-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

_CiLek_+ merhaba canım sen nasılsın o kadar selam veriyorum bi üzerine alınmıyosun :sinifsinif:
ay cnm ya selam hiç görmedim ki tatlım
nasılsın nasıl gidiyo hazırlıklar
nişanlım kısa dönem askere gitti zaten çizelgedende görüyosundur :gitme:

Sağ olun kızlar sahilde gelen geçene maskara olduk dün:gitme: Açtım ağzımı yumdum gözümü ama kesin kararlıydım bitirdiydim neler neler dedim çocuğa Allah'tan barıştık en son hamdolsun hihoyyyt Sizler kıymetinizi bilin nolur ertelemeyin hiç bozulduğunuz şeyleri çok büyük patlamalar olabiliyor sonra Allah korusun gerçi olumsuz şeylerden hepinizi.

bazı anlaşmazlıkları zaman geçirmeden hemen oturup konuşmak gerekiyo
yoksa böyle üstünü kapata kapata bir anda sinir patlaması yaşanabiliyo
neyseki barışmış bzm bu delüler :roflol:

asgd, eregli, graceful, HejaR12, nnisanyagmuruu, papatyaa88, sirkencubin, _Biricik_, _CiLek_+

hepiniz 2010 da evleniyo musunuz kızlar?
bende 2010 eylül sonu kısmetse
Çileğimm çok çok sağ ol sen çok daha güzelinde otur inş. 3+1 canım duvar rengi berbat antredeki dolap rengide onlar değişecek kese kağıdı rengi ne kız hiç duymadım kum tanesi mi ne ondan düşünüyodum ama anlamam bu işlerden dediğin rengi vaktin olunca resimle gösterir misin kuşuma.s..
cnm biz yazın kese kağıdına boyattaık evi çok güzel bi renk
abimin evide kese kağıdı
boyacılardan bakabilirsin

ay cnm ya selam hiç görmedim ki tatlım
nasılsın nasıl gidiyo hazırlıklar
nişanlım kısa dönem askere gitti zaten çizelgedende görüyosundur :gitme:

bazı anlaşmazlıkları zaman geçirmeden hemen oturup konuşmak gerekiyo
yoksa böyle üstünü kapata kapata bir anda sinir patlaması yaşanabiliyo
neyseki barışmış bzm bu delüler :roflol:

Allah kavuştursun canım hayırlısıyla gelsin inşallah :Saruboceq:

ahanda kahvaltı takımım ve çaydalığı kızlar
10811b1.jpg

11214b1.jpg

Ah bi başlasam devamı gelecek:)

Öncelikli olarak ütülerinizi sorayım . Ütü olarak ne aldınız?

benim bi eksiğim onlar kaldı ütü ve elektrik süpürgesi onlarıda beyaz eşyları aldığım yerden hediye olarak isticem olmadı bi miktar para verip alcam

tost makinemi el blendrımı mikserimi saç kurtma makinamı aldım avondan hediye rondom geldi 85 liralık daha bi sipariş toplarsam arçelik tiryaki de geliyo kaydirigubbakcemile2

X