-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Bebemmmmm zahmet etme kuşş anlayan birine sorarım ben a.s.a.s. Bayağı uyguna almışsın kuş güzelde hem ya biz bu aldıklarımızı ne zaman kullanacağız yawwwwww. 2senedir çeyiz kusacağım resmen
iyi geceler esra

zeynep güle güle kullan aldıklarını..
off kızlar ben çok stresliyim yarın boş olan okullar belli olucak.5 şubatta belli olucak. sonra aşkımın yanındayım hep ev falan tutulcak eşyalar alıncak çeyizler gidicek ohhoooo çok iş
ama şu anda en önemlisi okul ona göre ev tutucaz çünkü

em teşkler cnm.
inş. herşey istediğin gibi olurr.
ereğli uygun aldım cnm valla benim kullanmama daha çokkk varr

Aooooow daa sevgililer günü var dime yaw. Ya bu özel günlerde çok oluyor bazen ben resimli kartvizit kutusu yaptırıcammm:lepi:

benimki kartvizit kullanıokiiii
o bana yaptırsıın onuu :)
off aklıma da bşey gelmioo
ya kol düğmesi alcaktım allahtan almamışım gelin hanımın ailesi altın kol düğmesi takınca elimde patlıcaktı benimkiler

Bencede canım iyi ki almamışsın şimdi olumunekankayizsmile kız kartvizit kutusu derken postit kutusu yani

kızlar bide bişey sorcam
salon takımı aldınız mı siz?
ya da o boncuklulardan fln mı alcaksınız.
ben 2tane aldım ikiside kurdele nakışından.
şimdi birde keten kumaşlara işlemeler var öle bişey alım die düşündüm
boncuklular nsl sizce

valla bi de benimkinin 2 şubatta doğumgünü
ama ben hiç bişi düşenmiyorum tayinden başka

zeynepcim ben bi takım aldım sade çok boncuklu değil. gümüş rengi işlemeleri var. bi de taşlar var üstünde beyaz hani takılarda kullanılan taşlardan. düşermi bilemem ama çok değişik geld bana
annem dantel falan ördürdü onları kullanmam ama :)
bi de ananem almışstı bişi salon takımı die ama ben mutfağa koycam başka da yok

Kuş hayırlı olsun hepsi tefalin clipso control plus sanırsam düdüklü tencere kullanmasını bilmesem bende düşünüyordum bunu ama normal düdüklüyü kullanmayı öğrendim diye vazgeçtim. Hepsini şimdidien güle güle kullan canım yalnız 2. beyaz şey ne yaww onu anlayamadım.

em güle güle kullan cnm hepsini.
güzell günlerde inş.
yaa kızlar almım dimi şimdi kol düğmesi
çok içimde kaldı
ben nişanlıma bi sevgililer günüde daha almıştım böle o zaman gravat mendili kol düğ. takım şık bi kutunun içinde ayrıca slayt yaptım 13 şubatta yolladım.
abisi demiş slayt yapmış o die bu da göstermiş benimki herneyse sen 14 şubatta kız ertesi güne yetiştir slayt.halbuki hbri yok benim gravat tak.ından tabiii. ben bide bunu verdim kaynım bi slaytla dönmüş eve benden görüp duyup yapmış bişeyler işte ama o zaman çok kızmıştı kaynım bak zeynep e ne düşünceli bide benimkine bak bunu verdi bana die. şimdi o zamandan kalma bi duyguydu bu sanırım onun gitmiş altınını almış kaydirigubbakcemile3

ereğli onu ütünün altına takıomuşsun hani kumaşları parlatmasın die
ben de düdüklüden çok korkuyom kullanamam hiç annem de kullanamıo ben de bundan aldım artık en azından güvenli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…