Canlar esimin ailesi bu sekilde ben mi abartiyorum :(((((

Durduk yere neden sarayım benim kaynanam diğer gelinini hamileyken evden kovmuş insan herseyi anlatamam tabiki oyzuden insanları yargılamayın hemen
Ablacigim tamam sen haklisin sen de git seni de kovsun ay napalim biz burada. Resmen 10 sezonluk dizinin 6.sezonundan tek bolum gosterip bizden yorum bekliyorsun.

Nedense ben cok issiz gucsuz oldugunuzu dusunuyorum. Normal bir insan kaynanasi aramadiginda mutlu olur. Benim kayinvalidem bir melektir ciddi anlamda. Eltilerim de oyle. Ama olseler aramazlar. Dunyanin en iyi kaynana ve eltilerine bu sekilde sahip oluyorum. Mukemmel insanlar. Normal insan boyle dusunur.

Kotu yorum yapmana gerek yok güzel şekilde cevap verirsin karşıdan da güzel cevap alırsın konu kapanır insanları üzmeye kırmaya gerek yok
Sana duymak cevapları vermedik diye kötü yorum olmuyor o canım ne tatlı canın varmış öyle kv aramıyor diye üzülüyorsun, ee ne var bunda aramasın deyince üzülüyorsun ne diyelim araması lazım hmm kötü kaynana seni gidi seni mı diyelim tanımadığımız bir insana. Haksızsın kardeşim haksız kimse seni aramak mecburiyetinde değil. Herkes kendi evladına ve ailesine karşı sorumludur. Ele değil.

Bende görümcelerimin 2sinin, kayınlarımın,eltilerimden birinin hatta kpnin bile numarası yok, muhtemelen benimki de onlarda yok. 15 yıldır evliyim, hiç ihtiyacım olmadı, eşimle konuşup dertleşiyorlar gerektiğinde, beni aramayabilirler. Hiç dert etmedim şimdiye kadar.

Ablacigim tamam sen haklisin sen de git seni de kovsun ay napalim biz burada. Resmen 10 sezonluk dizinin 6.sezonundan tek bolum gosterip bizden yorum bekliyorsun.

Nedense ben cok issiz gucsuz oldugunuzu dusunuyorum. Normal bir insan kaynanasi aramadiginda mutlu olur. Benim kayinvalidem bir melektir ciddi anlamda. Eltilerim de oyle. Ama olseler aramazlar. Dunyanin en iyi kaynana ve eltilerine bu sekilde sahip oluyorum. Mukemmel insanlar. Normal insan boyle dusunur.
Haklısın diyosun sonra normal insan böyle düşünür diyosun anormal düşünüp ne yapmışım başka insanların yaptığını yapınca normal mi oluyosun herkesin yapısı farklı doğrudur bisey diyemem benim yapım da kırılgan demekki bunun nesi anormal geldi

Bende görümcelerimin 2sinin, kayınlarımın,eltilerimden birinin hatta kpnin bile numarası yok, muhtemelen benimki de onlarda yok. 15 yıldır evliyim, hiç ihtiyacım olmadı, eşimle konuşup dertleşiyorlar gerektiğinde, beni aramayabilirler. Hiç dert etmedim şimdiye kadar.
Ne güzel takmıyorsun en iyisi aslında bende umursamicam artık zaten mesafemi koydum

Ilgisiz olmaları canını sıkmış olabilir ama sonuçta eşin her şeyin farkında, seni suçlayıp onları göklere de çıkarabilirdi, o zaman sorun olurdu bu durum, ki burada genelde o minvalde konular okuyoruz.
Araman gereken durumlarda ararsın istersen, onun dışında sürekli iletişime gerek yok, durumlarıma bakıp beğenmiyorlar diye kurulup silmek falan gereksiz davranışlar. Bazı insanlarla bazı ilişkiler istediğimiz gibi olmuyor ne yazık ki, zorlamaya ve sürekli bunu düşünmeye gerek yok, kendine zarar.
Eşine, evine, kendine odaklan bence. Sürekli bunu gündem edip eşinin de canını sıkma, işler aleyhine dönmesin, sonuçta ailesi.
Evet ister istemez canımı sıktı çok şükür eşimle mutluyum huzurluyum beni anlaması hak vermesi benim için en büyük nimet zaten artık mesafeliyim ararlarsa konusurm

Iste durum bu :😀 diğer gelinlerde haklı ama ben ne yaptım kadına :😀
Belli ki kv den insanlardan sıkılmış, bence kendine başka ilgi alanları keşfet, çocuğun olursa hele kimseye vakit dahi ayıramazsın, boşver takma esinle mutlu olmaya bak sen ...

