-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

amanııııın neler olmuş bu topiğeee tütütütü
yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz a.s.
cicilerinisin hepsi çok güzel maşallah
deryam geçmiş olsun bebeğim iyiye gidiyor inşallah:Saruboceq:

kizlar bende birazdan en son aldigim seylerin resimlerini koyiyimmm

canım bekliyorum merakla :lepi:
konulara dalayım biraz, karacadan gerçekten çok şikayet var arkadaşlar modele ço da vurulmadıysanız almayın derim ben küçük çaydanlık ve çay setini almış bulundum malesef shaferın kalitesi hakkında çok bilgim yok ama hoş modelleri var.

deryam fincan takımının bardaklarının şekli çok hoş bebem bende kütahyanın ikili fincan takımını beğendim 2fincana 65 milyon dedi kafamçokkarıştı çok kibardı ama deli para
kızlar daha kocaya ne zaman gitceğimiz belli değil elektrikli eşya almayıııııın süprizzzzz

zeynepcigim karaca hosuma gidiyordu aslinda, sasirdim simdi mallarinin kötü olmasina

ben schaferden bu seti aldimmmmmmm
ama daha 1 ay sonra gelcek
ama ben bayildimmmm :asigim:

kızlar biraz kendinizden bahsetsenize tanışmış oluruz nerde yaşıyorsunuz çalışıyor musunuz eniştemiz varmı gibi gibi zemuszemus

kızlar biraz kendinizden bahsetsenize tanışmış oluruz nerde yaşıyorsunuz çalışıyor musunuz eniştemiz varmı gibi gibi zemuszemus

canim ben 21 yasindayim
okuyorum
almanyada yasiyorum
gonyaliyim aslennn turkbayragi :smiley-cool:
valla eniste meniste yok , ufukta görünür de yok ama yavastan ceyiz meyiz aliyoruz iste :1rolleyes: :roflol:
kizlar ben simdi cikiyorum sonra görüsrz gece öptümmm Şeniz

memnun oldum tekrar canım hayırlı zamanda olur inşallah
görüşürüüüza.s.

sultanom hepside çok hoş güle güle kullan canımm.,

zeyneeep nirdesin öğleden beri topik uçtu sen yoksunkaydirigubbakcemile3

zeyneeep nirdesin öğleden beri topik uçtu sen yoksunkaydirigubbakcemile3[/B][/QUOTE]

valla kız coşmuşsunuz maşallah zemuszemus
gesmeye ditiimmm

zarifecik geldiiiii

biricik topik açmışın çeyiz diye diye delircen haakaydirigubbakcemile3

yarın ben de tabak fln almaya çıkıcam eklerim belki
koltuk fln da eklerim
ne utanmazım atıldım isteden hala aynı kafadayımlülülülülülülülülülülülülülülülülülü

kız zilli sen beni öldürecen ha iki ay sonra düğünü var bizimki hala çeyizle uğraşıyor. senin şimdi tek derdinin düğün işleri olması lazımdı zarifecik bürcüğe laf etme bakem :hulya:
kız nasıl gidiyor bakem hazırlıklar.resimlerini eklemeyi unutma anlaştık Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…