Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Ben kaçayım mutfak dolaplarımı temizlemeye girişeyim. Fayansları, ocağı sileyim. Yağ sıçradı çünkü.

Arada sizi okurum sayfam açık kalsın bari kaydirigubbakcemile3

niye kıskanacam
Allah daha çok versin
daha iyilerini alsınlar herkesin olsun inş. :Saruboceq:

sağol canım benim , inş. zamanla hepimiz istediklerimize ulaşıcaz hayırlısıyla ... mutlu huzurlu olalımda siyahı beyazı unutalım inş.

BNDE ÖLE gardrop
buketınde salonu sanrm sıyh cam
he tama aynı degılkı ozaman böle ıyı
ben sandmki atıyorm beyaz koltk beyaz mobulya bem beyaz yatak odası
Selam kızlar,

Denizim güle güle mutlu günlerde kullan canım buzdolabın cok sık,

nanedem canım güle güle mutlu günlerde kullan esyalarını bende begendim.
hosgeldın cnm

nanedem gule gule kullan canım ama bende almaya cesaret edemezdım
anneme beyaz mobılya ıstıuyom deyınce kızıyo bıde sıyah beyaz esya desem cıdden yolar benı
bızım evdekı set ustu senınkı gıbı
bızım 2sı gazlı 2sı elk ama
bızımkılerde arcelık cok memnunuz ama tum toz onda aynı lcd ekran tvler gıbı
ama ozenmısın almsıın ıı gunlerde kullan canım

Selam kızlar,

sağol hevincim ,, ayyy ne güzel herkes beğendi .... bakalım kullandıktan sonrada foto çekip ekliim o zamanda beğenirseniz vereliniortak hihoyyyt hihoyyyt

kolay gelsin sulfatcım çok yorma kendini akşama kocişin yine kızmasın sana ... çok yoruluyosun diyee

amiiin sinaycım allah herkese istediğini gönlündekini versin ,

benim için olan dileklerin 10,000 katını dileyenlere versin inş....diye dua ederim ben hep ...

Hosbuldum Esmacım sagol,
izinliyim iki hafta bide sabah bi ugrayayım dedim malum bu saatlerde topic cok hızlı ilerliyor :kedi:

hevin durmlar nasıl cnm
ne yaptın ne ettin

Durumlar aynı Cisilcim,
sabah avukatla görüstüm, derdim vara topic actım dün oraya yazıcam birazdan canım
ve karsı tarafın hala biseyden haberi yok, aksam onu arayıp söylicem herseyi nasıl yapıcam bilmiyorum ama olması gereken bu.

gulaycım patates puresi yapaıp kalpli kalıpların enbuyugu ile koyarsın uzerinede iki kucuk kaloli kalıpla havuc yada kırmızı lahana falan rendeleyip koyabilirsin

tatlı yetişmez kuzu eşim gelene kadar bide hiç param yok evdekilerle bişiler yapmak zorundayım pilav fikri güsel:) püreyide yeni bitirdik daha:)

bendeki de aptal cesareti olabilirmi acaba bile bile istiyorum ama ne yapam çokta güzel duruyolar ,,benim annemde kıyametleri kopartıyo delirdinmi sen beyaz nasıl kullancan biz kalabalığız arkamızdan temizlik yaparsın artık diye amaaaaan diyrum gençken yapayım baktım baş edemiyorum üzerine şal gibi örtü örterim koltukların idare ederim oda olmadı benle kalcak değilya bunlar allah allah kaplatırım yada yalvarır yakarır değiştiririz ne yapak dedim annemde gülüyo öle deyince ... bizimkilerde arçelik canım inş. sorunsuz olurlar ...

Kod:
Cisil nanedem güle güle kullann

sağol canımcım ...

he tama aynı degılkı ozaman böle ıyı
ben sandmki atıyorm beyaz koltk beyaz mobulya bem beyaz yatak odası

yerlerin döşemesi bambu canım , masa ve tv ünitem beyaz ağırlıkta 1-2 kapam bambu kaplama olck ,, koltuklarım beyaz olcak yastıklarda renk kullanıcam ama henüz belli değil halıyıda bi şekilde ona uydurcam kapı ve pencelerim beyaz olcak bakalım artık zmanla yavaştan seçiyorum herşeyi ... 1-2 aya tamamlancak kısmetse

güzel görünüyor cnm

densem seninde buzdolabın çok güzel o modelleri çok beğeniyorum ya boyum kısa diye diğerinden aldım ben sırnaşık şey

kız yok bende öle diyodum ama uzanıyorum zemuszemus

cnm bende uzun saçı seviyorum ama sen sürekli topluyosan şekil veremiyosan bencede kestir yerimseniben

saol cnm opuyorumnanaktan

resimlerde çok güzel allah sanada nasip etsin inş

aminnn :Saruboceq:

Nadidoş güle güle kullan canım.

Bu arada Nanedem'in buzdolabı aldığı fiyata ben bütün beyazeşyalarımı aldım..
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sırnaşık şey

saol canım opuyorumnanaktan

nanedem çok şık beyaz eşyların...

deniz senin buzdolabını da çok beğendim... ne tatlı heyecanlar bunlar.. güle güle kullanmak nasip olsun kızlar

bu heyecanların darısıda sana olsun balım...

burcuuuuuuuuuu sen hayatimi merak etmedin mi
hasta falan mı oldu acaba
burnum tıkanıyo falan demişti
nerede acaba
merak ettim

taktı bu taktı mirmirmirmir :roflol:

Selam kızlar,

canımm bitanem saol.nasılsın? :1hug:

esma balık nasıldı cnm
balık yalan oldu kızzz

cnm mınderlerını bambu rengı yaptı
benm koltugum beyaz mınderlı bambu olacaktı
yanlıs oldu yetısemedım duzeltıtrcektım cok guzel duruyor yapılmışı vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…