Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

benim gibi züğürt öle eve giderse olacağı budur
1 hafta dinlersiniz artık beni :roflol::roflol:

hahahakaydirigubbakcemile5 annem beni verdi

kızlar alyansımın bi taşı düştü
cumartesi aldığım yere götürcem sözde ömür boyu garantili asla düşmez demişti
bide katlı kurabiyeliğimin alt tabağını babam yanlışlıkla kırmış
kutuları düzenliyolarmış annemle sağolsunlar düşmüş kırılmış
çok üzülmüş babam ya tansiyonu fln yükselmiş
akşam eve geldim söyleyemiyo bana
annem söyledi
ay dedim ya baba bunamı üzüldün canın sağolsun sanki çok önemli bişe
zaten benimki beğenmiyodu yenisini alcaktım dedim
biraz içi rahatladı :)
üst tabağı sağlam durduğu için bende şekerlik veya çikolata lokum servisi olarak kullancam zemuszemus

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
esra kesme şekerlerini bunlarla ikram etti her sehpada 1 sepet vardı
bende alcam :dilcikar:

ay ben hiç beğenmedim hiç sevmem böyle şeyleri benimkiler daha güzellll:dilcikar:

burcu şu 8 dk kek olayı var
onu nasıl nereye sarıyoz bi anlatır msıın rica etsem
ne kadar kas kafalıyım yahuuu

canım tepsiye döküp normal srıyorsun işte arasına krema sürüp
ama ben yağlı kağıda döküyoum ki kolay sarılsın diye hakikatende daha iyi oluyor yerimseniben

mutfak havlundan bendede var canım.yalnız bornoz takımını bu model hoşuma gitmiyor canım ya. daha canlı modeller var.

ayyyy çok merak ettim o evi şimdi.....

Geçen gün markette yer temizleme deterjanı (isim vermiim reklam olmasın:)) 3litresi 6tlden 3tl ye inmiş.Benimde ihtiyacım vardı alayımda hemde ev ekonomisi yapayım dedim. bana yaramaz anam böyle şeyler. Hatta benimkinede hava yapıom bak bukadar inmiş falan diye
Eve geldim yerleştirirken aldıklarımı dedimki al şunu banyoya deterjanların yanına yerleştir tamam cnm dedi aldı giderken paaaaaat diye bir ses ve yarım bir küfür duydum gittim koşa koşa bi baktım benim 3litrelik deterjanın 1,5litresi halıda . halımda olmuş mosmor. Şişe kapak yerinden çatlamış.Halıyı sildikçe halı köpürdü. Dedimki al bunu boş bi şişeye aktar aktarırkende dökmüş kalmış 1litre. Kar yaptım kar :)

Son düzenleme:
canım güzeller de bunun temizliği zordur yaa
ama çok şık tabii o ayrı yerimseniben güle güle kullan

sağol canım bende öle düşündüm ama en azından yüzeyler cam , inoxtan daha kolay temizlenir diye düşündüm ,,, camı sil kurula geç karşıya ama inox için öle düşünmüyorum bide zamanla ocak kenarlarında sararma olur diye istemedim , zaten inox sevmezdim e mutfağım beyaz ,bunlar siyah daha güzel olcak inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…