-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çok güseldi canım.
k.validemler bizdeydi.
bisürü şey almışlar bana :kedi:
ikramlık bişiler yaptık bizde.
çerez meyve vs derken çatlayana kadar yedik
gece 2den sorada gittiler zemuszemus
nişanlımda tam 12de aradı beni.opuyorumnanaktan
akşamüstü aramıştı ama bide 12de aradı :kedi:

mrb kızlar.....bilmiyrm buraya ekledimmi ben teflon tencerelerimi.tam resmini bulamamıştım benzer bi resim vardı ama şimdi buldum yine sizinle paylaşayıııımmm

bakın kızlar bu sandığında aynısını yaptırdım...

sea canım çok güzeller sandık özel yapım he:)
ben hala kararsızım bi sandık alıp alamakta daha soğrusu annemin sandığını kullanacaktım ama acaba hiç götürmesem mi diyorum kalabalık edecek diye

Merkezde okudum maxinin orda :)Evim de maksinin ordaydı daha snra da sahildeee

iyilik organiğim sen nasılsın
nolsun canım nezle oldum boyna burnumu siliyom :gitme:

şükür cnm cebelleşiyoz hayatla .Sennasılsın?
bende canım farksız değilim kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan canım çok güzeller bayanssulusmile

cnm aslında sandık hazırdı ama yaşadığım şehirde bir benzerini bulamadım.bende resmini aldım gittim tanığımız mobilyacıya aynısını yaptı verdi.küçük bişey aslında.bende sandık hiç sevmezdim ve istemiyodum ama bu okadar şık duruyoki sandık vazifesinden cok şık bir dekoratif olarak kullanıcam.sanada tavsiyem al bence....

güle güle kullan çeyizlerini cnm blenderı ne kadara aldın acaba bende araştırıyorum hangi blender iyi diye:1ninca:[/B][/QUOTE]

teşekkür ederim biricik.blendırı annem almıştı baya bi oldu alalı ama fiyatını bilmiyorum oda unutmuş canım bilgi veremicem kusura bakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…