-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ok tatlım buldum bi denimm bakim bişeyler..
çok sağoll fiyatıda iyimiş 10 tl miş.
hadi bende kaçıomm iyi gecelerr

em iyi geceler kuş
tel faturam 60lı bişiydi sanırsam bundan hariç iki tane kredi kartları çok geldi bu ay :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: Nan batırcam resmen çocuğu her ay bana çalışıyor yawrum ya:KK43::KK43: Bi kuruş birikmişimizde yok salak kafam :tomato:

iyi geceler güzzzzzzz
nişanlıcıklarınızı görün rüyanızda bacılar
:dance:

Güz her eklediğin bişeyde fiyat artıyor ona göre bebem. HH bu arada kızlar kargo parası yok bikaçgünlük sanırsam bilginize a.s.

kızlar bide bişey sorcam
salon takımı aldınız mı siz?
ya da o boncuklulardan fln mı alcaksınız.
ben 2tane aldım ikiside kurdele nakışından.
şimdi birde keten kumaşlara işlemeler var öle bişey alım die düşündüm
boncuklular nsl sizce

bende alacaktım boncuklu takım
ama evin koltukların belli olsun öle al dediler bana
bende kenara para koyup sora alıcam
zaten dantel filan var salon takımı
ama kullancamı sanmıyomkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar
sınava gideceğim birazdan büte kalıp kalmayacağım bugün belli olacak.yarın ve pazartesi de sınav var ama çok önemli değiller.bugünkünün vizesi 40dı toptan 40 aldık ya kalırsam iki hafta sonra tekrar buraya gelmem gerekecek bir sınav için nolur dua edin olur muuuu:Saruboceq:

günayfdın kızlar.
o hareketli foto için çoklu çekim yapılması lazım işte ne biliyim dakikada 30 çekim falaln
benim telim de böle bi ayar var bi kaç denedim çok şirin oluyor
muhtemelern fotoğraf makinelerinde de vardır bu özellik en azından bazılarında
kamera gibi ama belli aralıklarla senin görüntünü kopyalıyor

bir de ben salon takımı almadım
bi dantelim var
ev belli olsun ona göre bişiler alcam
bi takım o da fazlasını istemem

günayfdın kızlar.
o hareketli foto için çoklu çekim yapılması lazım işte ne biliyim dakikada 30 çekim falaln
benim telim de böle bi ayar var bi kaç denedim çok şirin oluyor
muhtemelern fotoğraf makinelerinde de vardır bu özellik en azından bazılarında
kamera gibi ama belli aralıklarla senin görüntünü kopyalıyor

bir de ben salon takımı almadım
bi dantelim var
ev belli olsun ona göre bişiler alcam
bi takım o da fazlasını istemem

evet cnm var öle bi özellik
bnm makinam öyle
saniyesini knd ayarlıyosun sabitliyosun makinayı ve o seni çekiyo
ard arda 10 tane filan çekiyo

arkadaşlar nasılsınız inanın bu sefer geçmişi okuyamadım çok fazla sayfa olmuş :KK43: inşallah bir problem olmamıştır,herkes iyidir.
Çok yoğun bir hafta geçirdiğimi,kızkardeşimin nişanı ile uğraştığımızı söylemiştim.Dün de bütün gün nikah işlemleri ile uğraştık.Düğünümün ve nikahımın aynı gün olmasını çok istiyordum ve sağolsun nişanlım beni kırmadı bu konuda :) Arada bayağı bir fark var da,düğün mekanına gelince 300 Tl nikah salonunda kıyılınca 45 Tl alıyorlarmış.Neyse bu işide hallettik :) Artık daha rahat 24/04/2010 da evleniyorum diyeceğim...

hadi hayırlı olsun adacım:1hug:
darısı başımıza artık:asigim:

arkadaşlar nasılsınız inanın bu sefer geçmişi okuyamadım çok fazla sayfa olmuş :KK43: inşallah bir problem olmamıştır,herkes iyidir.
Çok yoğun bir hafta geçirdiğimi,kızkardeşimin nişanı ile uğraştığımızı söylemiştim.Dün de bütün gün nikah işlemleri ile uğraştık.Düğünümün ve nikahımın aynı gün olmasını çok istiyordum ve sağolsun nişanlım beni kırmadı bu konuda :) Arada bayağı bir fark var da,düğün mekanına gelince 300 Tl nikah salonunda kıyılınca 45 Tl alıyorlarmış.Neyse bu işide hallettik :) Artık daha rahat 24/04/2010 da evleniyorum diyeceğim...

hayırlı olsun opuyorumnanaktan

ama şu nikah olayı 300 tl filan
çok değilmi ya akannehir

adaer hayırlı olsun tekrardan

nisan canım ya
yaptırdığın yere göre değişiyor bilio musun
hafta sonları böle
kadıköyde
hatta bi salon 300 diğeri 400 lira
b. evlerde ise 190 lira
her ilçe farklı fiyat biçio
ne yazıkki

hayırlı olsun canım

kızlar çok teşekkür ederim darısı başınıza evet her belediye farklı fiyat belirlemiş.
Aile cüzdanı aynı her yerde 46 Tl. ayrıca alınıyor.
Nikah salonu hafta içi 45 Tl hafta sonu 150 Tl
Düğünün olacağı mekana gelirse nikah memuru 300 Tl işte bu avcılar belediyesinin fiyatları

X