-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

anladım canım.ben haftaya perşembe ilk provaya gidicem sonra ne zaman gel derler bilmiyorum.

çok uzun beklemişsiniz ve de bu olay olmuş canım gerçekten çok üzücü tamam herkesin morali sıfırdır ama size yapılan da haksızlık bence nişanlınla konuş canım yumuşak bi şekilde anlatbilmiyorumkismilebelki daha erken olur herşeyin en hayırlısı olsun:teselli:

deniz burdayım ama birazdan çıkarım.anasınıfı öğretmeniyim ben sabahçıyım o yüzden erken yatıyorum maalesef

amaniiin herkescikler yorgun topikin performansı düştü canlanın çeyis güselleriiguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismileguclubacismile

ben geldim
zarifeyim bu sefer
naber biricikbayanssulusmile
ikonlara nolmuşşş

tam zamanında geldin zarifecikim tamda çıkıyodum namaz kılıcam mutfağı toplıcam bir sürü işbayanssulusmileya bu ikonların performansı düştü canlandır şu topiki göster kendini zarifemmmguclubacismileguclubacismileguclubacismile

hehe
çık o zaman yarın konuşalım
resimleri de atam unutmadan şimdi pcye eklerim belki yarın
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

hehe
çık o zaman yarın konuşalım
resimleri de atam unutmadan şimdi pcye eklerim belki yarın
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

hadi bebem sabah görüşürük o zaman opuyorumnanaktanbak sabah burdayım haa ona göre uyuma resimleride kesin bekliyorum yarın unutmaolumunekankayizsmile

malesef attım şimdi de kötü çıkmış hepsi
telefola olduğundan karanlıklar
ekleyemem:ecrin_bebek:

nasıl yani doğrumu anladım.zemuszemus
nikah mı düğün günümü bu.
allahım bizde görelim inş gün aldığımz zamanı boshayallersmile

Görürsün bebemmm. Hayırlısıyla bi gelsin seninki.
slm kıslar nasılsınız
ereğlim nikah için gün almışın hayırlısı olsun canım
saol kuşşş:)
eregli
hayırlı olsun kuzucuk
Bebekimmm saoll
hayırlı olsun ereğli demek sende didiyonohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile
biricikkkkk saollll kuş

Son düzenleme:
aldıkların güzel cnm iyi günlerde kullanırsın inş

hakkınızda hayırlısı olsun cnm üzüldüm iki düğünde yarım kalmış olucağı varmış kısmet böyleymiş belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…