-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

heee kalp kalbe karşı
ya şu çifte kumrular tişörtleri çok güzel ama pahalı değil mi 44 lira

Yok aga bu kaa büyük diil birazdaha küçük oralarda bi yerlerdede foto olcak bide ahşap diil keşke ahşap olsa metal
kum saati nasıl sizce?.

ver telefonunu arayalım zeynepe makyaj aynası yaptır bir dost der kapatırız kaydirigubbakcemile3

ayyy valla ne sevinirimm.
ne zamandır istiom yaa üstünde ismim yazılı olsun fln ya da mutfak önlüğü :)

ereğli gördüm cnm orda bak mousepedleri var ya onlarda iyi fikir kendi resimlerimizi koyarız üstüne de.
ama nsl dizayn ediliomuş anlamadım ben yaa

Ben onu alcaktım normalde ama sevgülümün böyle bi kutuya ihtiyacı olduğunu farkettim vazcaydım o sebepten bence çokkk şekerler fiyatlarıda iyi gibi geldi bana ama bilimicemmm:S

Aşağıdakiler hu huuuuuuuuuuu hoşgeldiniz
Güz, em annem mesayi yok mu yarın sizin huyum kurusun çok anne gibiyimdir her zaman:roflol:
güz bebem kendin dizayn et varya ordana azcık kurcala süper şeyler çıkar ortaya

ben bunların fiyatlarını göremiom şu mousepedlerini ayarla bana yaa yapamadımm.
ee o çifte kumruları bakalım biizmkiler giycekmiii

Evlenince zorla giydiririzzzzzzzzzz bebem giymezlerse ya da koyu renk yaparız giymek zorunda kalırlarolumunekankayizsmile ay benimki giymezse zırlarım walla onca uğraşayım

güz kuşum senin foton lazım deneme yapabilmek için nasıl yapcass?
puzzle da seçeneklere dahil edin kızlar ben 2 sene önce yapmıştım çok şaşırmıştı

ben yaz için düşünüorum öle daha gzl olur yakalı olanlardan kısa kollu çok abartılı bişey olmadan üstünde o zaman giyer
şu mausepedlerini yapamadım offf anlamadım bişey

Bu arada kızlar demişmiydim nişanlıma nasıl dayadım bu ay tel faturam çok geldi kartın biri 500 küsurlu diğeri 160 Canım ya çocuk deli gibi çalışıyor ben hiç düşünmüyorum hiç bişey demedi sağ olsunda genede çok vicdan azabı çektim yawwww şuanda çekesim geldi gene:d

Güzcüm kendin dizay ette seçenekler var oradan aksesuarları seç
aksesuarlardan neyi beğendiysen ona tıklar sonracığıma yan tarafta resim ekle ya da yazı ekle varya onlarıda hallett çok güzel bişey çıkar ortaya sonracığıma.

kız nasıl konuştun böle bu kadar
bende hiç almıom kontor hep benimki arıo yazık yaa çok da konuşuoz
em iyi geceler cnm.

Aa bi hediye daha geldi aklıma güzz zaten kaç senedir aklımdada kızlar hani hatta emre aydının bi klibinde de vardı hareket ediyor gibi oluyorya fotolar ben ondan istiyorum ama nerde vardır hiç bilmiyorum bizim buradaki fotoculardada yok sanırsam Mümkünse aklınızda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…