-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Ya bu kayınvalideler neden böyle davranıyor ya anlam veremiyorum benim mutfağım arkadaş orası sana noluyor yani cinlerim tepeme çıktı okuyunca ya

Benimkide kafasına göre gidiyo alıyo alcam diyo en sonunda dedim istediğiniz kadar alın kullanmıycam ben kendi beğendiklerimi alıcam özeniyorum kendim beğenmeye seçmeye dedim ama tabi kendi bildiğini okuyo
Onun yerine ver parasını gidelim alalım yani kendi evlerine alışveriş yapıyolar sanki kendi zevklerine göre alıyolar çıldırıyorum ya

Canım ben senin yerinde olsam ki öyle bi durumdayız alırdım kendi istediğimi diğeri dursun dolapta :)

bu ara ben de aynı kafa karışıklığını yaşadım yaaa. benimki başka kampnaya tabi. ama ben almamaya beklemeye karar verdim. seramik tencere seti hediye diyor ama hediye olmuyo tabi fiyata bakınca . fiyatı kesinlikle içinde onun da .

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…