-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Sevgili topic sakinleri 19.06.2010 eregli listeye lütfenen :)

hayırlı olsun ereğli demek sende didiyonohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile

mrb kızlar.....bilmiyrm buraya ekledimmi ben teflon tencerelerimi.tam resmini bulamamıştım benzer bi resim vardı ama şimdi buldum yine sizinle paylaşayıııımmm
43303700.jpg

bakın kızlar bu sandığında aynısını yaptırdım...
pr017828max.jpg

güle güle kullan canım tencerelerin çok hoşmuş
sandığında çok orjinal görünüyohihoyyyt

biricik sağol cnm.böyle bi hevesle alıyoruz bakalım.daha düğün ne zman olucak onu bile bilmiyorum:KK43:((((

olsun canım inşallah sonunda olucak ya sen ona bakaklinialirimsmile

ayyy olur dimi :1no2:eek:lur inş...o kadar uzak gelmeye başladıki artık.bazen keşke hiç nişanlanmasaydım diyorum.ne zamanki iş bulurduk eşyalarımızı alırdık o zman evlenirdik.ne acelemiz vardı bilmiyoruuuuum:nazar:

ayyy olur dimi :1no2:eek:lur inş...o kadar uzak gelmeye başladıki artık.bazen keşke hiç nişanlanmasaydım diyorum.ne zamanki iş bulurduk eşyalarımızı alırdık o zman evlenirdik.ne acelemiz vardı bilmiyoruuuuum:nazar:

ayy canım birde nişanlıymışsın inşallah olur tabiolumunekankayizsmile
sen bence hepsi birden olsaydı diyosun fazla mesafe olmadan yakın bi zamanda evlenmek istiyosun inşllh herşey gönlünce olur canım

ayy canım birde nişanlıymışsın inşallah olur tabiolumunekankayizsmile
sen bence hepsi birden olsaydı diyosun fazla mesafe olmadan yakın bi zamanda evlenmek istiyosun inşllh herşey gönlünce olur canım

evet cnm nişanlıyım.bizim düğünümüz aralıkta olcaktı aslında cnm ertelendi,kötü bir olay yaşadık yazmıştım burdada.kaynım ve eltim kendi düğünlerine 5 gün kalası kaza geçirdiler.vurdukları çocuk vefat etti.kaynımda bu yüzden hapiste.onların düğün kaldı bizden 1 ay önce olcaktı.sonra kaynım olmayınca bizim düğünde kaldı zaten kimsenin düğün yapak hali yok.şimdi o çıkana kadar hiç bir plan yapılmıyo.geleceğimiz nasıl olck bilmyrm.belki senelerce içerde kalcak ve benm senelrce düğünüm olmıycak...rabbim hepimizin yüzüne baksın:Saruboceq:

evet cnm nişanlıyım.bizim düğünümüz aralıkta olcaktı aslında cnm ertelendi,kötü bir olay yaşadık yazmıştım burdada.kaynım ve eltim kendi düğünlerine 5 gün kalası kaza geçirdiler.vurdukları çocuk vefat etti.kaynımda bu yüzden hapiste.onların düğün kaldı bizden 1 ay önce olcaktı.sonra kaynım olmayınca bizim düğünde kaldı zaten kimsenin düğün yapak hali yok.şimdi o çıkana kadar hiç bir plan yapılmıyo.geleceğimiz nasıl olck bilmyrm.belki senelerce içerde kalcak ve benm senelrce düğünüm olmıycak...rabbim hepimizin yüzüne baksın:Saruboceq:

canım çok üzüldüm okuyunca ben bilmiyodumbilmiyorumkismile
inşallah tez zamanda evlenirsiniz.
bu olayın size engel olması çok kötü inşallah duaların kabul olur :teselli:

canım çok üzüldüm okuyunca ben bilmiyodumbilmiyorumkismile
inşallah tez zamanda evlenirsiniz.
bu olayın size engel olması çok kötü inşallah duaların kabul olur :teselli:

