Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

nanedem çok şık beyaz eşyların...

deniz senin buzdolabını da çok beğendim... ne tatlı heyecanlar bunlar.. güle güle kullanmak nasip olsun kızlar

sultaancım çok ucuza yıkıyolar 2 ayda 1 yoollarsın balım
üzülme

Araştırcam canım doğru düzgün bi yer bulayım da her yer güzel yıkamıyor annemin halısını mahfettiler Çok üzgünüm çoook

makınay atılmıyormu

Sen benim mutfağı hatırlamıyorsun galiba esmoş kaydirigubbakcemile3
Kız koca mutfakta koca halı var yarısı bile makineye girmez :sinifsinif:

amin canımcım inş. ..... :1hug:

Canım alıntıdan gördüm şimdi buzdolabı filan gerçekten çok şık.
ıyi günlerde kullan balım Şeniz

Son düzenleme:
burcikim ve kızlarrr

bu hafta k.valide yok evde :) komşusuna verdik geldik dün:) şimdi ben bu akşam ormantik bi masa hazırliim diorum benim kocike kalpli kalıplarımda şimdi geldi ben daha büyük beklioduma ama bu hali bile süper:) hadi bana akıl verin akşama mantar sotem var pilav yapcam bide yoğurtlu çorba var o kalıplarla yumurta yapsam peynir tabağı falan hazırlasam nasıl olur:)

canım akşam yemeğine pek uygun olmz yumurta falan kanımca...CADIARZU
sabah erken kalkıp güzel bir kahvaltı hazırlasan kalıplarınla sositososito

6 kestir 5 kestirme
ufff
kocacık kestir değişiklik olsun diyor
ama böle toplayıp kocacık şuna bak ne güzel kıyılırmı diom kestirme bari dio
ablam bu günahın altına giremem dio yorumsuz :)
yawrum kökü sende
hayatının sonuna kadar kıyamazsan hep öyle kullanmak zorunda kalırsın
kestir gitsin ben kestircem

Selam güzeller opuyorumnanaktan

Halılardan mı bahsedilmiş yaaa benim mutfak halım çok kirlendi. Sanırım mutfağa göre çok açık renk ki annem çok uyarmıştı :çok üzgünüm:
Gelecek ay yıkamaya vermeyi düşünüyorum hem belki biraz halı tüyünden de kurtulurum. Ama sonrasında nasıl korucam o halıyı bilmiyorum.
Annem tutturmuş kızım kimse yokken turuncu bi polar ört arada onu yıkarsın biri gelince kaldırırsın filan diyo ama.
Ben evde bile ona kızıyordum bi yere bişey örtünce. Şimdi onun gibi olmak istemiyorum :roflol:

ay benimki kırmızı çok memnunum hiç kirlendiği belli olmuyor bire makinaya sığıyor geçen attım bir güzel yıkadım makinada ohh mis. hani şagilerin küçük boyu işte... kaydirigubbakcemile3

yok canım yanlış yazmışım ben evde tek siyah olan şeyler beyaz eşyalar onun dışında dolaplarım beyaz olacak , yatak odam ve salonumuda beyaz seçtim tabi 1 ay daha var almamıza karar değişirmi bilmem yerimseniben ama bence değişmez beyaz istiyorum çünkü ...
hayırlısı artık ayarlamaya çalışcaz bi şekilde temizlik işinide

canım çok güzel görünüyorlar ama kullanışları nasıldır bilemiycem kuzucum Şeniz
güle güle kullan

burcikim benimki yumurtayı her daim yer walla o kadar çok sewio şık dursun die yapiim dedim ama bakalım bişiler yapmam ilazım kalpli falan:)
kahvaltıda bi pazarları yapıo hafta içi yemio kesinliklee :KK43:

Benim param yetseydi siyah alırdım varsın tozlansın harika duruo bence çok ağır. ama gel gelelim 2 katı kadar pahalıydı

burcikim benimki yumurtayı her daim yer walla o kadar çok sewio şık dursun die yapiim dedim ama bakalım bişiler yapmam ilazım kalpli falan:)
kahvaltıda bi pazarları yapıo hafta içi yemio kesinliklee :KK43:

buyuk olna kalıpla ekmek dilimleri kesebilirsin canım, yada tatlı hazırlayacaksan kalpli biseyler yapmaya çalışabilirsin; pilavı tabağa koyarken yine o kalp kalıptan faydalanabilirsin birde
aklıma geldikçe yazarım canım

ay benimki kırmızı çok memnunum hiç kirlendiği belli olmuyor bire makinaya sığıyor geçen attım bir güzel yıkadım makinada ohh mis. hani şagilerin küçük boyu işte... kaydirigubbakcemile3

