Çeyiz ürünleri - Merak edilenler - Sormak İstedikleriniz

yardımın için teşekkür ederim.
dediğin gibi daha yuksek fiyata kaliteli almak çok mantıklı, zaten 100 tl bana ucuz gelmıstı ama dediğim gibi fiyat bilgim olmadığı için acaba piyasası mı böyle diye düşündüm açıkçası. esse nin tencere setine falan bakacağım ona göre alacağım.
kızartma içinde yağın kaymaması ve heryerinin kızarması oldukça önemli, çünkü bir tabak kızartma bile yapsan ocağı baştan aşağı temizlemek gerekiyor, ki benim gibi çok seven biri için fritöz çok daha iyi olur.
tekrar teşekkürler, fikirlerine güveniyorum

Rica ederim, yardimci olabildiysem ne mutlu... :KK16:

canım selamlar,
açıklayıcı bılgıler verdığın için çooook teşekkürler harıkasınn:KK16:
ben tost makınesi almak istiyorum ama kararsızım.Hangısını almayım sence?:26:

canım selamlar,
açıklayıcı bılgıler verdığın için çooook teşekkürler harıkasınn:KK16:
ben tost makınesi almak istiyorum ama kararsızım.Hangısını almayım sence?:26:

Tost makinalari hakkinda cok detayli bir bilgiye sahip degilim. Bununda sebebi kendim tost makinami calistigim donemde, dogum gunumde is yerinden verilen hediye ceki sayesinde almistim. Tabii insan bekarken her turlu firsati ceyize dokme cabasinda oluyor... :KK9::KK9:

Gelelim senin soruna, benim tost makinam Korkmaz`in gayet memnunum. Teflon taraflari 1 senedir gayet SIKLIKLA kullaniyor olmama ragmen, cizilmediler ve yikamada herhangi bir sorun cikartmadilar. Tost makinalarinda sana tavsiye edecegim sey su sekilde olabilir.

• arkadasimda bir tost makinasi var, hem tavuk, kofte vb. seyler kizartabiliyor, hemde tost makinasi olarak kullanabiliyor. Tost makinasinin kapagi tam acildigindan dolayi, iki bolmesi izgara niyetine kullanilabiliyor. Hatta uzerinde izgara talimatlari var, ama hangi markaydi hatirlamiyorum malesef... :KK31: En son tavuk yapmisti gayette lezzetli olmustu. Resmini asagida ekliyorum... Saticilara danisarak bu tarz tost makinalari ile ilgili bilgi alabilirsin... :KK34:
$Era_Rapido_SM22_Paslanmaz_elik_karlabilir_Plakal_Tost_Makinesi_6.jpg

• Bir diger onerebilecegim tost makinasi da, plakalari degisenler. Bu plaka degismesi cok islevli birsey, ben Korkmaz`in urununu `kahvalti seti` oldugu icin almistim, malesef ki kendim icin plakasi degisen tost makinalarindan bulamamistim. Plaka degisimi sayesinde waffle vb. seyleri yapabiliyorsun.
$88-259247-big.jpg

• en son onerimse aklima gelmisken belirteyim, eger tost makinasi alacaksan ekmek kizartma makinasi alma. Ayni islevi goruyor. Sadece mutfakta fazlalik oluyor bilgin olsun. Tost makinasinda da ekmek kizartmak gayet guzel oluyor... :KK34:

Umarim yardimci olabilmisimdir. Sende piyasadan ve internetten bir arastir. Ben cok tabakali olanlari cok begenmistim farkli seyler yapabiliyor olmasindan dolayi... Bende bulunan korkmaz marka tost makinasi da izgara yapabiliyor, tahminim butun tost makinalari izgara yapabilir ozellikte, sonucta iki tabakada isiniyor. Onemli olan kanatlarin duz sekilde acilabiliyor olmasi. Genelde `cok fonksiyonlu tost makinasi` adi altinda bulabilirsin bu tarz urunleri... Her ne alirsan simdiden hayirli ugurlu olsun, icine sinsin insallah... :KK34:

tupperlar hakkında birşey sormak istiyorumm
çok cahil kaldım bu konuda yaa halada çözemedim olayı
tupperware dediğimiz saklama kabı markası mıdır yoksa genel olarak saklama kaplarına mı tupperware deniliyor:26:
alışveriş yaptığım büyük bir markette görüyorum böyle saklama kapları ama eviriyorum çeviriyorum tupperware yazan bir yer göremiyorum... çeşit çeşit var bazılarının kabı cam kapakları plastik bazıları ise komple plastik
cam her zaman daha sağlıklı geliyor bana ama googledan da tupper yazınca hep komple plastik ürünlerin görselleri çıkıyor
aradaki farkı çözemiyorum sevabına beni bi aydınlatıverin

