-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende de 2 takım var kurdele nakışı bunlar işte bakim belki alırım yine bi tane beğendim adam 140 tl dedi yaa çok geldii
tmm değişikti gzldi ama fazla yani
kız napcak bu çocuk post it kutusunu öle kağıtlaramı yazıo hep sende. kullanışlı bişey alsana yaww

anaaa kız zeynep ne fesat kız bu eltin
alma artık kol düğmesi bu sefer o der ben nişanda taktım o da şimdi alıo gördü benden die

Mobilyaları almadan salon örtülere bakınmıyorum ben perdelere falan göre duruma göre alcamm boncuklular hoşş aslında. Danteller yaptırdı annem yoğun ısrar üzerine adet yerini bulsun diye ilk onları sereceğim sonra toplicam hepsini.yerimseniben

ben de 150 aldım canım bana da çok geldi fakat gösterişli güzel başka da almam zaten

Eneee senin elti ablada az diil güzcüm ya. Em annem hani küçük ypışkan kağıtlar oluyorya yaww hani sarı ya da fosforlu yeşil karalamalık kağıtlar falan onları koymak için metal resimli kutu. ıster lazım kartvizitleri koyar istersede bundan çok amaçlı bi kutuda diebiliriz.

Kızlar ben aslında şey istiyom tül perdenin kumaşından salon örtüsü kenarlarındadanda yastıkların renginde şerit

yaaa kız çok gelio bana o fiyat ben aldım 60 tl ye
neyse bakim artık bizim buraaa yazın bohçacı hatunlar gelioo onlarda süper şeyler oluo kadın 200 dio 50 tl ye bırakıo geçen sene alcaktık almadık.
ya bende hiç dantel yokkk.
evet kızlar doğru bu kezde benden gördü aldı der.fesat biraz neee biraz mııı keşke biraz olsa.
nişan günü kalkmış bana evleri buharlı kalorifermiş onu anlatıoo töbeee nişanlımla şöle bi göz göze geldik şaştım görgüsüz

güzz sayın sosyete mensubu eltine yakıştıramadım bu hareketini:roflol: Dedikoducu gördüm kendimi

çok canım ben de verdim baya para . hoşuma gidince dayanamıom işte ben alıveriyom.kenarda birikmişim yok o yüzden anca çeyiz alıom işte bi de kendime harcıom. mağlum bi de burda ev kiram faturalar yol falan bitiverio param
yav nişanda bahsedilcek konu mu o
benim eltim de sanki sosyete gibi anneme( demişimdir belki bunu)
nuray hanım tuvalet nerde demiş
sanki büyük kadına hanım denirmi bi de akraba olucaz artık
he bi de giderken el öpmek sizde adetmiş verin elinizi öpiim dedi

Yok aga bu kaa büyük diil birazdaha küçük oralarda bi yerlerdede foto olcak bide ahşap diil keşke ahşap olsa metal
kum saati nasıl sizce?.

ayyy bunlarda kendilerini sosyete yapcaz die rezil ediolar hee.
hee valla ya anlatılcak konumu yok hiç.
biizm diğer evimizde şölee bölee fln
bana ne ki yanii.
yaa bende o takımı çok beğendim ama alamam o kaa para veremem benn.
bi yerde gördüm 80 tl di süper di bak o hani neyse bide bende ayrıca 2 takım daha var annem beni napar valla bide 3. takıma o kadar para versem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…