-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ben o baharatlıkların miknatısları çok güçlüymüş die duymuştm kızlar.
düşmüyormuş dolaba fln asılsa.
ama almadım böle bişey ben

bi bu eksiktiii
tefal pamuk şeker yapma makinesi
yok artık yaa kaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $BBS1041_264.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 42
günaydınn

ben nişanlıyım

mayıs gibi düğünüm var inş

çeyizim yok sanıyodum ama dün anlatırken aa o vardı aa bak o da vardı derken bişeylerim çıktı ortaya

arkadaşımızın biri (ismini unuttum) baharatlık eklemiş çok beğendim nerde satılır fiyatı ne kadardır bilen var mı

bide parlayan yıldız arkadaşın eklediği beyaz tüllü ilk yatak odası çok hoştu ben cibinlik düşünmüyodum ama alsammı ki :uhm:

bu arada ben de konyalıyım konyalı bi arkadaşımız varmış sanırım burdada (isim özürlüyüm aklımda tutamıyorum isimleri)
türbana dair herşey topiğindede görmüştüm ben konyalı arkadaşı o zmn ben konyalıyla evlencem dediğini duymuştum ama kendisinin konyalı olduğunu bilmiyodum
seni abime alayım kız o zmn ben :)

evet zarifecik çeyiz diye diyeee delircemm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:bak senin alışveriş yapıcan içime doğmuş bizimde bi topkikimiz olsun dedim açıverdim iyikide açmışım:lepi:talep çok

aferin zeynep koru beniÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

canım bu baharat setleri benim pek hoşuma gitmiyo açıkçası hepsi birbirine girmiş hem ben bu kadar çeşitli baharat kullanmıyorum yinede sen bilirsin..
bu arada hoşgeldinopuyorumnanaktan

topiğiniz hayırlı olsun
bende çeyiz hazırlığı yapıyrm.
fikir edinirim sizlerden

bekleriz canımzemuszemus

aşkolsun biricik topik açıon aberimiz olmuyo olsun davetsiz misafiriz bizde kaydirigubbakcemile3

şekerrkiz tesettür topiğine link attım sen görmemişin:mymeka:

sultanoo talibin çıktı kız yetiiişkaydirigubbakcemile

yerimseniben

tamam yerimseniben

ya kızlar ben tefalin kumaşa göre ayarlanan ütüsünden almak istiyorum kullanan, tavsiye eden, etmeyen, yada başka bi ütü öneren varmı

biz evde tefal kullanıyoruz kodunu bilmiyorum ama kumaşın üzerine bırakırsan bizimki yakar ama gayet memnunuz süper ütülüyo kaymak gibikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…