-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

zeynep bişi sorcam dün derya bardaklarını eklemişti renkli renkli olan vardı su bardağı onun çay takımını alıcam bugün sence nasıl canım

m.m.m.m. günaydınnn canım cibinlik gerçekten hoş görünüyor aslında ama temizliği flan sıkıntı olur bir süre sonra tepeseinden bir şeyler bunaltır insanı gibi geliyor bana ama her yer bemmmbeyas olur çok iç açıcı olursa olabiler zemuszemus

tefalin bahsettiğin ütüsü hakkında bir bilgim yok ama tefalin ütüdeki kalitesi malum yalnız bir sıkıntısı var çoook ağırlar dükkanlarda flan bakıyorumda benim kolum kopar onun içi bir de su dolu olunca hoo hoo bir de onla mı uğraşcam fisfisfis philips de fena değildir ütüde

bürcüğüüüüüm Şeniz canım ben çok renkli şeyi sevmem su bardağı için olabilir ama çay bardağı biraz daha sade şık olmalı diye düşünüyorum ama günlük kullmak için olabilir sen beğendiysen

hat gidip geliyor yazamıyorum kafamçokkarıştı

günaydınn

ben nişanlıyım

mayıs gibi düğünüm var inş

çeyizim yok sanıyodum ama dün anlatırken aa o vardı aa bak o da vardı derken bişeylerim çıktı ortaya

canım hayırlı olsun düğün derneğe en yakın olan sensin aramızda düğününü de görürüz inşallah zemuszemus

tamam canım sağol ben çıkıyorum şimdik gesmeye gidicem ilk bornozu sorucam adam getiremezse paramla gidip özdilek nevresim alıcam birde o bardağı alıcam hadi öptümopuyorumnanaktan

zeynep teşekkür ederim
ben zaten gidip yerinde bakmadım ütülere ağırlığını fln bilmiyorum yani
ama ütü konusunda acemiyim :eek:
işimi kolaylaştırck bişiler olsun istiyorum

kader kısmet herşey biricik

bi bakarsın benden önce evlenivermişsin

yok o kadarda değil kıss:kedi:

aaaa bak o olabilir bizimkinin eli çeyizde gözü kocada :hulya:
uuuu yerim onuuu Şeniz

aldıklarımı tek kullancak değilim yaa sebep belli zaten :kedi::kedi::kedi:

tamam fıstık hadi kolay gelsin bereketli olsun inşallah :lepi:

sağol şekerüümmmmzemuszemusinşallah bol bereketli olurvereliniortak

canım ne zamandır nişanlısın çalışıyorsun sanırım.istanbulda mı oturacaksınız inşallah
meraklı mıyım neyim :1closedeyes:

cmn 1 yıl+1 ay+10 gündür nişanlıyım kaydirigubbakcemile3

çalışıyorum. istanbuldayım zaten nişanlımda istanbulda başka yere gitmeyide istemiyorum bende

yok cnm ne meraklısı konuşuyoruz işte yerimseniben

tamam bürcüğüm nevresim alırsan ya da beğenirsen ismine bak internetten bulup resim eklersin.
o özdilekçiye de selam söyle bir bornozu getiremedi ha :eek:klava:

cmn 1 yıl+1 ay+10 gündür nişanlıyım kaydirigubbakcemile3

çalışıyorum. istanbuldayım zaten nişanlımda istanbulda başka yere gitmeyide istemiyorum bende

yok cnm ne meraklısı konuşuyoruz işte yerimseniben

tam gününde sordum çok kafiyeli olmuş kaydirigubbakcemile3
Allah tamamına erdirsin inşallah :Saruboceq:
sen yakında kocaman cicilere de bakarsınnn ev eşyalarını flan tamamlarsınız ne gücelll sositososito sositososito

daha gün almadık cnm bi gün alınsın da ona göre alışverişe çıkcam ztn

ocağın sonuna doğru gidip ıvır zıvırları alcam (ütü, elektrik süpürgesi, ütü masası, çamaşır kurutma askısı, mikser, blender, günlük tabak, çatal, bardak, tencere, tava falan filan)

durumdanda anlaşıldığı üzere hiç bişeyim yok yakaydirigubbakcemile3

ocağın sonuna doğru gidip ıvır zıvırları alcam (ütü, elektrik süpürgesi, ütü masası, çamaşır kurutma askısı, mikser, blender, günlük tabak, çatal, bardak, tencere, tava falan filan)

para olursa hepsi olur hiç merak etme canım zemuszemus

m.m.m.m canım günaydın vbende sendednim saydıklarından benimde yokkk yerimsenibenyerimseniben

X