her şeyi berbat ettim

ben ahmetin benden hoşlandığını düşünmüyorum. ahmet zaten kimseyle de pek konuşmaz, bu mehmetin düşüncesiydi, o yüzden çok ciddiye almamak hibi bir hataya düştüm. çünkü ben benden hoşlandığına dair bir izlenim almadım çocuk zar zor konuşuyor zaten
Erkek olarak mehmet anlamış ya da ahmet mehmete söylemiş senden hoşlandığını
Mehmet de seni uyarmış
Senin yemeğe bu bilgiyi bile bile çıktığını düşünüyor şu an (haksız değil) ikisine de mavi boncuk dağıtır gibi olmuşsun
Üzülme ama bu iş artık zor olur
Hiç mehmeti arayıp sorma üstleme derim

Erkek olarak mehmet anlamış ya da ahmet mehmete söylemiş senden hoşlandığını
Mehmet de seni uyarmış
Senin yemeğe bu bilgiyi bile bile çıktığını düşünüyor şu an (haksız değil) ikisine de mavi boncuk dağıtır gibi olmuşsun
Üzülme ama bu iş artık zor olur
Hiç mehmeti arayıp sorma üstleme derim
evet haklısınız sonradan düşününce ben de böyle göründüğünü anladım. aramıyorum ve yazmıyorum, rahatsız olacağı herhangi bir şeyi yapmıyorum. bence de artık olmaz gurursuzluğun bir anlamı yok

Ahmetle neden olmuyor aynı dedikodu?
ahmet çok içine kapanık. insanlar soru sorduğunda bile ezilip büzülüyor zor cevap veriyor, sanırım o yüzden insanlar ihtimal vermiyor ama mehmet daha dışa dönük ve sevgilisi de yok, yakışıklı ve birini arıyor yani insanlar biliyor

Mehmet’e yol ver, bu kadar kolay soğuyorsa işler ciddiye binince her şeyden bi kavga çıkaracak bir tipe benziyor bence. Bi de seni yalvartmış, kötü hissettirmiş. Boşver onu.
Ahmet’e şans ver. Aşklar arkadaşlıkla başlayınca daha güzel.

Mehmet’e yol ver, bu kadar kolay soğuyorsa işler ciddiye binince her şeyden bi kavga çıkaracak bir tipe benziyor bence. Bi de seni yalvartmış, kötü hissettirmiş. Boşver onu.
Ahmet’e şans ver. Aşklar arkadaşlıkla başlayınca daha güzel.
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için 🙏

Ben sizi yüzde yüz haksız buldum. Sizden hoşlandğını söylediği kişiyle inadına gibi yemeğe gitmeniz yanlış. Amaa 32 yaşında ki adamın bunu bu kadar abartması çok daha büyük bir yanlış. Sıfır olgunlukta bir adammış. Böyle sanki öpüşürken basmış gibi kapris yapması, açıklamanızı kaale almaması çok sıkıntılı birisi olduğunu gösteriyor. Bence de arkadaş kalmakta fayda var. Gerçi bu çiğlikle iki gün sonra yok vazgeçtm sevgili olalım derse de şaşırmam.

Ama Mehmt ,Ahmet in sizden hoslandıgini söylemis.Böyle bi satırınız var siz devamli buna inanmadim diyorsunuz.Acik acık Ahmet le yemege gittiginizi söylemeyince ikili oynadiginizi düşünmüş olabilir ki cok da tepki vermis zaten.Siz ısrar da etmissiniz ,şimdi bekleme zamani yapacak biseyiniz yok

Ahmetle mehmet bir yastıkta kocasın

İş arkadaşınla yemeğe gitmene bu kadar tepki veriyorsa ya ilişkide çekilmeyecek bir insan olur ya da manipülatör, seni suçlu hissettirip peşinden koşdurtuyor. 2 şekilde de kaç kurtul bu adamdan
Bence bu suçlu hissettirmek değil. Bende olsam flörtüm veya sevgilim ondan hoşlanan biriyle yemeğe çıksa bitiririm.

Üstüne düşerseniz kendilerini hint kumaşı sanarlar . Siz içinizdeki hisleri ve durumu anlatmışsınız değer verip o da size karşı olumlu yaklaşsaydı eğer yaklaşmadıysa da nasip değilmiş diyin geçin .

İsimleri keşke Ahmetle Mehmet demeseydin mevzuyu hepten karıştırdın 🤷‍♀️
Hoşlandığım kişi Hakan olsun yemeğe çıktığım kişi Yusuf olsun demek çok mu zor anlamıyorum 😂😂

Konu sahibi adam kendince sizde red flag görüp duygular derinleşmeden çekilmiş şahsen ben de bunu yapardım ama doğru ama yanlış..

Daha 1 gün olmamışken kimsenin lafıyla hareket edemem ben, Mehmet benim hoşlandığım bir tipleme değil. Böyle şeyler biraz zaman geçince söylenir bence. O da kendince haklı çünkü daha mesafeli birilerinden hoşlanıyor sanırım.
Böyle böyle nasıl birini istediğinizi bulacaksınız acele etmeyin.

Şöyle bakman lazım:
1- flörtün sana diyor ki x senden hoşlanıyor, ama x sana açılmamış bile (o zaman durumu farklı değerlendirilirdi) ve yemeğe çıkmana kızıyor. Bunu senin normal arkadaşların için de yapmaya kalkabilir mantıklı geliyor mu sana ?
2- sen ona hesap sorup kısıtlama koysan ne derdi sana ?
3- Totosu kalkmıs sal olmaz artık anlık duygu yoğunluğu ile çok kendini suclu konumuna sokmussn
4- Adam öylesine görüşüyormus senle, yoksa senin kızmandan seni kaybetmekten korkar öyle saçma kıskançlık yapmazdı. İşyerinde hava atmak istemiş elinde patlamış
5- YERİNDE OLSAM AHMETLE HERGÜM GÜLÜŞEREK YEMEKLERE KAHVELERE GİDERDİM SÜREKLİ DE ARARDIM :KK70:

X