Çeyiz ürünleri - Merak edilenler - Sormak İstedikleriniz

Canım ben siparişimi verdim, İstanbul içine 2 günde gönderdiler. İstersen müşteri hizmetlerini arayıp bir sor..

Müşteri hizmetlerini aradım bugün ama geç kalmışım akşam 6 ya kadar çalışıyolarmış yarın da arayamıcam malum resmi tatil üfff sinir oldum ya

Son düzenleme:
canım ben kohlemann marka dışı yeşil renk bi buharlı makine aldım. hem sade buharla hem de deterjanla kullanılıyor. ama viledam da eskiden kalma var. makine ne olur ne olmaz belki bozulur diye yedekte basitinden bi vileda almanda yarar var bence :KK34:

haklıısın canım o kadar parayı vileda yerine buharlı temizleyiciye vermek daha mantıklı . Teşekkür ederim

sprey yağdanlıklardan kullanan var mı netten 25 e gördüm önerirseniz alacam..

Merhaba. Ben eminönündeki karaca'dan 10 tl ye aldım , nette çok pahalı bence.. Bende gördum sabah şaşırdım çok fark var çok pahalı ..

Son düzenleme:
Canım bende aynısı var.Rengini desenini çok beğenerek aldım ama bu fiyat bana fazla geldi ben eminönündeki sarevin mağazasından 130 a almıştım...

çok fark varmış ama ben ankarada yaşıyorum o fiyata bulamayabilirim en iyisi mağazalardan almak... bir srun yaşadın mı canım rengi falan atıyor mu?

çok fark varmış ama ben ankarada yaşıyorum o fiyata bulamayabilirim en iyisi mağazalardan almak... bir srun yaşadın mı canım rengi falan atıyor mu?

Benim bildiğim kadarıyla bu nevresim mağazalarda 190 falan yani bu sitede indirimli yine de :) markafonide de 159 a görmüştüm...canım ben de çeyizime aldım kullanmadım henüz malesef ama kumaşı çok güzel gözüküyor

güzel görünüyor canım güle güle kullanın...

Sarev Saten ift Kiilik Nevresim Takm Wallpaper NDRML! | SAREV | sarev saten nevresim takmlar, nevresim

ilk defa saten nevresim tk. alacağım sizce bu nasıl fiyat olarak desen renk olarak?

canım pahalı biraz acelen yoksa bekle daha ben geçenlerde evim.net ten aldım saten nevresim tk. 117 tl idi. 10 tl de hediye çekim vardı kargo ile 115 civarına geldi. :KK52::KK52: bugün de elime ulaştı yerini çokk beğendik annemle. ipek gibi yumuşacık... :KK16::KK16: bak bu aldığım...
$12-28104-big.jpg

canım pahalı biraz acelen yoksa bekle daha ben geçenlerde evim.net ten aldım saten nevresim tk. 117 tl idi. 10 tl de hediye çekim vardı kargo ile 115 civarına geldi. :KK52::KK52: bugün de elime ulaştı yerini çokk beğendik annemle. ipek gibi yumuşacık... :KK16::KK16: bak bu aldığım...
Eki Görüntüle 694462

acelem yok canım daha 4 ay var koskocaaaa :) çok uyguna almışsın markası ne acaba? Bir de bu takımlarda marka önemli mi sizce?

canım benimki de Sarev in pamuk saten nevresim takımı başka modelleri de normalde her yerde 159 idi orada görünce 117 hemen kaptım :KK52::KK52: bence nevresimde marka daha doğrusu kalite önemli. :KK34:

Merhaba kizlar, uzun zamandir aranizda yoktum... Artik bende bir ev hanimiyim o yuzden cok fazla vakit bulamadim foruma girmeye.. Yavas yavas ev hanimligina adapte olmaya caliyorum... Gordugum kadari ile topigi bos birakmamissiniz, bu da beni cok sevindirdi tabii ki... :KK16: Simdi elimden geldigince butun sorulariniza cevap vermeye calisacagim... hepinizi opuyorum kocaman... :KK54: :KK54:

Teşekkür ederim canım :) Aryıldızın da renk ve model seçeneği var ancak burda gösterilmemiş mağazada istediğini seçebilirsin dediler.

