çift maaş ve eşimin ailesi

benim eşimin annesi de aynı. eli cebine sadece kendisi için gider. hep sıkışık, hep darda. daha 7 aylık evliyim 1500 tl para yolladık hanımefendiye. yanına gittiğimizde aldıklarımız hariç. hatta geçen ne dese beğenirsiniz, eşim bankamatik kartını verdi annesine sıkıştığında (yani her zaman) para yatırması kolay olsun diye. annesine 200 en fazla 300 çekebilirsin demişti o ay. geçen aradı ben bana lazım oldukça burdan çekerim dedi.meğer hanımefendi eşimin maaşı yattığında hesaptaki parayı görmüş :) Allah tan eşim bu sefer olmaz diyebildi. ben sana çek dediğimde çek, benim de kendi hesabım var ona göre dedi. vallahi nasıl rahatladım anlatamam :)

gelişme yok canım. onlar istiyor biz vermiyoruz. olay bundan ibaret. 1 ay sonra gitcez yanlarına. işte şimdide buna korkuyorum. orda isterlerse yok der geceriz ama sinir olurum ben.

o zaman onlar daha istemeden sen dert yan nasıl ödeyecegiz kredide çektik eksiye gire gire iyice borca battık de..aklinialirimsmile

o zaman onlar daha istemeden sen dert yan nasıl ödeyecegiz kredide çektik eksiye gire gire iyice borca battık de..aklinialirimsmile

biz öyle dedikçe umurlarında değilki. biz dert yanıyoruz. ertesi gün arıyolar oğlum 500 tl. gönder. ben sonra öderim bilmemne. 2 yıldır dert yanıyoruz hala anlayan yok canım. eskiden beni ararlardı. artık benide aramıyolar.eşimi sabahtan arıyolar. beni hiççççççççççç. bende aramıyorum

biz öyle dedikçe umurlarında değilki. Biz dert yanıyoruz. Ertesi gün arıyolar oğlum 500 tl. Gönder. Ben sonra öderim bilmemne. 2 yıldır dert yanıyoruz hala anlayan yok canım. Eskiden beni ararlardı. Artık benide aramıyolar.eşimi sabahtan arıyolar. Beni hiççççççççççç. Bende aramıyorum

oohh aramasınlar en azından seslerinide duymuyosun yoksa bide yapmacık yapmacık laflarını çekmek zorunda kalırdın.senede bir...esinde artık yollamaz rahatla sende biraz

oohh aramasınlar en azından seslerinide duymuyosun yoksa bide yapmacık yapmacık laflarını çekmek zorunda kalırdın.senede bir...esinde artık yollamaz rahatla sende biraz

ay sağol canım ya sizlerle böyle konuşunca rahatlıyorum inan.

Para konusu açılması bile ilginç,evlenmiş oğulları artık ne parası isterler ki..
Olsa, zaten darda olduğunu gören evlatları yollar,e ama yoksa,yoktan mı yaratacaksınız?
Kredi çektiğinizi,borcunuzun olduğunu bile bile bu niyete girmiş ve üstüne üstlük sağa sola anlatıp sizi utandırmaya çalışmış olan kişiler bunlar..Bu yüzden stres yapmaya bile değmez,yok deyin gitsin.
Ya paranı ya canını diyorlar resmen..Ayıp valla..

aslında bu konuda en büyük görev erkeğe düşüyor. ailesiyle arasında halledecek sana yansıtmayacak..destek olmuyorlarsa köstek de olmasınlar. yollaması mümkün degilken bile bile ısrarla istemeye devam eden bi aileye ne denirki..kızdım bak yine sinirlendim..erkek ailesine yok demesini bilecek bununla ilgili en ufak seyide esine yansıtıp canını sıkamayacak..

aslında bu konuda en büyük görev erkeğe düşüyor. ailesiyle arasında halledecek sana yansıtmayacak..destek olmuyorlarsa köstek de olmasınlar. yollaması mümkün degilken bile bile ısrarla istemeye devam eden bi aileye ne denirki..kızdım bak yine sinirlendim..erkek ailesine yok demesini bilecek bununla ilgili en ufak seyide esine yansıtıp canını sıkamayacak..

kesinlikle katılıyorum. ama eşimin ailesi değil sadece benim yanımda eşimi arayıp söylerndikleri için duyuyorum. aman allaha yakın benden uzak olsunlar

en azıdan evinize giren miktarı gizli verip vermediğini biliyorsun buda bir şey

gizli verip haberin olmasa kötü olurdu

o açıdan şanslısın canım ben yeni evlendiğimde sonradan anladım karışıyorum diye beni döveceklerdi neredeyse kötü gelin diye herkeze yaydılar beni

eşim şimdi yanlız evimize bakıyor ama yaşananlar çabuk unutulmuyor tabi canım

vallahi böyle insanlar hiç wseni aramasın konuşmasın küsün daha iyi para isterlersede elektiriyimiz kesik faturayı ödeyemedik borçlardan dersin

vallahi böyle insanlar hiç wseni aramasın konuşmasın küsün daha iyi para isterlersede elektiriyimiz kesik faturayı ödeyemedik borçlardan dersin

o yoluda denedik canım. elektriğimiz kesik. telefon borcu ödeyemedik kesik dedik. eşim kaynımdan borç aldım dedi. ona rağmen yinede para istediler. zaten bende kötü gelinim.eşim diyoki senin verdirmediğini düşünüyolar dedi. aman ne yaparlarsa yapsınklar.uyuz oluyorum hepsine

X