Canlar esimin ailesi bu sekilde ben mi abartiyorum :(((((

Siz kafayı mı yediniz yahu ???? Kadıncağızı anlatıp anlatacağına pişman etmişsiniz. Belli ki sevilmediğini hissetmiş içini dökmüş. Diğer herkesin yaptığı gibi. Niye linç ediyorsunuz .Ayrıca biz Avrupa kültüründe yaşamıyoruz Türkiye'de ne yazık ki sadece eşler değil ailelerde evleniyor . Bananeci olsa zaten bilir ne yapacağını gelip bu platforma yazmaz. Sen aldırma kardeşim linç yorumlarına benim eşimin ailesi de öyle başından itibaren hiç elektriğimiz tutmadı problemli başladık. Düğün günü bütün altınlarımı aldılar vs.Bu yüzden ne kayınvalide, ne görümce ne elti ne kayın vs aramam sormam hatta çoğunun Instagram hesabı vs ekli bile değil . Bayramdan bayrama gider el öper çekilirim evime de gelmezler. Kafam rahat sen de öyle yap koy mesafeni

Benim yüzümden bu sebeple annesinin kalbini kıracak adama zerre güvenmezdim. Aklınızda olsun.

Bizim insanlarda bi degisik arasan suç aramasan suç bence senin canın sıkılmış nerden nasil bahane bulacağını sasirmissin

Ay niye arasın ki hastalık olur özel bir durum olur arar tamam da durduk yere ne gerek var 😂 benim annem de eşimi hiç aramaz ama biz her gün 1-2 defa görüşürüz + mesajlasiriz. Napiyo nediyo diye bana sorar ben anlatırım gerektiği kadar. Annemle konuşurken eşim yanimdaysa arada sırada laf atar anne napiyosun falan diye.
Benim kayınvalidenin gözü de görüyor kulağı da duyuyor ama çok nadir beni arar ki gerek bile yok nasıl olsa eşimle görüşüyor 😂 herkes kendi çocuğuyla konuşsun yeter bence 😁

Al bir degisik daha😂
Yahu dertsiz basiniza dert mi ariyorsunuz,bu nedir 😂😂
Evliliginizin tadini cikarin,o aramiyor sormuyor hesaplarina girmeyin yahu

Ne değişik bir dert. Burda okuduğum konuların %99'u eş ailesinin aşırı ilgisinden şikayetçi, sende ilgisizliklerinden. Rahat battı demek.

Ne kadar ekmek o kadar köfte 😉Gerektiği kadar arayın,aramayanı aramayın.Hem inanın aramak bir sevgi nişanesi değil,arayıp rol yapılan o kadar insan var ki ya da yapmak zorunda kaldığımız ..Demem o ki silmek yerine gerçekten görmeyin çok daha mutlu olursunuz.kocanızı aradıklarında kıymet verip yanında bile kalmayın .bırakın onlar düsünsün.

Kusura bakmayın sizi çok anormal buldum keşke eşiniz sizinle evlenmeseymiş. Çok sorunlu bir kadınsınız. Çok geç olmadan kendinizi düzeltmeye çalışın

Kaynana aramıyor diye trip atmak mı?
Kız al yanına doya doya otur birlikte dizinin dibinde olsun hizmetini gör mis ilk uyanır uyanmaz yüzünü görürsün biter bu hasretlik 🤣

X