaldırmasaydın

Birinden hoşlanıyorsam diğer bütün erkeklere b*ka bakar gibi bakıyorum bende bir tuhafım. Ama ben olsam hoşlandığım kişiyle yemek yerdim. Çünkü eğer o başkasıyla yemek yese bende buna takardım ne ayak lan bu derdim. Kabul ben biraz mağara adamıyım. 🙄
Bsbshsgsgsgs 😃

Eklentiler

• IMG_1497.jpeg
    IMG_1497.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 39
Flört ettiğiniz adama hak verdim. Dikkatini çekmiş sürekli aynı kişiyle yemeğe çıkmanız. Adamı da gözlemlemişse dikkatini çeken şeyler olmuştur. Ben olsam benim de dikkatimi çeker. Bu kadının sana ilgisi var dediğim halde benden gizlemesi de en başından kestirip atmama neden olur. Ne uğraşacağım.

Ama, gene de ilişki bile yok ortada henüz. O kadar alttan almışsınız. Kendinizi açıklamaya çalışmışsınız. Bence bu kadar naza çekmeseymiş kendini keşke. Biraz daha gözlemleyip ona göre karar verseymiş. Kendinizi yemeyin yani. Olacağı varsa olurdu. Çok da kötü , asla affedilmeyecek bi şey de yok ortada. Demek duyguları o kadar yoğun değilmiş, çok da hevesli değilmiş. Bundan sonra hiç alttan almayın. Belli olmaz belki fevri davrandığını anlar. Ya da sessizce gözlemler. Siz diğer elemanla araya mesefa koyun.
böyle düşününce daha çok üzülüyorum, duyguları o kadar yoğun değilmiş.
iki üç gün önce ona başkalarıyla da konuşuyorsun gibi hissediyorum demişti. evet bu ana kadar ara ara konuştum ama artık konuşmayacağım demişti. bu benim için gerçekten affedilemez bir şeydi ama çok hoşlanıyorum diye en azından dürüst ve konuşmayacağım diyor dedim.
adam benden hoşlanmamış ki hemen soğudum arkadaş kalalım dedi.
teşekkür ederim 🙏

merhaba,

sadece içimi dökmek istiyorum. lütfen kırıcıcı olmayın. bu da dert mi diyebilirsiniz ama evet bu da benim için dert. uzun olursa kusura bakmayın lütfen.

ben 25 o 32 yaşında. aynı iş yerinde çalışıyoruz ve yan yanayız. 1-2 haftadır flört halindeydik, ondan öncesi 1 ay ben hoşlandım bu adamdan ama size yemin ediyorum hayatımda ilk kez birinden bu kadar hoşlandım.

benim öğlen araları yemeğe çıktım bir çocuk var adı ahmet olsun. hoşlandığım adamın da adı mehmet olsun. mehmet geçen hafta ahmetin benden hoşlandığını söyledi ama çok ciddiye almadım açıkçası. bu perşembe de -mehmetle- birbirimize açıldık gibi bir şey oldu. her şey güzel gidiyordu.

perşembe günü ahmet dedi ki öğlen arası yemeğe çıkalım. bir süredir yemeğe beraber çıkmıyorduk, ahmetin mesajını da dışarı çıktığımda gördüm. kabul edip aşağı gelmesini ve beklediğimi söyledim. daha sonrasında akşama doğru mehmet iş yerinde bana ne yediğimi söyledi, bende ne yediğimi söyledim ve başka bir şey söylemedim. ama size yemin ediyorum karşımdakini aptal yerine koymak gibi bir biyetim yoktu. ben ahmetin benden hoşlandığını düşünmediğim için söyleme gereğinde de hissetmedim.

bugün mehmet arayıp neden gizleme gereği hissettiğimi, salak yerine koyulmaktan hiç hoşlanmadığını söyledi. salak yerine koymak gibi bir niyetim olmadığını ve gerçekten önemsemediğim için söylemediğimi, haklı olduğunu, benim düşüncesizlik ettiğimi söyledim. ne dediysem dinletemedim. ben senden aşırı soğudum kusura bakma arkadaş kalalım dedi.
gurursuz gibi üç dört kre düzeltemez miyim, buluşsak olmaz mı diye sordum. daha sonrasında düşünmemek için mehmeti aradım ve hislerimden bahsettim.

çok utanıyorum ve çok üzgünüm. gerçekten bu kadar önemli olduğunu düşünmedim. düşünseydim zaten söylemeyi geçin ahmetle yemeğe bile çıkmazdım tamamen benim aptallığım, her şeyi berbat ettim ve ağlamaktan gözlerim şişti. bir daha ne zaman birinden bu kadar hoşlanırım bilmiyorum. bir şeyleri düzeltmek için bana bir şans bile tanımadı. bıgün buluşacaktık ve aşırı heyecanlıydım bir şeyler netleşecek diye. şimdi ise midemde ağırlıkla uyandım. keşke zamanı geri alabilsem

düşünmekten kafayı yiyeceğim ya başka biriyle olursa ne yapacağım
Ahmet’le yemeğe gitmeseymişsiniz iyi olucakmış ama olan olmuş yapacak bi şey yok . Tavrı kesin görünüyor siz elinizden geleni yapmışsınız bundan sonrası gurursuzluk olur zamana bırakın .

