-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

meraba kızlaropuyorumnanaktan
hepinizin aldıkları cok guzel yalnız benim bi sorum olacak ne zaman evleneceksiniz.yani nezaman baslanmali bunları almaya benim duğunum 2 bucuk sene sonra ufaktan baslamalimiyim

aynen benimde canım 3sene flan var
ufaktan başla bence canım

meraba kızlaropuyorumnanaktan
hepinizin aldıkları cok guzel yalnız benim bi sorum olacak ne zaman evleneceksiniz.yani nezaman baslanmali bunları almaya benim duğunum 2 bucuk sene sonra ufaktan baslamalimiyim
benim 1.5 yılım var hemen hemen tamamladm hepsini sayılır

yok can
ım salonda misafir için yemek yerken serilcek bir şey yalnızca
mutfak için günlük istiyorsan taçda renkli hoş modeller var peçete halkaları bile var
ne renk istiyorsunn

renk olarak düşünmedim ama turuncu gibi hoş olur herhalde yemek takımım öle çünkü.
bi aklımda olsun bakim. gerçi bizim burda taç satan tek bi yer var orasıda çok pahallı sayıo o yüzden pek girmem oraya.

kızlar çıkıom ben iyi geceler hepinizee

hmm anladım kızlar cok saolun
cok zevkli ya baslayayım ozman bende:)

esra nasılsın canım
görüşemiyoruz kaç gündür
yılbaşında ne yaptınız
nasıl geçti
iyidir cnm işten geç gelince kimse olmuyo yazdıklarınızı okuyup çıkıyorum kaç akşamdır yeniyıl güzel geçti cnm evdeydim ama nişanlımın süpriziyle baya mutlu oldum hediye almış onu getirdi öyle bişey yapıcanı tahmin etmediğim için çok sevindimopuyorumnanaktan:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…