Çok şanslısın valla canım benimki halıların en büyük boyu kaç mt2 oluyosa artık kaydirigubbakcemile3
Napalım artık yılbaşından sonra yıkatıcam. Mutfağıma uygun koyu renkli bi model çıkmasını beklicem artık kaydirigubbakcemile3

eda gelir mi acaba bugünn CADIARZU
SANmam gelırmıkı

Çok şanslısın valla canım benimki halıların en büyük boyu kaç mt2 oluyosa artık kaydirigubbakcemile3
Napalım artık yılbaşından sonra yıkatıcam. Mutfağıma uygun koyu renkli bi model çıkmasını beklicem artık kaydirigubbakcemile3

kız evet hatırlamadımölemiydi buyukmuydu

nanedem çok şık beyaz eşyların...

sağol canım .:1hug: .. inş. leke vs tutmazlarda öle şık kalırlar hep :1rolleyes: alkisalkisalkis alkisalkisalkis
teşk ederim sulfatcım :1hug:

burcu özgecim , bende öle düşünüyorum dolaplarım beyaz diye beyazdan vazgeçtik bende inox sevmediğimden siyaha karar verdik ... hayırlısı beni utandırmıcaklar inş. :roflol: :roflol: yada benmi onları diyeyim

yok canım yanlış yazmışım ben evde tek siyah olan şeyler beyaz eşyalar onun dışında dolaplarım beyaz olacak , yatak odam ve salonumuda beyaz seçtim tabi 1 ay daha var almamıza karar değişirmi bilmem yerimseniben ama bence değişmez beyaz istiyorum çünkü ...
hayırlısı artık ayarlamaya çalışcaz bi şekilde temizlik işinide

hmm anladım cnm ıkı odanda beyaz ya sıkılmazmısın ben niyeyse farklı olsn ıstıyom

gulaycım patates puresi yapaıp kalpli kalıpların enbuyugu ile koyarsın uzerinede iki kucuk kaloli kalıpla havuc yada kırmızı lahana falan rendeleyip koyabilirsin

Sinayy duymuyon mu benı ne yedınız dıyom kızzz merak ettim

nerde kuzum akşamsa
etliekmek yaptırdık
hee sümüklü esrayı soruosan
türk kahvesi yanınde mini mini çikolatalar
arkadan karışık kuruyemiş kajuları seçip yedim hep
çeşit çeşit pasta hazırdı ama :dilcikar:
çay meyve ondada sadece muzla kivi yedim

burcuuuuuuuuuu sen hayatimi merak etmedin mi
hasta falan mı oldu acaba
burnum tıkanıyo falan demişti
nerede acaba
merak ettim

Benim param yetseydi siyah alırdım varsın tozlansın harika duruo bence çok ağır. ama gel gelelim 2 katı kadar pahalıydı

bencede , şimdi alması güzelde öderken bakalım neler dicem kendi kendime :mymeka:

ama battan balık oldum ben artık ev tadilatta herşey değişiyo yerin şapından tesisatlara varıncaya kadar herşeye para evi görseniz kaba inşaat halinde bazen diyorum 3 ay var nasıl yetişcez ocak sonu bitircez diyo ustalar ama hayırlısı inş. yetişirtircez tabi bu arada bizde yetişmeye çalışcaz maddi olarak epey borcun altına giriyoruz anlıyacağın o nedenle ha 1 ha 2 dedik bari farkına katlanalım , ama dediğim gibi öderken ne halt ederiz bilemem artık ... hayırlısı olcak inş. atlatıcaz bu günleride kocişimle berabercek inş. ....

nanedem eşyaların cok guzel canım ya; ben bayılıyorum siyah ce camlı şeylere; ama ben sadece ocağomı üstu siyah camlı aldım birde gardolabımın3 kapagı siyah cam. gule gule cok cok guzel gunlerde kullan canım

nerde kuzum akşamsa
etliekmek yaptırdık
hee sümüklü esrayı soruosan
türk kahvesi yanınde mini mini çikolatalar
arkadan karışık kuruyemiş kajuları seçip yedim hep
çeşit çeşit pasta hazırdı ama :dilcikar:
çay meyve ondada sadece muzla kivi yedim

kız varya bende çoık sinir olurum
iki lafı bi araya getiremez
yaptığı yenmez
ama kocası peşinde pervane olur..
ama kıskanmıoyom ki hehehehe
kıskanmıyoz demi sinayyyyyyyy
nede olsa sidikli esra ay pardon sümüklü :roflol::roflol:

hmm anladım cnm ıkı odanda beyaz ya sıkılmazmısın ben niyeyse farklı olsn ıstıyom

salonum beyaz bambu olcak seninkinin bi farklı tonu,, yatak odamda siyah beyaz yada şu aralar gözüm lacivarta kaçıyo :eek: onu değiştirebilirim ama beyaz lı olacağı kesin ,, yok yok sıkılmam ben öle temiz olsun aydınlık olsunda içim kararmasın sıkılmam evimizden hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt evimizden deyincede ayrı güzel oluyo canım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Selam kızlar,

Denizim güle güle mutlu günlerde kullan canım buzdolabın cok sık,

nanedem canım güle güle mutlu günlerde kullan esyalarını bende begendim.

X