-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hayırlısı olsun cnm

asgd bebemmm sen ayda bir gel toptan cevap yaz süpersin kızzz Millet napiyomuş hergün online olduğum halde bazılarını yeni çaktımkaydirigubbakcemile3
ben geçmişi okumayı sevmiyorum pek yawwwww

pis uyuz ne dalga geçiyon :)
kızlar ananem rahatsızdı onun yanındaydık hep ve geçen hafta cumartesi kaybettik :sinifsinif:RABBİM nur içinde yatırsın inşallah.sizden uzak kalmamın sebebi buydu

bölümler neydi canım öğretmenlikmi?
ah biz bu atanma derdiyle ooof of

bölümler neydi canım öğretmenlikmi?
ah biz bu atanma derdiyle ooof of

benim iktisat onun işletme yok o normal memur olmak istiyor.
ondan kpss ye hazırlanıyor bu canım türkiyemde 4 yıllık bitirsen ne işe yarıorki sonra yine uğraş dur.

kızlar ananem rahatsızdı onun yanındaydık hep ve geçen hafta cumartesi kaybettik :sinifsinif:RABBİM nur içinde yatırsın inşallah.sizden uzak kalmamın sebebi buydu

başınsağolsun kuşum.
allah nur içinde yatırsın :Saruboceq:

hadi canım hayırlısı olsun RABBİM en doğru zamnda hayırlısıyla yuvanızı kurmanızı nasip etsin.herşeyin istediğin gibi olur inşallah aklında hiçirşey kalmadan kavusursun nişanlına canım

kızlarr bakın bişiy dicem
petek dinçöz yılbaşı gecesi ibo showda bi siyahlı beyazlı elbise giymişti.
balık etekli onu bulamıyrm yaa.

asgd
başın sağolsun canım mekanı cennet olsun inşallah

zenep enişte şimdi çalışıyormu?askerlik sıkınıtnız filan kalmadı dimi

başınız saolsun cnm mekanını cennet etsin iş

Bebeğimmmmm Allah sabır versin

zeynepciğim çalışıo özelde çalışıo.
gerçi şükü iyiyiz biz bu işinde de ama memur olmasını çok istiyorum.
askerliği fln yok cnm.
o askerliğini bitirdikten 2 ay sonra tanıştık biz. ama tesadüf ben edirne de iken o keşandaymış ve istanbula her gittiğinde bizim evin önünden geçiomuş.hatta burası böle yamaç bi yerde site çok hoşuna gidiomuş bizim site fln.sonra kısmet biz nette tanıştık :)

Kısmet olayı bu olsa gerek güzcüm benimkide kaç yıllık komşumuz ve bi keresinde kızkardeşinin düğünüde vardı orada görür gibi oldum düğün sahibi olarak o kadar evlerimizde o kadar yakın ki:d

zeynepppppppppppp ayy eltin hiçç güzel olmamışş o ne beeee anammmmmm yedi yabancının nısanı gıbı sacınıda makyajınıda hıc begenmedım elbısesını tam goremedım ama nısan elbısesı gıbı degıll sankıı ya zevkler tartısılmaz ama kızlara katılıyorumm senn cokk agır olmussun hanım hanımcık maşallah nişanlınlada çok yakısıyosunuz RABBıM tamamına erdirsin canım..çok teşekkürler ayrıcaa kırmayıp ekledığın ıcın canım

kısmet işte kıslar zamanı gelince buluyo seni
benimde aklıma sultançiftliğine gelin gidiceğim gelmezdi sultançiftliğine gitmişliğim hiç yok eltim çalışmaya gelene dek 2.5 ay çalıştı aldı ilhanla tanıştırdı şimdiye kadar geldik opuyorumnanaktan:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…