Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

allah seni davul etmesin esma
sen tozu millet görecek diyemi alıyon :)
benim en çok toz aldığım yer yatak odası
çünkü yorgan havalandıkça fln daha çok toz oluyor diğer yerlere göre
onuın için orayı çok temizlerim ama en çokta oradaki mobilyada toz oluyor

Nadidoş güle güle kullan canım.

Bu arada Nanedem'in buzdolabı aldığı fiyata ben bütün beyazeşyalarımı aldım..
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

huhu komsu

kacta oluyor orda sen benı uyandır ben seni
5:10 gibi okunuo ama ben 7 de kalkıyom -tatlicadiarzu-
kayınvalidemde halı yıkama mak.var onunla çekecem silince baya gitti sinaycım ama ev deli gibi koktu. türbe yeşili süper renk:)

c-i-f oksijel kullanıom ben pembe
çok güzel kokuyo ama siliom akşama bitio kukusu
bende mi halıya döksem acaba CADIARZU

haha kız ondan degılde
yani oturma odam yokya
salonmsureklı tozsuz kalmalı gelengıden orda duruyoruz ama
siyah orda olsa tozsuz kalması ımkansızdı hergun tozunu alsam yıne toz oluyor
ve ben her gelene rezıl olurdum ondan dedım

Selam güzeller opuyorumnanaktan

Halılardan mı bahsedilmiş yaaa benim mutfak halım çok kirlendi. Sanırım mutfağa göre çok açık renk ki annem çok uyarmıştı :çok üzgünüm:
Gelecek ay yıkamaya vermeyi düşünüyorum hem belki biraz halı tüyünden de kurtulurum. Ama sonrasında nasıl korucam o halıyı bilmiyorum.
Annem tutturmuş kızım kimse yokken turuncu bi polar ört arada onu yıkarsın biri gelince kaldırırsın filan diyo ama.
Ben evde bile ona kızıyordum bi yere bişey örtünce. Şimdi onun gibi olmak istemiyorum :roflol:

densemcim iyi günlerde kullan canım buzdolabınıopuyorumnanaktan
bende bu modeli almayı istiyorum inşallah:Saruboceq:

nanedem hepsi çook güzel canım beyaz eşyalarının buzdolabını görmüştüm çook hoştu
mutlulukla kullan canım benimopuyorumnanaktan

sultan ben de beyaz alcaktmmutfaga ama uyarıları dınledım mutfak cok kırlenıyor
benenaz 5-6 kere yıkadım

siyah olan tek şey bunlar onun dışınada her yer beyaz olcak canım .... artık bez elimde ordan oraya koştururum kaydirigubbakcemile kocişimide tabi :d çeke çeke

Son düzenleme:
Nadidoş güle güle kullan canım.

Bu arada Nanedem'in buzdolabı aldığı fiyata ben bütün beyazeşyalarımı aldım..
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben o fiyata almadı canımcıma.s onlar liste fiyatı ..

Son düzenleme:
sultan ben de beyaz alcaktmmutfaga ama uyarıları dınledım mutfak cok kırlenıyor
benenaz 5-6 kere yıkadım

Valla ben mutfağımın renklerinde daha koyu renk uygun bi halı bulamadığımdan mecbur aldım. En çok içime sinen oydu ama krem kısımlar çok kirlendi. Katlancaz artık :çok üzgünüm:

süper karrrrr:roflol::roflol::roflol:

siyah olan tek şey bunlar onun dışınada yer yer beyaz olcak canım .... artık bez elimde ordan oraya koştururum kaydirigubbakcemile kocişimide tabi :d çeke çeke

hmm anladım ya yaparsın
ama işte yine arsi gülcek ama bence salona yapma siyah arada azda olas yapcaksan yatak odanda olsn
Valla ben mutfağımın renklerinde daha koyu renk uygun bi halı bulamadığımdan mecbur aldım. En çok içime sinen oydu ama krem kısımlar çok kirlendi. Katlancaz artık :çok üzgünüm:

makınay atılmıyormu

amin canımcım inş. ..... :1hug:

hmm anladım ya yaparsın
ama işte yine arsi gülcek ama bence salona yapma siyah arada azda olas yapcaksan yatak odanda olsn

yok canım yanlış yazmışım ben evde tek siyah olan şeyler beyaz eşyalar onun dışında dolaplarım beyaz olacak , yatak odam ve salonumuda beyaz seçtim tabi 1 ay daha var almamıza karar değişirmi bilmem yerimseniben ama bence değişmez beyaz istiyorum çünkü ...
hayırlısı artık ayarlamaya çalışcaz bi şekilde temizlik işinide

tantitonileirm geldi kızlar zemuszemus
o kalpli ve yıldız kalıpların ilk ikisi cok kucuk ama guzel, iki renkli ve iki katlı kurabiyeler yaparken cok iyi olur bence uste kucuk kalp yada yıldız yapmak için; birde çam ağacı kalıbıda düşündüğümden kucuk geldi ama yinede hepsi guzel en cokda kardan adamlı muffin kalıpları hosuma gitti
buarad esmy halıyı 5-6 kez yıkadınmı neden oyle cok, benimkisi daha bir kez silindi okadar :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…