Öncelikle teşekkür ederim. Kahvaltı takımı konusunda yazını okumuştum haklısın ben de düşünmüyordum ama mağazada görünce çok hoşuma gitti hemen alasım geldi :) Günlük yemek takımı olarak bime 24 parça güral porselen yemek takımları gelmişti 2 tane alarak 12 kişilik yaptım. Kahvaltı takımı olarak onların servis ve pasta tabaklarını kullanırım diyordum ama dediğim gibi şimdi alsam mı diye aklım karıştı :26:
Bugün Esse'de seramik 2 tencere 1 tava 170 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Korkmazın tencerelerini de mağazada görmüştüm ama incelemediğim için büyüklüklerini hatırlayamadım.
Açıkçası yemek takımı konusunda hiç bir fikrim yok çünkü sormak aklıma gelmedi ama yarın ya da cuma tekrar bakmayı düşünüyorum kesin sorarım. Tekrar teşekkürler :)

Esse tencereler bence cok guzeller. Fakat seramik tencerelerde dikkat edilmesi gereken hususlar var. Ozellikle dogum gunu hediyesi olarak bana gelen bir tencere var, cok begendim. Sagolsun kayinvalidem almis... :KK16: Kendisine de hediye gelen bir tencereden bahsetti, cin menseili bir tencere gelmis ona, yine esseden. Kendisi malina cok dikkat eden ve dikkatli kullanan bir insandir, lakin elde bir defa yikamasina ragmen tencerenin ic tabaninda soyulmalar olmus, direk tabii ki iade etmis urunu. O yuzden cin menseili seramik tencere asla almayin derim! Aklinizda bulunsun... :KK34:

souvvenir nasılsııın bu başlığı da özlemişim ne zamandır bakmamıştım çeyizlerini yeniden inceledim tekrar güle güle aşkla kullan diyorum :KK16:
buzluğu altta olan dolaplar sence nasıl diye soracaktım kii bir baktım senin dolabın öyleymiş:))
memnun musun daha mı pratik oluyor öyle diye soracaktım bir de hisarın düdüklü tenceresinden memnun musun?
ben hiç düdüklüde yemek yapmadım patlar korkusu var bende :18:
o yüzden pratik güvenilr bişey arıyorum fisslerin modelini beğendim ama bilinenden de şaşmak istemiyorum hisarı önerir misin??
Sagolasin canim, hamd olsun cok iyiyim... Yeni bir hayata alismaya calisiyorum desem yeridir... Bende ne zamandir gelemiyordum foruma, yorum yapmayi birseylere kafa yormayi, ozellikle de sizlere yardim etmeyi ozlemisim... :KK16:
Ben kendi duduklu tenceremden memnunum canim. Gayet SIKLIKLA kullaniyorum, fakat seninde dedigin gibi benim de korkularim vardi. Hele ilk kullandigim zamani gormeni isterdim... Tam bir komediydi :KK9: Mutfaga giremiyordum dusun artik, esim gulme krizlerine girmisti halime... :KK9: :KK9: insan zamanla atlatiyor tabii ki bu tedirginligi.. En guzel yapacagin sey hangi duduklu tencereyi alirsan al fark etmez (yeter ki cinde uretilen bir marka alma, Hisar, Fissler, Tefal bunlari tavsiye ederim) butcene hangisi uyarsa artik, aldigin zaman veya sonrasinda muhakkak alinan yerden kullanimini anlatsinlar sana tencere uzerinde. Ben oyle yaptim, simdi rahatlikla duduklumu kullanabiliyorum... :KK34:

Mehaba arkadaşlar Hayırlı Cumalar öncelikler:) ben yer temizleyici olarak vileda mı ? magic mop mu kullanmak mantıklı. kullanıp memnun olan var mı

