çift maaş ve eşimin ailesi

aramalarını çokmu istiyorum yooooooooooooooooooooo.uzak olsunlar benden şuan enazındqn mazeretim var ararmamak için.çok korkuyorum kızlar ya. oraya gidersem kavga çıkar diye.bende gerginimi onlara onlarda bana.bakalımmmmmm nolcakkkkkkk

aramalarını çokmu istiyorum yooooooooooooooooooooo.uzak olsunlar benden şuan enazındqn mazeretim var ararmamak için.çok korkuyorum kızlar ya. Oraya gidersem kavga çıkar diye.bende gerginimi onlara onlarda bana.bakalımmmmmm nolcakkkkkkk

üzülme canım inşallah düşündüğün gibi olmaz.hiçbişe olmamış gibi davranmaya çalışş..ki eşin de bazı şeyleri görsün..varsa derdi olan konuşsun..sen baslatma ama..

sallamıyormuş gibi yapmaya çalışıcam. pek konuşmucam.öyle geçircez 3-5gün

Öyle yap canım napacaksın olan sna oluyor sonra huzurun kaÇtıgıyla kalıyor..herkesın keyfı yerınde kımse sana canını sıkmaz madem Öyle sende sıkma..

doğru diyosun canım. birde kafama takılan bişey var. eşim gitmek istemiyor. sorun yasıcanız gitmeyelim diyor. ama ben gitmek istemesemde gidelim diyorum. gecen yılda gitmedik. 2 yıl oldu. onlar geldide.ama eşim istemiyor. napmalıyım

evet kesinlikle onların umrunda bile olmaz. senin huzurun kaçar
hiç sallamıyomuş gibi yaparsan daha çok sinir olabilirler.
tatile gitmişsin gibi davran. valla ben gittiğimde öyle yapıyorum.sanki tatildeyim,elimi hiçbişeye sürmüyorum eşimide sürekli dışarı çıkartıyorum. bana şurayıda göster falan diyerek.sende öyle yap. çıkın gezin eşinle

kızlar eşinin ailesini aramayıp görüşmeyip aylar sonra yüzyüze geleniniz varmı. ben görüşmüyorum gitmekte istemiyorum

kızlar eşinin ailesini aramayıp görüşmeyip aylar sonra yüzyüze geleniniz varmı. ben görüşmüyorum gitmekte istemiyorum

ben varım canım. hatta pazar günüde görümcemle yüzyüze gelicez. aylardır konuşmuyoruz bakalım neler olacak. aslında kayınvalidemle de görüşmüyorduk ama gelecek diye arayıp hal hatır sormaya başladı. dönsün evine yine muhattap olmaz benimle.

onlara gitmiştim birde bayramda yine görüşmüyorduk aylardır. çok stres olmuştum yolda oraya gidince de misafir gibi davrandım.eşimle çıktık gezdik. bi sorun olmadı ama benim evime geliyorlar şimdi ne olur yaşayıp göreceğiz.

eğer o ailesine yardım ediyorsa bence sende etmelisin emin ol o şekilde yardım alanların sizden daha çok malı vardır. bende de benzer bir durum var eşim 45 bin tl kredi çekmiş ve paranın ne olduğu belli değil evimiz yok kira ama annesine bakıyorum kadın lüks içinde abisi tek maaş evi arabası bizde iki maaş ortada hiç bir şey yok 65 bin tl havaya uçan borç var ben artık eşime hiç bir şey yapmıyorum. bu durumlar gerçekten can sıkıcı allah yardımcımız olsun

X