Birinden hoşlanıyorsam diğer bütün erkeklere b*ka bakar gibi bakıyorum bende bir tuhafım. Ama ben olsam hoşlandığım kişiyle yemek yerdim. Çünkü eğer o başkasıyla yemek yese bende buna takardım ne ayak lan bu derdim. Kabul ben biraz mağara adamıyım. 🙄
hoşlandığım kişiyle yiyemiyorum, o genelde müdürüyle çıkıyor. zaten dedikodu olmasın diye benimle tek yemeğe çıkmak istemez

Ben de Mehmet'e hak verdim.
Biriyle flört etmeye karar verdiysem, ilişkiye ilerleyecesem, başka biri de flörtümden hoşlanıyorsa ve flörtüm o kişiyle yemeğe çıktığını benden gizleme ihtiyacı duyuyorsa ben de soğurum. Aynı şeyi aramadigimizi düşünürüm.
Oluruna bırakın artık.
evet bıraktım zaten, elimden geleni yaptım tekrar düşünmesi için ama istemiyor. zorlamıyorum
teşekkür ederim 🙏

Çok naifsiniz. Ciddi olmadığı için eften püften bir sebep bulup sizinle olan durumu bitirdi. Böyle bir şey için kimse kimseden soğumaz.
Boşuna ağlayıp kendinizi harap etmeyin, sizin bir kabahatiniz yok, manipüle edilmişsiniz.
Günümüz erkekleri böyle, sizden hoşlanıyorlar sanırsınız, belli bir seviyeye kadar hoşlanıyorlardır da(ama yeterince değil). Sizinle görüşmeye devam ederlerse olacaklar gözlerinin önünden bir film şeridi gibi geçer(ciddi ilişki, sorumluluk, evlilik), bunları sizinle yaşamak istemediklerini anladıklarında da bir bahane ile bitirirler.
ciddi olmak derken ben kararında ciddi olmadığını düşündüm, bu şekilde aklıma gelmedi. olabilir tabi belli ki o benden hoşlanmıyordu o kadar
teşekkür ederim🙏

mehmet 32, sen 25
mehmet ununu elemiş, eleğini asmış. iş yerine yeni gelen kendinden 7 (yazıyla yedi) yaş küçük 25lik çıtıra göz koymuş. kız genç güzel tecrübesiz ve 25 ama mehmet ondan 30luk kadın ön görüsü bekliyor. mehmet hem ayranım dökülmesin hem tatsız olaylar yaşanmasın istiyor. mehmetin senden beklediği öngörü ancak ve ancak tecrübeli bir kadında mevcut olur ama mehmet 30luğa tamah etmez. o yüzden bırak mehmet avucunu yalasın otursun.

sana teyze tavsiyesi. bu kadar küçük yaşta asla 30 üstüne bakma. çünkü onlar sana sadece genç olduğun için yaklaşıyorlar. bir daha bu ne istediğini bilmeyen mehmet bozuntusuyla da mecbur kalmadıkça muhatap olma.
gerçekten ilk gördüğümde abi mi desem diye kararsız kalmıştım. keşke abi deseydim de flörte falan hiç gitmeseydi konu

teşekkür ederim 🙏

Bu hikayede Mehmet sinsi ve kötü niyetli olan kişi. Senin Ahmet’le çıktığını zaten biliyordu pisliğine sormuş. Ayrıca yalan da söylememişsin. Her şeyi söylemek zorunda değilsin.Gerçekten sevse ilgi duysa Ahmet’i rakip görüp mücadele ederdi. Senle kendince oyalanmak istemiş. Keşke böyle hadsiz ve terbiyesiz birinden özür dileyip g.tünü kaldırmasaydın
sanırım en başından söylemem gerekiyordu ya biraz haklı buldum düşününce. zaten çok hoşlanıyorum haklı veya haksız olmam çok önemli değil diye düşündüm

çok teşekkür ederim 🙏

Ahmet’le yemeğe gitmeseymişsiniz iyi olucakmış ama olan olmuş yapacak bi şey yok . Tavrı kesin görünüyor siz elinizden geleni yapmışsınız bundan sonrası gurursuzluk olur zamana bırakın .
evet daha yazmayacağım zaten, ben de elimden geleni yaptığımı düşünüyorum istemeyen insana kendimi zorla sevdiremem

teşekkür ederim 🙏

böyle düşününce daha çok üzülüyorum, duyguları o kadar yoğun değilmiş.
iki üç gün önce ona başkalarıyla da konuşuyorsun gibi hissediyorum demişti. evet bu ana kadar ara ara konuştum ama artık konuşmayacağım demişti. bu benim için gerçekten affedilemez bir şeydi ama çok hoşlanıyorum diye en azından dürüst ve konuşmayacağım diyor dedim.
adam benden hoşlanmamış ki hemen soğudum arkadaş kalalım dedi.
teşekkür ederim 🙏

E güzel tarafından bakın.
Bi şey diyeyim mi, 37 yaşındayım, başımdan evlilik de dahil biçok ilişki geçti, ilişkide erkek kadından daha hevesli olacak. Hele de başlarda. Kadın zaten kendini kaptırınca gözü bi şeyi görmüyor. Yoksa dikiş tutmuyor.

E ama senden hoşlanan kişiyle neden çıkıyorsun ki
Hayatına ahmetle devam et bari
Elde o kalmış şu an
Kusura bakma mehmet bence haklı
ben ahmetin benden hoşlandığını düşünmüyorum. ahmet zaten kimseyle de pek konuşmaz, bu mehmetin düşüncesiydi, o yüzden çok ciddiye almamak hibi bir hataya düştüm. çünkü ben benden hoşlandığına dair bir izlenim almadım çocuk zar zor konuşuyor zaten

E güzel tarafından bakın.
Bi şey diyeyim mi, 37 yaşındayım, başımdan evlilik de dahil biçok ilişki geçti, ilişkide erkek kadından daha hevesli olacak. Hele de başlarda. Kadın zaten kendini kaptırınca gözü bi şeyi görmüyor. Yoksa dikiş tutmuyor.
öyle sanırım haklısınız. umarım kısa zamanda unutabilirim

X