-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hayırlısı olsun cnm bende 12.haziran.2010da evleniyorum

Teşekkürler. Sana da hayırlı olsun. Ne güzel yaz gelini oluyorsun. Ben de yazın evlenmeyi isteridm hep önceden ama planlar tek başına yapılamıyor. Eylülün son haftası evleniyorum ben umarım havalar güzel gider.

canmm ben eylül 26da evlendimm bu sene hava çook güzeldii inşş seninde öyle olurr

Nisancım ben senin bu cicilerini görmüştüm daha önce çok güzel olduğunuda demiştimm

ahanda kahvaltı takımım ve çaydalığı kızlar

turuncuy sevmem ama bu çok şekermiş
güle güle kullan canım

ohh ohh evlenen evlenene :) darısı biricikle bana dimi kıss biricik

evet yaa herkes düğün tarihini söylüyo bide doğum tarihimizi:roflol::roflol::roflol:
darısı başımıza inşallah canım senin sözlü flan varmı yoksa benim gibi sıfırda mısın:çok üzgünüm:

saol cnm benimde ramazandan sonra olucaktı ilk konuştuğumuzda öyle anlaşmıştık tarih öne alındı kısmet bugüneymiş
eee nasıl gidiyo hazırlıklar canım:hulya:
iyi gidiyo cnm beyaz eşyalarımı aldım diğerlerinide önceden almıştım küçük ev aletleri kaldı onlarıda alcaz yavaş yavaş oturucağım ev tadilatta şuan hazırlıklar hızlanmaya başladı

:roflol::roflol::roflol: erkek arkadaşım var canım babm ve abim bilmiyo onun dışında anne tarafı bab tarafı herkez biliyo babmala abimede kısa zamnda söyliycez ALLAH ın izniyle bakalım duaya çok ihtiyacım var dualarınızda banda yer verin olurmu :asigim: seninde inşallah karşına hayırlı birisi çıkar canım :Saruboceq:

kızlar bu gördüğünüz kahvaltı takımı ancak ben bunun yemek takımını aldım.
6kişilik 24 parça idi. ve 2 takım alıp 12 kişilik yaptım.

amin canım ben ufaktan başladım bakıyorum işte niyet varda daha bi adım atmadık bakalım hayırlısı artık

hepsi birden oluverir canmm bizim bi tanışma oldu bi kaç kez gelindii anamm baktık söz olduu 3 gün sonra nişann :))
ki çok olumsuzluklar vardı olmas diyoduk biz bi baktım düğün tarihi bile belli

en son babalar duyar :roflol:
bizde de öle olmuştu
abim trip yapmıştı duyunca
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…