tupperlar hakkında birşey sormak istiyorumm
çok cahil kaldım bu konuda yaa halada çözemedim olayı
tupperware dediğimiz saklama kabı markası mıdır yoksa genel olarak saklama kaplarına mı tupperware deniliyor:26:
alışveriş yaptığım büyük bir markette görüyorum böyle saklama kapları ama eviriyorum çeviriyorum tupperware yazan bir yer göremiyorum... çeşit çeşit var bazılarının kabı cam kapakları plastik bazıları ise komple plastik
cam her zaman daha sağlıklı geliyor bana ama googledan da tupper yazınca hep komple plastik ürünlerin görselleri çıkıyor
aradaki farkı çözemiyorum sevabına beni bi aydınlatıverin

merhaba ,tuperware ürünleri mağazlarda satılamaz satış temsilcilerinden bulabilirsiniz, evet tuper ürünleri plastik ama sağlıklı ve on yıl garantili kaliteli ürünleridir bu ürünleri saklama kabı olarakda kullanabilirsin mikrodalgada kullanılan ürünleride var,ben bir tuper hastası olarak çeyizime bunlardan aldım biraz pahalı olduğu için satış temsilcisi oldum ve kendime aldım umarım sorulrının yanıtını almışsınızdır ...

Arkadaslar hepinizin tavsiyeleri icin cok tesekkur ederim..Cok faydasini goruyoruz paylasimlarinizin. Bende yavas yavas ceyiz yapmaya basladim ve su anda herseye ihtiyacim var. gunluk catal bicak takimi,gunluk yemek takimlari,bardak vs. gibi urunlerde tavsiyeleriniz nelerdir.

Su an emsandan celik tencere seti, lilali mutfak masasi ortusu,pike takimi gibi urunler aldim.

Jumboda celik caydanlik begendim onu alicam...aldiklarimi bi ara bende paylasirim sizde fikir verirsiniz olur mu :))
simdiden hepimize kolay gelsin

merhaba ,tuperware ürünleri mağazlarda satılamaz satış temsilcilerinden bulabilirsiniz, evet tuper ürünleri plastik ama sağlıklı ve on yıl garantili kaliteli ürünleridir bu ürünleri saklama kabı olarakda kullanabilirsin mikrodalgada kullanılan ürünleride var,ben bir tuper hastası olarak çeyizime bunlardan aldım biraz pahalı olduğu için satış temsilcisi oldum ve kendime aldım umarım sorulrının yanıtını almışsınızdır ...

bleu_sema bende tupper urunlerinden almaya basladim..onceki yazini okudum tesekkur ederim,tupperware konusundaki tum tavsiyelerine acigim:))

Ben su anda 1 lt ve 0,5 lt su siselerinden aldim.. kirmizi rondosundan alicam....morlu birtane makarna serisimi ne vardi sanirim mikrodalga icin ona bayildimm resmen ama kullanamam diye almadim.

Arkadaslar hepinizin tavsiyeleri icin cok tesekkur ederim..Cok faydasini goruyoruz paylasimlarinizin. Bende yavas yavas ceyiz yapmaya basladim ve su anda herseye ihtiyacim var. gunluk catal bicak takimi,gunluk yemek takimlari,bardak vs. gibi urunlerde tavsiyeleriniz nelerdir.

Su an emsandan celik tencere seti, lilali mutfak masasi ortusu,pike takimi gibi urunler aldim.

Jumboda celik caydanlik begendim onu alicam...aldiklarimi bi ara bende paylasirim sizde fikir verirsiniz olur mu :))

$emsan.jpg emsan celik tencere setim

Merhaba, oncelikle ceyizlerin hayirli ugurlu olsun... Insallah icine sinen ve kendin icin hem kullanisli hem de sevecegin urunler alirsin... Bu topic altinda merak ettiklerini sorabilirsin, elimizden geldigince ben ve diger arkadaslar sorularina yanit verecek, sana yardimci olmaya calisacaklardir.
Ancak, sana tavsiyem sayfa 1`den itibaren yazdiklarima bir goz atman. Tabak takimlari, tencere setleri, nevresim takimlari, yorgan, battaniye, kisaca bir ceyizde olmasi gereken asagi yukari herseyi kapsayan bilgiler verdim. Diger arkadaslarinda kendi kullanim ve tecrubelerine gore verdikleri bilgiler var. Inaniyorum ki yardimci olacak bir cok bilgi bulacaksin... Bu bilgiler arasinda paylasmadigimiz veya paylasmayi atladigimiz birseyler muhakkak cikar, onlar da senin aklina gelirse cekinmeden sor... Elimizden geldigince yardimci oluruz.
Senden bir diger ricam, ceyizinde bulunan urunleri kendi topigin altinda paylasman... Burasi bir bilgi platformu seklinde oldugu icin, herkes kendi ceyizini kendi topigi altinda paylasiyor...
Tekrardan ceyizin ve ceyiz alisverisin hayirli olsun... :KK34:

bleu_sema bende tupper urunlerinden almaya basladim..onceki yazini okudum tesekkur ederim,tupperware konusundaki tum tavsiyelerine acigim:))

