-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Öptüm annem:roflol:
graceful napiyosun bacı?j

asgd bebemmm sen ayda bir gel toptan cevap yaz süpersin kızzz Millet napiyomuş hergün online olduğum halde bazılarını yeni çaktımkaydirigubbakcemile3
ben geçmişi okumayı sevmiyorum pek yawwwww

gttim bime baktım valla gelenlere kek kalıbı yoktu ,çay tabaklarını beğenmedim ama tepsi güzeldi onun dışında çay seti de güzeldi onu beğendim kek fanusu yoktu bir de 6 lı çerezlik vardı midye gibi onuda beğendim fakat hiçbirini almadım çünkü maaşımaa daha varr alamadımmmmmmmmmm offfff mafoldumben

gracekafa tekrar gelir kız üzülme
ben kek fanusu gördüm güzeldi alıcam yarın.
porselenleri almadım ben
bnm kahvaltı takımım var
onun içinde porselen çaydanlık var altlı üstlü
zaten porselen çay setide içinde
gerek görmedim yani.
ya ben porselen bardakta çay içemiyorum bide :roflol: illa cam olacak :))

çok sağol canım benmmmmmmm:1hug:
büte kalmamayı ümit ediyorum bir tane sınavım kaldı pazartesi o da çok önemli değil.bir tanesi riskli işte hayırlısı artık
kızlar resimleri ben imageshack ten yüklüyordum ama şimdi yapamıyorum.siz nerden ve nasıl yüklüyosunuz.anlatırmısınız

canım ben oradan yüklüyorum neden olmuyorki fisfisfis

evet cnm bitti çok şükür iyi geçti gösteririm resimleri tabii burda olduğunda eklerim albüme tatlım.

gracem üzülme gelio onlar yine.
takip et rastlarsın mutlaka yine

kızlar kahvaltı takımım gelmiş dükkandan aradılar akşam yarın gidip bakıp eve yollycam ama size nasıl göstercem bilmiyorum

akşamdan beri hastanedeydik.ev arkadaşlarımdan birinin annesi hamile onlar buranın bir ilçesinde oturuyorlar.anne 44 yaşında.doğuma bir hafta kaldı sezeryan olacak.ama dün aniden kulakları duymamaya başlıyor bugün buraya fakülteye acile geldiler şuanda biraz duyuyor çok garip bir durum anlam veremediler.hastanede kalacak bu süre içinde.bebek olduğu için ilaç da veremiyorlar ama geçici birşeymiş inşallah.belki bebeği erken alabilirler yarın belli olacak.
dua edin olur muuuuu.
ya kızlar hastanede vakit geçirice insan nelere şahit oluyor ya çok kötü durumda olanlar var bugünümüze şükür valla.
doğumhanenin önünde bekleyince hep bebek sıkıntıları oluyor tabi.
aliye diyorum ben vazgeçtim bebekten filan diyede amanın sen çekil oralardan kantine filan in diyo
daha futbol takımı kurcaz diyo eşek kaydirigubbakcemile3

saol adaş hazırlıklar devam ediyo hızlı bi şekilde

zeynep bacım ne okuon sen
türkçe öğretmenliği 3
slm kıslar napıyosunuz

selam canım
kızlar yarın sınıf arkadaşlarımız bize misafir gelecek 12de kahvaltıya yaklaşık 15 kız flankafamçokkarıştı
birşeyler yapcaz sabah ama işimiz kolaylasın diye börekleri şimdi sarsak dolapta bir şey olurmu yarına kadar beklese normal yufkadan patatesli börek?

kızlarrr bugün konuştuk nişanlımla bizde eylül gibi evlenicez herşey yolunda gidersee.
offf dua edin yaa herşey yoluna girsin artıkk.
tabii bu arada benimde sınıfı geçmem lazım
annemle de konuştum o zaman dio ağırdan almamak lazım.
ama eğer durumlar uygun olmazsa bi daha ki seneye kalcakk

canım benimmm hayırlısı olsun sen 4.sınıfta mısın?
durumlar derken maddi durummu yoksa beklenen durumlar zaman flan mı zenebim?
Allah gönlündekini hakkında hayırlı eylesin hakkında hayırlısı olana da gönlünü razı eylesin

amin amin cnm.
evet 4. sınıfım ben
bitti sayılır aslında ama bu yıl zorluo beni.yok nişanlım kpss ye gircek kazanırsa bu yıl evlenicez kazanamazsa 1 yıl daha beklemek zorundayız.
motive ediom hep çalışsın die ama umarım kazanır.
kazanıp buraya gelmek istio ya da başka bi şehire gidicez birlikte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…