amin cnm inş.5 yıl nişanlanmak için bekledik şimdide bunun için bekliyoruz.ALLAHım sınıyor sabrımızı işte.şükürler olsun yinede.o en hayırlı zamanı biliyordur.bende iyi yönünden bakmaya çalışıyorum.herşeyi içime sindire sindire acele etmeden alıyorum.aralıkta olsaydı ani olucaktı ve belkide istediğim gibi olmayacaktı.böyle düşünüp rahatlatıyorum kendimi işte:nazar:

sea canım sanki ben senin konunu hatırlıyorum.
eltin en çok ben üzülüyorum annesi bile benim kadar üzülemez falakn diodu sanırım:S
haksızlık ama bu tamam acı dinene kadar beklenir ama adam 2 yıl hapiste kaldı diye iki yıl onu mu bekleyeceksiniz.
belki yaa olur düğününüz

sea canım sanki ben senin konunu hatırlıyorum.
eltin en çok ben üzülüyorum annesi bile benim kadar üzülemez falakn diodu sanırım:S
haksızlık ama bu tamam acı dinene kadar beklenir ama adam 2 yıl hapiste kaldı diye iki yıl onu mu bekleyeceksiniz.
belki yaa olur düğününüz

evet cnm öyleydi.hala devam ediyor.k.validem hala oğullarımı bende cok sevemezsiniz deyip dolanıyor.aralarına girmeyim dedim ama konu banada saptı.kendi sevgisiyle bizim sevgimiz cok farklı bunu anlayamıyo işte,sıkıntısına veriyorum.belki onu anne olunca anlarız ama yinede sevgimizi kıyaslamk saçma.
bize yapılan cok büyük haksızlık evet.ya sadece düğün değil şuan tamamen boşlandım ben.ne nişanlıma iş bakılıyor,ne evimiz alınıyor ne eşyalarımızla ilgileniliyor.kaynım içirde uzun kalıcak belki beklemek banada sıkıntı yapıyo ama düşünüyorm.düğünüm olsada hiçbir şekilde keyifli olmıycak.ki en başta nişanlım mutlu olmıycak.o kadar düşkünki kardeşine.öyle tatsız olmasındansa beklerim daha iyi.yani her ikiside acı vericek:nazar:

ya aslında bu kadar değildi.hani her k.valide gibi kıskanıyodu sevgisinden.ama bu olaydan sonra kadın evrim geçirdi işte.anlamak lazım.oğlunu özlüyor.özlem duygusuyla böyle saçma şeyler ağzından dökülüveriyor....

sonbahar cnm bu arada yardımın için teşekkür ederim.söylesen yerini hayatta bulamazdımolumunekankayizsmile

rica ederim tatlım ne demek.
olur böyle şeyler bak kayınvalden ne zor durumdadır üzülüyordur şimdi. sıkıntıdadır o yüzden böyle şeyler söylese bile ciddiye alma

yani söylemesen yerini hayatta bulamazdımkaydirigubbakcemile3 yanlış yazmışııııııııııım

rica ederim tatlım ne demek.
olur böyle şeyler bak kayınvalden ne zor durumdadır üzülüyordur şimdi. sıkıntıdadır o yüzden böyle şeyler söylese bile ciddiye alma

öyle yapıyorum cnm zaten.ben k.validemi cok severim,hiç bir problemim olmadı cok şükür.tek sıkıntımız bu işte.onuda dediğin gibi ciddiye almıyorum.bide kendimede vuruyorum.düşünsene evleniyosun bi oğlun oluyo.derken nişanlanıyo,bende oğlumu kıskanırdım ama aşka sevgiyede saygım olurdu.aşık olmayan insan asla aşık olanın hislerini anlayamaz.annenin sevgisiyle eşin sevgisi cok farklıdır.kimse benm sevgimi küçümseyemezzzzz

hayırlısı olsun sea ne diyim ki herkes kendnde haklı.

X