Çeyiz ürünleri - Merak edilenler - Sormak İstedikleriniz

Yok canım malesef sadece üç model yemek takımı var birde başka markalara ait takımlar var kahvaltı takımı hiç göremedim. (

Büyük de bir mağaza arka tarafı geniş çok tatlı baharat takımları var porselen fiyatı da uygun internet sitesi paylaşmak yasak mı bilmiyorum zaten çok da ürün koymamışlar sitelerine istersen bi bakabilirsin Biriz "Fine Bone Porcelain"

saol canım üzüldüm şimdi ya illa pahalı pahalı alıcaz anladık bence sana kaliteli geldiyse almalısın hiç düşünme derim

saol canım üzüldüm şimdi ya illa pahalı pahalı alıcaz anladık bence sana kaliteli geldiyse almalısın hiç düşünme derim

Satan kadın ışıgın altına tuttu bütün eli görünüyo altında incecik çok güzel. İşte o taraflardan pek almadıgım için emin olamadım ama alıcam galiba fiyatı çok iyi :)) tekrar gittigimde istedigin takım gözüme çarparsa mutlaka haber veririm :)) kolay gelsin canım

çok teşekkür ederim canım eminönünden herkes alışveriş yapıyo banada çok uygun geldi 2500 nerde 800 nerde gittiğimde bende bakıcam yemek takımım henüz alınmadı

Souvenir cok tesekkur ederim yazdiklarin icin...yalniz kendi topigim altinda nasil paylasacam bilmiyorum:)) yardimci olabilirseniz sevinirim

Kizlar merhaba... gunluk catal kasik takimi ariyorum yardimci olabilir misiniz?
Karacada gordum porselen sapli ve sapinda cicek desenleri var...metal olan yerleri paslanmaz celik, fakat takim olarak yoktu..karacanin cok cok eski bir modeli oldugu icin 3-4 adet vardi o yuzden alamadim(((

bu tarz bir urun baska nerde bulabilirim?? bernardo ve biev de sapi desensiz tek renk olanlar vardi ama cok kalitesizdi(

çok teşekkür ederim canım eminönünden herkes alışveriş yapıyo banada çok uygun geldi 2500 nerde 800 nerde gittiğimde bende bakıcam yemek takımım henüz alınmadı

Tatlım günaydın geçen akşam bernardoya gittim biriz markasını sordum adam iki üç sene önce sattık ama memnun kalmadık dedi içime bir kuşku düşürdü. Gerçi bernardonun da desenleri siliniyormuş dünya kadar şikayet okudum ama kafam karıştı ;( sen gidip bakabildin mi söyledigim magazaya?

canım bernardo ya sorarsan tabi kötüler kusura bakmasında bernardo desen konusunda süper üstüne diyecek yok ama kalite konusunda o kadarda mükemmel değil zaten şikayetlerde de görürsün ama bizler görüntüye daha çok önem verdiğimiz için alıyoruz napalım ... Malesef gitmedim ama Eminönüne gider gitmez ilk işim oraya bakmak olucak hala aklımda yani :)

Doğru söylüyosun bende adama söyledim zaten sizinkiler çok mu iyisi diye :) sen şimdi git bir bak yorumlarını bekliyorum :)))

karaca 2 sene önce "öyle bir geçer zaman ki" koleksiyonu çıkarmıştı, orda vardı böyle bir takım adı da "cemile"ydi. bilemiyorum hala var mı ama züccaciye yerine direkt karaca mağazasına sorarsanız sağlıklı bilgi alırsınız diye düşünüyorum. bol şanslar :)

işte bu

Son düzenleme:
Saniyorum ki konuya cevap vermekte geciktim... Eskisi kadar cok SIK gelemiyorum malesef, o yuzden kusuruma bakmayin kizlar...

Cakma bone china var midir? Gercekten bilmiyorum kizlar. Ama kadin diyorsa ki asil uretici biziz, bu mumkun. Cunku Bernardo`da bulunan bir cok marka farkli firmalara yaptiriyor urunlerini. O yuzden arastirmakta fayda var derim. Internette bir arastirin, ona gore kararinizi verebilirsiniz... Bone China zaten inceligi ile bilinen bir porselen, kadinda zaten porselenin ne kadar ince oldugunu gostermis, o yuzden cok takilmayin derim... Fiyatsal anlamda cok uygunmus, bir ara bende mi gitsem oraya ne yapsam
Umarim yardimci olabilmisimdir, cok fazla bilgim yok uretici firmalar hakkinda (kendi urunlerini uretenler haricinde) o yuzden bu kadar fikir verebiliyorum... Simdiden bol sans diliyorum sizlere... Umarim memnun kalacaginiz urunler alirsiniz...

Yorumların için çok teşekkür ediyorum :)) bende bayaga baktım ondan sonra inceligi gerçekten çok başarılı hala aklım orada ilk ben alacağım ama kullanmak için çok uzun bir süre var önümde umarım şansım yaver gider ))

canim bahsettigin yerde bernardodaki bu model var mi scaba?

canım ben bayramda anca gidebilirim ama mutlaka gidicem burayada yorum yazıcam :)
Canim ya benimde yemk takimim yok betnardoda royalin yemk takimini begrniyrm cok uzun zamndr ama cok pahsli diye vicdanjm el vermio alamiyorum ote yandan aklinda o var diye de baska hicbir takim icime sinmio scaba bu bahsi grcen yerde h asngi modeller vardir ki toplasip hep birlikte mi gitsek napsak ki

canım ben yakın bi zamanda gidicem sizin için fotoğraflıcam hatta olmadı dediğin gibi hep beraber gideriz :)

canım ben yakın bi zamanda gidicem sizin için fotoğraflıcam hatta olmadı dediğin gibi hep beraber gideriz :)
ay canim cok super okur ya ben acayip sardim oraya netten faln modellerine baktim cok merak ettim adlinda hep birlikte gitsek bigun ne guzel olur ayarlayabilsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…