Merhaba,
Temizlik biraz kisinin pratigine kalmis birsey. Misal benim kayinvalidem cok temiz ve titiz bir insandir, hala yerleri yer bezi ile siler. Bende temiz ve titiz bir insanimdir, fakat yer bezi ile yer silecek kadar vaktim hic olmadi, dizlerimin uzerine cokup ov babam ov seklinde temizlik yapabilecegimi sanmiyorum. Hele ki teknoloji bu kadar gelismis ve pratik bir cok urun varken...
Vileda kullaniyorum ben genelde, fakat son zamanlarda bende Magic Mop almayi dusunmuyor degilim. Daha arastirmaya baslamadim onu, sana soyleyebilecegim tek sey, kullanimi kolay olan hangisi ise sana gore onu tercih etmen, sonucta bizim kullanip memnun kaldigimiz herhangi birsey, bir baskasinin kullanimina uygun olmayabilir. Bir arastirmani ve ona gore karar vermeni tavsiye ederim... :KK34:

canim ben sana birsey sormak istiyorum karacanin yeni bir yemek takimi cikmis 6 kisilik 47 parca midel olarak cok begendim fakat stonware denilen hi malzemeden yapilmis resmini asagya yukledim acaba nasil bilgin varmi karar asamasindayim yardimci olursan cok sevinirim makinaya girermi renklerinde solma veya seramiklerdeki gibi catlama yaparmi ne diyorsun sence alinabilirmi :KK16: simdiden tesekkur ederim :KK16::KK69:

Merhaba kizlar, uzun zamandir aranizda yoktum... Artik bende bir ev hanimiyim o yuzden cok fazla vakit bulamadim foruma girmeye.. Yavas yavas ev hanimligina adapte olmaya caliyorum... Gordugum kadari ile topigi bos birakmamissiniz, bu da beni cok sevindirdi tabii ki... :KK16: Simdi elimden geldigince butun sorulariniza cevap vermeye calisacagim... hepinizi opuyorum kocaman... :KK54: :KK54:

Hoş geldin Souvvenir :KK16: Nasılsın ?
Soranlara rastlayınca ben dedim souvvenir artık evde
İşyerinde giriyordu o yüzden yok diye

Yeni işe başlayacak mısın ?

Selam kızlar, bi sorum var?

Elektirikli yani garanti kapsamına giren, ev eşyalarınızı küçük ev aletlerinizi v.s, ne zaman almaya başladınız?
Misal 1 yıl sonra evleniceksiniz fakat blendır yada işte ne biliyim elektirikli süpürge alıp çeyizinize koydunuz.Eee zaten 2 yıl garanti kapsamında, 1 yılı kullanmadan gitti garantisi yok yere.

Bunu nasıl yaptınız? Garanti kapsamında olan eşyaları düğüne 2 ay kala mı almalı?
Merhaba canim, oncelikle hayirli olsun simdiden... :KK16:
Butun elektronik esyalari genelde son dakikalara birakmakta fayda var. Bunun birincil sebeplerinden biri senin de sordugun gibi garanti kapsami. Genelde butun elektronik esyalarda garanti kapsamlari 2 sene oluyor. Fakat alacagin yer ile de baglantili bu. Bazi yerler garanti kapsamini kurulumdan itibaren baslatiyorlar, yani sen istersen 1 sene once almis ol urunu, garantisi eve montaj edildiginde basliyor. Oncelikle bunu sorarak ise baslayabilirsin mesela. Eger satin alindigi andan itibaren (fatura tarihiyle beraber) basliyorsa garanti o zaman bekle derim.
Ikinci sebebi ise evin durum ve konumuna uygun olan urunleri almak. Kirada veya kendi evin fark etmez, eger daha ev belli degilse beklemekte fayda var. Buzdolaplarinin boyu ebati, bulasik makinasinin girecegi bolme, camasir makinasi mutfaga mi konulmak zorunda kalacak yoksa banyoda mi yer alacak veya bambaska bir yere mi konulacak sorulari da burada onemli. Ankastre ocak mi yoksa firin mi alinacak, mutfaginda firinina yer olacak mi, ne tarz bir firin sigdirabileceksin, hep bunlar ev tutulmadigi veya ayarlanmadigi surece bir soru isareti olarak kalacak. Aldigin herhangi bir urunun fazlalik veya konulacagi yere uygun olmamasi durumu seni daha cok ugrastirir. Ama zaten evde bir netlik varsa, ona gore herseyini alabilirsin.. :KK34:

souvvenir nasılsın??
düşüncelerine önem veriyorum en baştan beri takipteyim uzun zamandır göremiyorum umarım bana yardımcı olabilirsin. uzun zamandır kahvaltı takımı arıyorum çok desenli şeyleri sevmiyorum bernardo da ki romance serisini çok beğendim. fakat onun da bir porselen serisi var fincan takımlı bir de yeni çıkan bone china serisi. fakat bone china serileri sır üstüymüş bulaşık makinesinde yıkanır diyor ama kararsız kaldım. sende bone china daha zarif ve sağlam oluyor demiştin yanılmıyorsam.. ya bi fikir versen canım porselen olanı mı alayım yoksa bone china mı ? sence? :KK25::KK25::KK25::KK25:

