-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

:roflol::roflol::roflol: erkek arkadaşım var canım babm ve abim bilmiyo onun dışında anne tarafı bab tarafı herkez biliyo babmala abimede kısa zamnda söyliycez ALLAH ın izniyle bakalım duaya çok ihtiyacım var dualarınızda banda yer verin olurmu :asigim: seninde inşallah karşına hayırlı birisi çıkar canım :Saruboceq:

söyleyince bi yüzük takarsınız tam olur artık sende tarihleri söylersin burda:ecrin_bebek:inşllh herşey gönlünce olur canım..
inşallah hayırısıyla benide bulur aşşk:asigim:

Nisancım ben senin bu cicilerini görmüştüm daha önce çok güzel olduğunuda demiştimm:nazar:

evet canım göstermiştim.saolasın.

nisan cım çok güzel iyi günlerde kullan

saol canım benim

turuncuy sevmem ama bu çok şekermiş
güle güle kullan canım
aynen canım bende sevmem turuncuyu ama nedense bu çok hoşuma gitti.
bende şaştım kndme :roflol: teşekkür ederim cnm.
iyi günlerde kullan, gerçekten çok şirin. kahvaltı setleri kaç kişilik oluyor ve kaç kişilik alınması gerekiyor? Ben hiç bir şey bilmiyorum :S
6kişilik oluyor canım.
NİSANIM ÇOK GÜZEL GÜLE GÜLE KULLAN BEBEĞİM opuyorumnanaktan

teşekkürler çileğim

hepsi birden oluverir canmm bizim bi tanışma oldu bi kaç kez gelindii anamm baktık söz olduu 3 gün sonra nişann :))
ki çok olumsuzluklar vardı olmas diyoduk biz bi baktım düğün tarihi bile belli

ayy ne kadar güzel bizde çok uzun tutmayı düşünmüyoruz söz nişan nikah arasını .işte bi ilk adımın atılması lazım bizimde durumlar biraz karışık o yüzden korkuyorum biraz ama ondan vazgeçmeyede niyetim yok bazen hayal gibi geliyo çok uzakmış gibi bende o telaşlara kısa zamanda başlarım umarım RABBİM in izniyle :eek:

Merhaba arkadaşlar,
Bende çeyiz hazırlıyorum 5 ay sonra evleneceğim inşaallah :)
Bende aldıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum, bakalım beğenecek misiniz..

söyleyince bi yüzük takarsınız tam olur artık sende tarihleri söylersin burda:ecrin_bebek:inşllh herşey gönlünce olur canım..
inşallah hayırısıyla benide bulur aşşk:asigim:

amin canım aminn imitsiz olma pat diye çıkar karşına hayırlısıyla gelsin gelen canım kaydirigubbakcemile2

merhaba kızlar....daha önce çeyizimden bi kaç parça bişey eklemiştim dün çok cici şeyler aldım çeyizime....çok mutlu oluyorum onları düşündükçe...askerlik daha kolay geçio sanki çeyiz aldıkçakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu çeyiz değil kızlar.
cmrtsi günü aldım resim çektim. sizede gösteriyim dedim :kedi:
sabah giydiğimde içime sinmedi sanki
oysa vitrinde çok güseldi.1hafta hayaliyle yaşadım :roflol:
ama etiketi kopardığım için değiştirme şansım kalmamıştı
3486.jpg
[/url][/IMG]

esra cım bizde beyaz eşyalarımızı geçen sene aldık bereket onların taksidi yok ben zaten çeyizimi bitirdim sayılı bizimde evde oturcağımız evde kiracı var nisan ayında çıkcak hemen toparlicaz evi salon tutuldu zaten şubatta nikah işlemlerine başilicaz mobilyalarıda evimiz küçük bi ara gidip ölçü alıp ona göre yaptırcaz

ayy ne kadar güzel bizde çok uzun tutmayı düşünmüyoruz söz nişan nikah arasını .işte bi ilk adımın atılması lazım bizimde durumlar biraz karışık o yüzden korkuyorum biraz ama ondan vazgeçmeyede niyetim yok bazen hayal gibi geliyo çok uzakmış gibi bende o telaşlara kısa zamanda başlarım umarım RABBİM in izniyle :eek:

canm sakın sakın negatif olma ben babam tövbe vermez diodum durum o derecedeydi yani :)))
anamm bi baktık tanışma oldu bi tanışma daha söz nişan nikahh ayy nikah oldu düğünü beklemek daha bi zor olmuştu yaa
Rabbim bu telaşları en hayırlı zamanda nasip etsinn

Merhaba arkadaşlar,

çabuk ekle cnm

amin canım aminn imitsiz olma pat diye çıkar karşına hayırlısıyla gelsin gelen canım kaydirigubbakcemile2

inşallah hayırlısı cnm bu arada merak ettim nerelisin

merhaba kızlar....daha önce çeyizimden bi kaç parça bişey eklemiştim dün çok cici şeyler aldım çeyizime....çok mutlu oluyorum onları düşündükçe...askerlik daha kolay geçio sanki çeyiz aldıkçakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çeyiz aşkı:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

Merhaba arkadaşlar,

Hayırlı uğurlu olsun, kolay gelsin. İnşallah bu hazırlık dönemini hep keyifli geçirirsin. eklediklerini takip edecem.

canm sakın sakın negatif olma ben babam tövbe vermez diodum durum o derecedeydi yani :)))
anamm bi baktık tanışma oldu bi tanışma daha söz nişan nikahh ayy nikah oldu düğünü beklemek daha bi zor olmuştu yaa
Rabbim bu telaşları en hayırlı zamanda nasip etsinn

amiin canımm amin ay canım ALLAH razı olsun bi umut doldurdun içimea.s.

X