Sen kötülükten beslenen aciz zavallı bir insansin kendini insanlığını bir geliştir insanları tanımadan yorum yapma
Konusmanin basindan beri hakaret eden sensin yalniz. Neyse en azindan kayivalidenin hakli oldugundan eminim artik seninle mesafe koyarak kadin kendini kurtarmis. Darisi oglunun basina.
Hadi kib bye.

Haklısın diyosun sonra normal insan böyle düşünür diyosun anormal düşünüp ne yapmışım başka insanların yaptığını yapınca normal mi oluyosun herkesin yapısı farklı doğrudur bisey diyemem benim yapım da kırılgan demekki bunun nesi anormal geldi
Ironiydi. Yani 'eve gidin sizi de kovsun' kismi ironiydi.

Kadin gelini evden kovmus sutten agzi yanmis demek ki yogurdu (sizi) ufleyerek yiyor. Fazla takmamak lazim. Persembenin gelisi carsambadan bellidir. Nisan soz gibi sureclerde ne derece mudahillerdi?

Bir de cidden diyelim ki cok iyi anlastiniz hepsiyle. Ne olacak? Diger gelin evden kovulmaya gelene kadar neler yasandi?

Kafamda deli sorular var. Ama bence sallayin gitsin ne guzel sizi sallamiyorlarmis.

Ironiydi. Yani 'eve gidin sizi de kovsun' kismi ironiydi.

Kadin gelini evden kovmus sutten agzi yanmis demek ki yogurdu (sizi) ufleyerek yiyor. Fazla takmamak lazim. Persembenin gelisi carsambadan bellidir. Nisan soz gibi sureclerde ne derece mudahillerdi?

Bir de cidden diyelim ki cok iyi anlastiniz hepsiyle. Ne olacak? Diger gelin evden kovulmaya gelene kadar neler yasandi?

Kafamda deli sorular var. Ama bence sallayin gitsin ne guzel sizi sallamiyorlarmis.
O.konuda haklısın diğerlerinden çok çekti ben ona annem diye yaklaştım hep biraz yapısı soğuk bazı şeyler olmayınca olmaz zaten

Ya arkadaşlar içimi dökmek istiyorum artık çok sıkıldım eşimin ailesinden başka şehirdeler ve o kadar ilgisizler degisikler ki artık yoruldum annesi fazla goremiyo duyamıyo telefonda sıraya koymuş o şekilde arayabiliyor oğlunu ariyo hep beni aramiyo dün aradı mesela önce gorumcem aradı eşimi bende yanindaydim eşimin bana dedi ki seni aramadım uyumussundur diye dedi bende biz beraber uyuyup uyanıyoruz dedim kendi kendime kızdım esim de anlamı yüzümüz düştü kaynanamda hemen noldu moraliniz mi bozuk bisey mi oldu dedi hemen görüntülü konuşurken bende ne olabilir ki dedim whatsap durumlarima bakıp ta beğenmezler bakmazlar aramazlar hic bende dayanamadim bu sabah hepsini sildim eşime anlattım sen farketmiyor musun dedim farkettim seninle hiç ilgilenmiyolar kalplerini en sonunda büyük kıracam ama beddua almak istemiyorum diyo esim telefonlarını bile acmiyo bende isterdim can ciğer olalım degisikler ben mi abartıyorum sizce bide çocuk istiyoruz hayal kuruyoruz gorumcem aradı dedimki çocuk olunca odasını boyucaz dedim ne gerek var siz oturmucaksnzki kenara para koyun dedi sonra siz geziyorsunuz ama doğru dedi annesi göremiyorum kimin aradığını seni arayamıyorum duyo her haftasonu oğlunu ariyo isteykeb oğlum evdemisin calisiyomusun diye offff
Hiç muhatap olmayın bırakın aramasınlar daha iyi. Esinizi de iyice tembihleyin hiçbir sohbetinizi onlara açık etmesin

Yav öyle ama benim gorumcem diğer gelini için de dedi bana sevmiyorum bak mesafedeyim diye şimdi aynısını bana yapıyor bende doğal.olarak öyle.dusundum
Sevmesin, çok mu önemli. Kocan sevsin seni yeter. Kimse sevgi kelebeği değil. Ben de 2 görümcemi hiç sevmem muhtemelen onlar da beni sevmiyor çok sorgulamadım, diğer 2sini çok severim ama hiç aramam, onlar da aramaz görüşünce severiz birbirimizi yeter. Çekirdek ailenle ilişkine bak, diğerleri seni aramış aramamış sevmemiş hiç dert değil. Kocanı sana karşı doldurmuyorlarsa öp başına koy. Kök aileler ile mesafe candır.

X