-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hayırlısı olsun sea ne diyim ki herkes kendnde haklı.

evet cnm hayırlısı olsun.zaten öyle diyorum hep hayırlısı olsun hayırlısı olsun hayırlısı olsun.ezberledim artık ne olsa hayırlısı olsunkafamçokkarıştı

ben kendi adıma iyi olmaya çalışıyrm pınar bu arada ilk defa konuşuyrz sanrım deniz bennnn

kkızlarrr nasılsınız bakalım pınarrrrrrrrrr gelinlik ne alemdeeeeeeeeeeeeyvahedigeldismile

deniz yazdıklarını bende okudum.gerçekten çok zor bir durum ama herşeyde vardır bir hayır.moralini yüksek tutmaya çalış.sabretmekten başka çaren yok sanırım

deniz yazdıklarını bende okudum.gerçekten çok zor bir durum ama herşeyde vardır bir hayır.moralini yüksek tutmaya çalış.sabretmekten başka çaren yok sanırım

cnm neredeyse 3 ay olcak kaynımın içeri girmesine.alıştım artık.ilk başlarda cok üzülüyodum nolucaz diye ama kısmet.alnımıza yazılanı yaşıyoruz.artık evim olsun düğünm olsun istiyrm ama olmuyo elimden bişey gelmiyo(((((

yaaaaaaaaaaaaaa bende gelinlik provasına gitmek istiyorum artıııııııııııııııııııkmafoldumben senağlama

scarcecim gittin sanırım bende gideyim.valla bayadır yolcu ettim hepinizi sıra bana geldi.iyi geceleeeeeeeeeeeer

eve t canım 2. prova,
ben erken sipariş ettiğim için provaların arası baya uzun.
uzun tutuldu ki düğüne kadar kilo değişikliğim olursa gelinliği tekrar tadilat yapmak zorunda kalmayalım
teslimatı düğünden bir hafta önce yapacaklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…