Merhaba canim, tesekkur ederim guzel sozlerin icin. :KK16:
Bernardo takimlarina dair cok detayli bir bilgim yok, cok uzun zamandir da zaten bir yere cikmadigimdan dolayi fazla arastirma firsatim da olmuyor. Ama kabaca aklimda olan bilgileri sana belirtmek isterim. Oncelikle porselen ile bone china arasindaki fark dayaniklilik degildir, sonucta ikisi de kirilgan nesneler. Benim bone china tavsiye etmemin tek sebebi $IK olmasi, ve ince porselen her daim en makbul olanidir... Fakat tabii ki bonechina porselenin fiyati normal porselen fiyatina gore daha farklidir. Bir onceki sayfalarda porselenlerler arasindaki farklari ve bilesenleri hakkinda bilgiler paylasmistim. Onlara da bir goz gezdirebilirsin istersen...

Hangisini alma konusuna gelince, ben her daim kahvalti takiminin gereksiz ve kalabalik yapan grup oldugunu iddia ediyorum. Benim de kendime aldigim porselen takimim var (beyaz porselen almistim) almasaymisimda olurmus diye dusunuyorum hala...:KK9: Eger sen kahvalti takimi alacaksan, senin dikkat etmen gereken tek sey zevkine gore olmasi, hangisi hosuna gidiyorsa onu almani tavsiye ederim, sonucta her sabah o tabaklarda sen kahvalti edeceksin... :KK34:

canim ben sana birsey sormak istiyorum karacanin yeni bir yemek takimi cikmis 6 kisilik 47 parca midel olarak cok begendim fakat stonware denilen hi malzemeden yapilmis resmini asagya yukledim acaba nasil bilgin varmi karar asamasindayim yardimci olursan cok sevinirim makinaya girermi renklerinde solma veya seramiklerdeki gibi catlama yaparmi ne diyorsun sence alinabilirmi :KK16: simdiden tesekkur ederim :KK16::KK69:

Merhaba...
Canim cok fazla bilgim yok bu takimla ilgili, ozellikle yeni cikmasindan dolayi saniyorum... :KK9:
Kabaca fikrimi soylemem gerekirse, ben bu tarz porselenleri cok sevmiyorum, kalin ve kaba geliyor bana.. Ama tabii ki renkler ve zevkler tartisilmaz. Renk demisken, tabaklarin desen ve rengini cok begendim gercekten.. Ama bulasik makinasina girme konusunda gercekten bilgim yok... Onu Karaca`da sorman gerekecek sanirim.. Eger bulasik makinasina giriyorsa da, bonechina porselenlere gosterilen hassasiyetin bunlarda da gosterilmesi gerekir gibime geliyor. Yani ozellikle bu tabaklari makinaya attiginda, uzerinde herhangi bir renk asimi olmamasi acisindan sivi bulasik makinasi deterjani kullanman gerekebilir.. :KK34:
Umarim fikirlerim bir nebze yardimda bulunmustur.. :KK54::KK16:

Hoş geldin Souvvenir :KK16: Nasılsın ?
Soranlara rastlayınca ben dedim souvvenir artık evde
İşyerinde giriyordu o yüzden yok diye

Yeni işe başlayacak mısın ?

Ayyyy canim cok ozledim siziii... :KK16: :KK16::KK54: :KK54:
Geyik topigine bakicam birazdan, sohbet ederiz...

Merhaba canıım.

benim bi sorum vardı. ranforce nevresim takımın diğer nevresimlerden farkı ne? bide sarevden exclusive serisi 2 pamuk saten nevresim takımı aldım hayran kaldım :KK16: 1 tane daha almak istiyorum. pamuk saten açık renk, desensiz. önerebileceğin bir marka veya model var mı? çok pahalı bişey almak istemiyorumda artık. teşekkürler şimdiden öpücükler :KK16:

X