-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Kısmet olayı bu olsa gerek güzcüm benimkide kaç yıllık komşumuz ve bi keresinde kızkardeşinin düğünüde vardı orada görür gibi oldum düğün sahibi olarak o kadar evlerimizde o kadar yakın ki:d
öyle canım kısmet işleri bu işler adam geçmiş kapımın önünden de aklına mı gelir buralara gelipde nişanlancağı.

zeynepppppppppppp ayy eltin hiçç güzel olmamışş o ne beeee anammmmmm yedi yabancının nısanı gıbı sacınıda makyajınıda hıc begenmedım elbısesını tam goremedım ama nısan elbısesı gıbı degıll sankıı ya zevkler tartısılmaz ama kızlara katılıyorumm senn cokk agır olmussun hanım hanımcık maşallah nişanlınlada çok yakısıyosunuz RABBİM tamamına erdirsin canım..çok teşekkürler ayrıcaa kırmayıp ekledığın ıcın canım

ayy canım çok teşk. ederim çok mutlu oldum iltifatına çok teşklerrr.
öyle cnm pek özenmemişti açıkcası.
rica ederim cnm ne demek.diğerleride gelince eklicem

zeynepciğim çalışıo özelde çalışıo.
gerçi şükü iyiyiz biz bu işinde de ama memur olmasını çok istiyorum.
askerliği fln yok cnm.
o askerliğini bitirdikten 2 ay sonra tanıştık biz. ama tesadüf ben edirne de iken o keşandaymış ve istanbula her gittiğinde bizim evin önünden geçiomuş.hatta burası böle yamaç bi yerde site çok hoşuna gidiomuş bizim site fln.sonra kısmet biz nette tanıştık :)

haklısın canım özel işte her an tetikte oluyorsun devlet en güzeli
aşk işte tesadüfe bak :asigim:

haklısın canım özel işte her an tetikte oluyorsun devlet en güzeli
aşk işte tesadüfe bak :asigim:

evettt hayatımdaki en büyük tesadüftü.
birde ilginç yani bi sitede tavla oynuoduk
5 el oynadık 5 el boyunca hiç konuşmadık sonra konuşmaya başlayınca ertesi gün yine oynamaya karar verdik öle:)
hatta tanışma yıldönümümzde tavla olcaktım küçük minyatür bişey ama çok pahallıydı yaaa

evettt hayatımdaki en büyük tesadüftü.
birde ilginç yani bi sitede tavla oynuoduk
5 el oynadık 5 el boyunca hiç konuşmadık sonra konuşmaya başlayınca ertesi gün yine oynamaya karar verdik öle:)
hatta tanışma yıldönümümzde tavla olcaktım küçük minyatür bişey ama çok pahallıydı yaaa

ay ben internet kısmını atlamışım ya şaka gibiiiiiiidelikafadulden

ay ben internet kısmını atlamışım ya şaka gibiiiiiiidelikafadulden

peki işin en ilginç yanını söyleyeyim.
msn de konuşmaya başladık 2 gün resmini hiç görmedim.
çokda konuşmadık ztn.resmini koyarmısın dedim koydu vee bennn inanmıyorummm die yapıştım pc nin ekranına. o an içimdeki his çok farklıydı karşımdakini hiç tanımıyorum ama sanki yıllardır tanıo gibiyim ve ilk söylediğim şey işte evleniceğim kişi karşımda duruo.
ellerim titremeye başlamıştı yazmamıştım ama çaktırmamıştım :)akannehir
sonra anlattım ona çok şaşırdı
6. hsilerim çok kuvvetlidir.

çokda konuşmadık ztn.resmini koyarmısın dedim koydu vee bennn inanmıyorummm die yapıştım pc nin ekranına. o an içimdeki his çok farklıydı karşımdakini hiç tanımıyorum ama sanki yıllardır tanıo gibiyim ve ilk söylediğim şey işte evleniceğim kişi karşımda duruo.

ay ben hiç inanmam aslında internet aşklarına ama sohbet odalarında tanışılanlara tabiki
tavlada ilginç olmuş gerçektenzemuszemus
her şey nasip

ne güzel cnm allah daim etsin mutluluğunuzu

yok sohbet odalarında tanışanlara bende inanmıom ama sana bişiy dicem sen resimlerde kuzenini gördün dimi onlarda sohbet odasında tanışıp evlendiler:)
ya şans işi ama karşıyım ben herkes bizim kadar şanslı olmayabilir.
birde insan kendini belli eder yani konuşmasından tavrından.

yok sohbet odalarında tanışanlara bende inanmıom ama sana bişiy dicem sen resimlerde kuzenini gördün dimi onlarda sohbet odasında tanışıp evlendiler:)
ya şans işi ama karşıyım ben herkes bizim kadar şanslı olmayabilir.
birde insan kendini belli eder yani konuşmasından tavrından.

kuzen?nişan fotoğrafları vardı o görümcendi dimi
başka fotoğraf fisfisfis
haklısın

X