-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

yani sonuçta çeyizine alıyosun
ve 1tane alacaksın
10tane çırpıcı alamazsınki tuzluk gibi boshayallersmile
mecbur düşünüyo insan ne alsam nasıl alsam

selam kızlar bende jumbonun setini aldım zeynep senin diğer topiğe koymuştum resimleri çok hoşuma gitti sonunda karar verip alabildim şimdide tost makinesi robot falan alayım diyorum sizler hangi markaları aldınız

güle güle kullan canım beğenerek aldıysan ne güzel heleki jumboya o kadar paraya kıydıysan inşallah gönlünce de kullanırsın opuyorumnanaktan
ama buraya da ekle resimlkeri istersen
robot için braunu öneriyorlar robot derken blendır seti alacaksın dimi?
tost için çok bilgim yok ama plaklarının çıkabilir olmasına ve kendini ısındığında kapatan güvenlilerden olmasına dikkat et canım.ben 4 tostluk olan büyüklerden almayı düşünmüyorum ikili yeterli bence hele yeni evliyken ancak o kadar kullanılır tezgahta yer kaplamasın
resim rastgele ekliyorum beğendiğim tipi göstermek için ilki gibi olanlar güzel bence hem ağırlık verebiliyorsun ikincisinde hem temizlik sıkıntı hem o çıt çıtından tutturunca yeterinde bastırmıyor o tipler

Yeni cici alanlara hayırlı uğurlu olsun. Jumbonun bi çay setini çok beğeniyorum bi ara %de50 ind bayağı alacaktım hatta sonra kayınvalideme aldırırım diye erteledim hep. Hala tık yok yaww kayınvalideciğim sağ olsun.
Jumbo devretmiş sanırsam kütahya porselene yeni üretimi yok diolar doğru mu bilmemaklinialirimsmileCADIARZU

Aynen zeynep tezgahta kalabalık hiç istemiyorummmm. Bom boşş kalabilse ne güzel olur kettle, tost makinası falan hepsini kapalı yerlere kaldırmak istiyorum bakalımmmmmmm mümkün olursa inş.

bunları aldım zeynep birde yemek takımı var 2100 tl bana uygun geldi jumbo olduğu için

Canım jumbo sahibi güle güle kullan harikalar hepsi, o çaydanlığa bayılıyorum zaten devrilme falan olsa bile dökülmüyormuş sanırsam

ewt canım kapağını kapatınca kitleniyor kız gösterdi bişiyler ama inşallah sizin daha güzelleri olur canım alsam mı almasam mı çok kararsızdım yer yok diye ama alındı yer bulundu taksidi bile ödenmeye başlandı

bu değil ama bunu daha çok sevdim hehe ama her an eskiye dönebilirim de o fotom nerde bulursam tabi:sinifsinif:

güle güle kullnın kızlar aldıklarınızı
jumbo alan arkidişim güle güle kullan:))
kek fanuzu alan arkidişim sen de güzel günlerde kullan:)

slm kıslar nasılsınız ende sabah annemi işyerinden arayıp bime gönderdim bitane tepsi 12 çay kaşığı 12 çay tabağı almış güzel görünüyolar

kıslar microsoft word sayfasında kopya nasıl yapabilirim tarif edebilirmisiniz çeyiz listesini buraya eklicemde kopyala dedim ama gözükmedi:uhm:

kuş sanısam düzenden tümünü seç+kopyala oradan seçtiğini painte ya da resim programınız hangisiyse oraya yapıştır. Yani yazını bir resim dosyası yap. Falan filan sanırsam:) Tepsin hayırlı olsun ayrıca çay kaşıkların falanda bebe.
Kek fanus alan kimdi hayırlı uğurlu olsun o da:)
Bu arada ben o çay fincanını almıştım sabahtan bide tepsi. Abur cubur almayıp param artsaydı bi fincan takımı daha alacaktım 12lik olsun diye. Tepsi iyidir inş:9

canım bakırköyde meydanda hemen aşağıya doğru inerken yeraltı çarşısı içindeki mağazalara bak ben nişanlığımı oradan aldım,bayağı indirimli fiyatlar.Hayırlısı olsun şimdiden

kızlar resimleri ben imageshack ten yüklüyordum ama şimdi yapamıyorum.siz nerden ve nasıl yüklüyosunuz.anlatırmısınız

slm kızlar uzun zamandır giremiyodum yazdıklarınızı okudum .
zeynep;canım annenle Aliyi tanıştırmışsın olumluda sonuç olmuş hadi hayırlısı canım çok sevindim .sonrasındada anneciğini uğurlayıp hasta olmuşsun dikkat et kendine hasta olma.sınavlar nasıl büte kalıyomusun???
nisan;sende hasta olmussun canım gecmıs olsun.dikkaet edin kızlar kendinize yahu :) canım aldıklarınıda güle güle kullan.opuyorumnanaktan
sonbahar canım sizinde nişan olmuş bitmiş ayrıntıları ve fotoları kaçırdım görmekte isterim canım .özellikle kızlar seni çok beğenmişler eltini beğenen pek olmamış bende cok merak ettim canım yaa :kedi:
ada canım sende aldıklarını güle güle kullan nişanlınada yapmayı düşündüğün süprizede bayıldım canım baska bısey dusunme mutlaka yapp hos bır anıda olur daha evınıze yerleşmeden:jeyyar: ay bide hediye konusunda bana yardım eden olsa :sinifsinif:
çilekk,sen napıyon kızzz .kayınpederinin aldığı bileklik çok hoş canım güle güle güzel günlerde kullan .adamcagız sevmış gelinini maşallah nazar değmesin
esra;adaş sen napıyon canım sende evın fayanslarını falan almışsın heralde hada hayırşı olsun canımm
em;canım canını sıkma herseyde vardır bır hayır canımm dua ett sen bol bolopuyorumnanaktan
biricik;kız yinee ceyız olarak en cok alısverıs yapan sen olmussun aldıklarını güzel günlerde kullan canım ..ne var ne yok keyıfler nasıl???
ereglı;veee vee veee eregli bıraktıgım gıbı bu kıs sen sakrak halaaa maşallah maşallahh zemuszemus
kızlar hepinizin iyi olmasına sevindimm ve sizi çok özledimmm aramoıza yeni gelen arkadaşlarda olmuş kızlar sizlerde hoşgeldinizzza.s.

tşkler canım ya öncelikle
ne yapıyım bende asker yolu bekliyorum turkbayragi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…