Ben su anda 1 lt ve 0,5 lt su siselerinden aldim.. kirmizi rondosundan alicam....morlu birtane makarna serisimi ne vardi sanirim mikrodalga icin ona bayildimm resmen ama kullanamam diye almadim.
merhaba evet o morlu mikrodalgada kullanılan bi ürün alıp boşuna köşede durmasın ben mikrodalga almayı bile düşünmediğim için almadım bile işinize yarıcak ürünlerinden alın hem buzdolabında hemde dondurucuda kullanılan ürünleri var onlardan alabilirsiniz

Merhaba, oncelikle ceyizlerin hayirli ugurlu olsun... Insallah icine sinen ve kendin icin hem kullanisli hem de sevecegin urunler alirsin... Bu topic altinda merak ettiklerini sorabilirsin, elimizden geldigince ben ve diger arkadaslar sorularina yanit verecek, sana yardimci olmaya calisacaklardir.
Ancak, sana tavsiyem sayfa 1`den itibaren yazdiklarima bir goz atman. Tabak takimlari, tencere setleri, nevresim takimlari, yorgan, battaniye, kisaca bir ceyizde olmasi gereken asagi yukari herseyi kapsayan bilgiler verdim. Diger arkadaslarinda kendi kullanim ve tecrubelerine gore verdikleri bilgiler var. Inaniyorum ki yardimci olacak bir cok bilgi bulacaksin... Bu bilgiler arasinda paylasmadigimiz veya paylasmayi atladigimiz birseyler muhakkak cikar, onlar da senin aklina gelirse cekinmeden sor... Elimizden geldigince yardimci oluruz.
Senden bir diger ricam, ceyizinde bulunan urunleri kendi topigin altinda paylasman... Burasi bir bilgi platformu seklinde oldugu icin, herkes kendi ceyizini kendi topigi altinda paylasiyor...
Tekrardan ceyizin ve ceyiz alisverisin hayirli olsun... :KK34:

Souvvenır eminönü başlığına yazdım ama sanırım kimse bilmiyor belki sen yardımcı olabilirsin.

Eminönü mercan yokuşunda süleymaniye camisine çok yakın. Biriz bonechine isimli bir mağaza var. Bernardonun takımlarını satıyor tıpa tıp aynısı ama markası biriz satan bayan bernardoya da aslında biriz üretiyor sadece ismi değişiyor dedi 2.500 olan tabağı 800 liraya veriyor sence çakma bone chine olabilir mi? Tabak bernardonun aynısı görmesem inanmazdım. Rakat etmedi içim almadan sormak istedim. Şimdiden teşekkürler :)

Souvvenır eminönü başlığına yazdım ama sanırım kimse bilmiyor belki sen yardımcı olabilirsin.

Eminönü mercan yokuşunda süleymaniye camisine çok yakın. Biriz bonechine isimli bir mağaza var. Bernardonun takımlarını satıyor tıpa tıp aynısı ama markası biriz satan bayan bernardoya da aslında biriz üretiyor sadece ismi değişiyor dedi 2.500 olan tabağı 800 liraya veriyor sence çakma bone chine olabilir mi? Tabak bernardonun aynısı görmesem inanmazdım. Rakat etmedi içim almadan sormak istedim. Şimdiden teşekkürler :)

canım Bernardo nun her modeli var mı o satan yerde mesela bunlar :44:
634741588693130000.jpg
rosy_6kisilik_yemek_takimlari.jpg

acil olarak cevap bekliyorum birdahaki izin günümü buna ayıracağımda :KK52:

canım Bernardo nun her modeli var mı o satan yerde mesela bunlar :44:
634741588693130000.jpg
rosy_6kisilik_yemek_takimlari.jpg

acil olarak cevap bekliyorum birdahaki izin günümü buna ayıracağımda :KK52:

Yok canım malesef sadece üç model yemek takımı var birde başka markalara ait takımlar var kahvaltı takımı hiç göremedim. :KK43:(

X